Vasilisos Volodinos horoskopas kovo 1-7 dienoms

Vasilisa Volodina yra viena populiariausių astrologių. Jos prognozės visada optimistiškos ir pateikia svarbių patarimų. Pabandykite laikytis astrologės gairių, kad kuo geriau išnaudotumėte pirmąją kovo savaitę.

Pirmas dalykas, kurį reikia prisiminti kovo mėnesį ir apskritai pavasario pradžioje, yra atsikratyti visko, kas nereikalinga. Kovo 1-7 dienų savaitę turėtumėte pradėti ne tik su senų ir nereikalingų daiktų išmetimu, bet ir su savimi. T. y. išsivalyti nuo neigiamos energijos, puoselėti teigiamą mąstymą ir dar daugiau.

Avinas

rugsėjo, 2021 metai, spalio, 2021, laimę, sausio

Pirmąją kovo savaitę būsite vienas iš laimingiausių žmonių. Suprasite viską, kas vyksta. Tai bus laikas, kai sugalvosite neįtikėtiną idėją, suprasite svarbius dalykus. Su sunkumais susidorosite, jei išmoksite mąstyti pozityviai. Tik optimizmas gali išgelbėti jus nuo problemų ir padaryti jus dar charizmatiškesniu. Tada jums negalės atsispirti niekas.

Jautis

Jaučio, spalį, Astrologo, Finansinis, lapkričio, Kažkas atgailauja, o kažkas apsimeta, kad nieko neįvyko. Mes jums pasakysime, kaip Zodiako ženklai elgiasi po partnerio išdavystės

Kovo pradžioje jus apims finansinis badas. Turėsite motyvacijos, išsikelsite naujus tikslus. Kad užsitikrintumėte sėkmę, nepabijokite atlikti ją pritraukiančių ritualų. Jums pasiseks meilės srityje. Tai bus puikus laikas susitikti su naujais žmonėmis, pakelti santykius į kitą lygį. Visi, kurie jau yra santykiuose, turėtų leisti antrajai pusei laikinai perimti vadžias į savo rankas.

Dvyniai

rugsėjo, meilės, horoskopas, 2021 metai, spalio, spalvas, 2021, Mėnulio, laimę, sausio, vasario

Jums prasideda dvasinio tobulėjimo laikotarpis. Per šias septynias dienas atrasite tiesą, analizuodamas savo elgesį ir pasitikėdamas savo intuicija. Privalote kuo daugiau laiko praleisti su šeima, namie. Vienišiems ženklo atstovams bus dar lengviau pasiekti nušvitimą, nes niekas tam netrukdys.

Vėžys

myli, Astrologo, Finansinis, lapkričio, Kažkas atgailauja, o kažkas apsimeta, kad nieko neįvyko. Mes jums pasakysime, kaip Zodiako ženklai elgiasi po partnerio išdavystės

Žvaigždės ir planetos sukurs palankias sąlygas karminėms skoloms išpirkti. Atitaisysite savo blogus poelgius, išpirksite savo nuodėmes. Tai pats tinkamiausias laikas prašyti artimųjų atleidimo, daryti gerus darbus. Svarbiausia, kad jie būtų iš tyros širdies. Taip pat kovo 1-7 dienomis naudinga kreiptis pagalbos į artimuosius. Jie tikrai nepaliks jūsų bėdoje.

Liūtas

rugsėjo, meilės, horoskopas, 2021 metai, spalio, spalvas, 2021, Mėnulio, laimę, sausio, vasario

Liūto ženklo atstovai yra labai sėkmingi žmonės. Kovo pradžioje jūsų laukia neįtikėtinos pergalės meilės ir darbo srityse. Tai pats tinkamiausias laikas sandorių užbaigimui, didelės vertės pirkimams, darbo keitimui. Galite eiti į pokalbius, ieškoti naujų pajamų šaltinių, pomėgių. Tik prieš tai turėtumėte atsikratyti neigiamo požiūrio. Atėjo laikas nustoti sakyti sau „Aš negaliu“, „Aš nenoriu“. Reikia sukaupti valią ir išnaudoti kiekvieną, net ir mažiausią, galimybę savo labui.

Mergelė

energiją, Mergelės, Astrologo, Finansinis, lapkričio, Kažkas atgailauja, o kažkas apsimeta, kad nieko neįvyko. Mes jums pasakysime, kaip Zodiako ženklai elgiasi po partnerio išdavystės.

Jums ši savaitė bus labai šviesus laikotarpis. Galite tartis dėl verslo, įsigyti nekilnojamojo turto ir kitų brangių pirkinių, atnaujinti savo drabužių spintą bei išvaizdą. Energetinis fonas bus kūrybiškiausias penktadienį, šeštadienį. Planetos ir žvaigždės sąveikaus harmoningai. Savaitės pradžioje reikėtų sutvarkyti dokumentus, ištrinti nereikalingus el. laiškus ir atlikti bendrą informacijos valymą.

Svarstyklės

rugsėjo, meilės, horoskopas, 2021 metai, spalio, spalvas, 2021, Mėnulio, laimę, sausio, vasario

Sulauksite didelės sėkmės, jei dirbate su klientais ir apskritai daug bendraujate su žmonėmis. Savaitės pabaiga bus ideali veiklai lauke. Nepamirškite savo sėkme pasidalinti su artimaisiais. Nereikia bijoti pasidalinti gerais dalykais su tais, kuriuos mylite. Kovo pradžioje teks daug bendrauti, todėl turėtumėte padirbėti su savo įvaizdžiu.

Skorpionas

spalį, Astrologo, Finansinis, lapkričio, Kažkas atgailauja, o kažkas apsimeta, kad nieko neįvyko. Mes jums pasakysime, kaip Zodiako ženklai elgiasi po partnerio išdavystės

Nenumatytų situacijų atveju geriau klausyti intuicijos. Ši savaitė yra ideali dvasinei praktikai. Ji padės atsakyti į svarbius klausimus, susijusius su ateitimi, praeitimi ir dabartimi. Gali būti, kad šią savaitę jus aplankys galingas įkvėpimas. Norėsite tapti lyderiu. Jums bus labai lengva atrasti bendrą kalbą su kitais. Daugiau dėmesio reikėtų skirti sveikatai.

Šaulys

rugsėjo, meilės, horoskopas, 2021 metai, spalio, spalvas, 2021, Mėnulio, laimę, sausio, vasario

Būkite atsargus vairuodamas, ypač penktadienį ir šeštadienį. Per šias dvi dienas dėmesys ir sėkmė gali jus trumpam palikti. Bet koks darbas turėtų būti atliktas greitai ir efektyviai. Jei perduosite atsakomybę, kiti žmonės to neatliks taip gerai. Reikia pasikliauti savimi, o ne atsitiktinumu. Šią savaitę galite investuoti į švietimą, keliones ir naujas emocijas. Savaitgalį geriau praleisti su šeima.

Ožiaragis

energiją, myli, Astrologo, Finansinis, lapkričio, Kažkas atgailauja, o kažkas apsimeta, kad nieko neįvyko. Mes jums pasakysime, kaip Zodiako ženklai elgiasi po partnerio išdavystės

Meilės sritis jums taps svarbiausia. Stiprūs meilės ritualai padės pritraukti kito asmens jausmus. Visiems, kurie yra santykiuose, patartina padaryti viską, kad antroji pusė jaustųsi patogiai. Tai yra labai svarbu, nes tada partneris pasidarys mažiau nervingas. Gali būti, kad padaugės namų ruošos darbų – kas nors gali sulūžti, ką nors reikės nusipirkti. Nesijaudinkite dėl smulkmenų ir nesistenkite išvengti atsakomybės.

Vandenis

rugsėjo, meilės, horoskopas, 2021 metai, spalio, spalvas, 2021, Mėnulio, laimę, sausio, vasario

Jūsų šeimos gyvenime tvyros ramybė. Tačiau finansų srityje numatoma pakilimų ir nuosmukių. Dabar svarbiausia bus gebėjimas surasti kompromisus bendraujant su kolegomis ir viršininkais. Jūs turite apginti savo nuomonę, tačiau kuo švelniau. Jums tereikia elgtis įprastu ritmu. Venkite atleisti negebančių žmonių ir pats atleiskite kitiems. Aplinkiniai pamatys šį dosnumą ir parodys jums pagarbą.

Žuvys

myli, Astrologo, Finansinis, lapkričio, Kažkas atgailauja, o kažkas apsimeta, kad nieko neįvyko. Mes jums pasakysime, kaip Zodiako ženklai elgiasi po partnerio išdavystės

Pinigai ir meilė jums bus lygūs. Stenkitės sugauti sėkmę ir ten, ir ten. Tai nebus sunku. Finansų srityje galite pasinaudoti išmintingais patarimais, kaip taupyti pinigus. Meilėje labai svarbu ne atrodyti kaip prekiniam ženklui, o mylėti save. Pirmiausia būtina patikti sau, kad ir aplinkiniai pradėtų pastebėti ką nors gražaus jumyse. Ši savaitė idealiai tinka teisinėms problemoms spręsti. Verta susitelkti ties tuo, kas svarbiausia, ir neieškoti pasiteisinimų, neduoti tuščių pažadų.

Vasilisa Volodina linki sėkmingos kovo pradžios, meilės ir gėrio.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].