Vasilisos Volodinos horoskopas gegužės mėnesiui. Kas jūsų laukia?

Ateinančio mėnesio įvykiai yra sunkiai nuspėjami dėl sudėtingos astrologinės situacijos. Vasilisa Volodina papasakojo, koks bus paskutinis pavasario mėnuo ir kokiems įvykiams turėtume ypač atsargiai ruoštis. Šis gegužės horoskopas skirtas visiems zodiako ženklams!

zodiako ženklai, horoskopas, rūpestingiausi zodiako ženklai, gyvenimas

2020 m. gegužė bus nenuspėjamas ir gana prieštaringai vertinamas mėnuo. Norėdami sėkmingai gyventi, pabandykite laikytis astrologinių nurodymų. Nepasiduokite, net jei atrodo, kad bėda jus įveikia. Judėkite link vasaros tuo pačiu ritmu su Visata, ir viskas bus gerai. Gegužės horoskopas atskleis jums viską, ką turite žinoti.

gegužės

Avinas

Avinas gegužė bus šiek tiek atsitiktinė. Bus sunku sudaryti daugiau nei 2 dienų planą. Padėtis, kuri atrodė tobulai suderinta, tikriausiai neteks kontrolės. Keičiantis aplinkybėms sunkumų gali kilti asmeniniame gyvenime ir finansinėje srityje. Viskas, ką gali patarti astrologas, yra kantrybė ir ištvermė. Sunkumai netrunka amžinai, o mėnesio pabaigoje šis gyvybiškas uraganas tikrai pavirs visiška ramybe. Tačiau norint neprarasti energijos nerimo metu, reikėtų kreiptis pagalbos į dvasines praktikas, ypač į įvairias meditacijas.

avinas, devizas, nuodėmė, pavydi, zodiako ženklai

Jautis

Marso veikla gegužę Jaučiui sukels daug rūpesčių. Keliaujanti planeta įtikins, kad šio ženklo atstovai priklausys nuo nepažįstamų žmonių ir atsitiktinių įvykių, kurie nėra kontroliuojami. Vasilisa Volodina pataria sekti viską, kas vyksta verslo gyvenime: galbūt artėja nemalonūs personalo pokyčiai, dėl kurių profesinė reputacija ar atlyginimas gali smarkiai sumažėti. Geros žinios yra tai, kad šie sunkumai yra įveikiami. Nemalonus dalykas yra tai, kad jie nėra visiškai įveikti ir tą padarysite tik jei įdėsite daug pastangų. Tačiau svarbiausia yra neleisti aplinkybėms atimti dvasios buvimo.

jautis, devizas, gyvenimas, anyta, supermėnulis, gegužės

Dvyniai

Dvyniai šį mėnesį gali padidinti reikalavimus sau ir savo gyvenimo kokybei. Laikas jiems užsiimti savo potencialo plėtra ir pasiekti materialinės sėkmės. Žinoma, tai užims daug energijos, tačiau rezultatas bus to vertas. Planetos žada galimybes, kurių nereiktų atsisakyti. Dėmesys pagrindiniam dalykui padės teisingai išdėstyti Dvynių ženklo prioritetus ir talismanus.

dvyniai, vasario, moterims, milijonieriumi, krizės

Vėžys

Gegužę daugelis Vėžių užsibrėš grandiozinį tikslą. Labai gaila, kad žvaigždės nepalaikys šios idėjos ir kels įvairias kliūtis kelyje siekiant troškimo. Tai taikoma naujoms idėjoms, norams ir planams. Visur, kas buvo pradėta iki balandžio pabaigos, rimtų problemų nesitikima. Astrologas pataria Vėžiams apsaugoti savo gerą vardą ir profesinę reputaciją. Šio ženklo žmonės gali patekti į situacijas, kuriose žeminamas jų autoritetas kitų akyse. Mėnesio pradžioje geriau pažaboti tuštybę, kad galėtumėte toliau jaustis saugus.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, gegužės

Liūtas

Liūtai ateinantį mėnesį patirs kūrybinės energijos žydėjimą. Labai padidės šio ženklo išradingumas, ryžtas ir paslėpti talentai. Liūto charakterio bruožai, kurie anksčiau padėjo pasiekti užsibrėžtus tikslus, labiau apsunks. Šie bruožai yra gebėjimas rasti sprendimus net pačiose blogiausiose situacijose bei gebėjimas sumaniai pasinaudoti tuo, ko kiti negali padaryti. Ypatingą vaidmenį Liūtų gyvenime gegužę gali atlikti iš anksto numatytos mintys, pranašiški sapnai ir likimo ženklai. Toks sėkmingas laikotarpis turėtų būti maksimaliai išnaudotas.

liūtas, savybės, viršininkai, nuodėmė, vasario, zodiako ženklai, milijonieriumi

Mergelė

Gegužės mėnesį Mergelė teiks paramą ne tik Merkurijui, bet ir Marsui. Dėl ugningos planetos šių žmonių charakteryje atsiras nepajudinama ištvermė, pati vidinė šerdis, kurios kartais trūksta šiems aktyviems ir aistringos prigimties žmonėms. Dabar svarbu aiškiai suprasti, kada galite atsiduoti laisvei ir apsispręsti dėl svarbaus žingsnio, o kada atsiriboti, kad išvengtumėte nemalonumų.

mergelė, gegužės

Svarstyklės

Gegužės mėnesį Svarstyklės apeis krizę darbe ir meilės dramas, jei bus dėmesingos smulkmenoms ir intuicijos patarimams. Prioritetas yra jausmų sfera, taip pat savęs tobulinimas: jei šiose srityse viskas bus gerai, tada stabilumas ateis į kasdieniškesnius reikalus. Ko gero, daugelis Svarstyklių turės prisiimti atsakomybę už mylimą žmogų, taip pat paskirstyti laiką ir energiją daugeliui dalykų. Todėl rekomenduojama stebėti vidinę būseną ir laiku pailsėti.

svarstyklės, milijonieriumi, gegužės

Skorpionas

Skorpionams ateinantį mėnesį negresia jokia grėsmė, tačiau dėl antagonistinių planetų jų artimieji gali turėti problemų. Kai kurie iš jų taps apatijos aukomis, kai kuriuos kankins nerimastingos mintys. Pirmoji mėnesio pusė yra palankus laikas kaupti jėgas, kad vėliau galėtumėte pakeisti aplinkybes savo naudai ir atsispirti neigiamai suderintų planetų įtakai.

skorpionas, viršininkai

Šaulys

Gegužę Šaulys gali sulaukti daug sėkmės. Kai tik ateis gegužės mėnuo, padidės Šaulio socialumas, optimizmas ir natūralus žavesys. Didžiausios Šaulio sėkmės buvo pasiektos tose srityse, kur reikalinga asmeninė charizma. Tikėjimas geriausiais ir sugebėjimas valdyti kitus padės priartėti prie svajonių. Mėnuo bus ryškus ir įsimintinas. Tačiau daugelį Šaulių gali apimti noras visur ieškoti neteisybės, jis gali pradėti nerimauti.

šaulys, patys pikčiausi, nuodėmė, vasario, įsižeidžiantys, pavydi, milijonieriumi, gegužės

Ožiaragis

Ožiaragiai visomis prasmėmis laukia sėkmingo gegužės mėnesio, kuris idealiai tinka naujoms pergalėms. Darbštūs šio ženklo atstovai ne tik sugebės išlaikyti stabilumą, bet ir pagerins savo reputaciją, parodydami visiems, kad sugeba beveik viena ranka atlikti viso darbuotojų kolektyvo pareigas. Vienintelis dalykas, kurį verta stebėti, yra santykiai su kitais. Yra rizika, kad gegužę asmuo, kuriuo besąlygiškai tikite, pradės kurti pavojingas machinacijas. Didžioji to priežastis bus blogo elgesio žmonės, kurie elgiasi slaptai, kišdamiesi į kitų reikalus, pasitelkdami paslaptis.

ožiaragis, devizas,

Vandenis

Vandeniai šį mėnesį gali būti per daug naivūs. Šis charakterio bruožas gali pritraukti rimtų problemų. Laikas suprasti, kaip geriausia dirbti, mylėti ir kurti, nerizikuojant tapti kažkieno lėle. Išvystyta intuicija ir įgimta išmintis padės nepaisyti visų spąstų, kurie pasitaikys gegužės mėnesį. Netikėkite gražiais žodžiais, pasitikėjimą rodo tik faktai ir darbai. Neaukokite savęs dėl kitų. Tai gali sukelti nusivylimą ir emocinę tuštumą.

vandenis, milijonieriumi, gegužės

Žuvys

Žuvims gegužė bus šviesus, tačiau šiek tiek prieštaringas mėnuo. Priešais laukia daugybė dalykų, kurie kurį laiką juos išstums iš įprasto gyvenimo, ir gerąja prasme. Kalbame apie asmeninio gyvenimo pokyčius ir grįžimą į praeitį (yra galimybė atgimti romantiškiems jausmams ar paliauboms su buvusiu partneriu). Ne paskutinį vaidmenį atliks ir darbas. Šio pavasario pabaigoje daugelis Žuvų gali nuspręsti pakeisti įprastą vaidmenį ir išbandyti save naujoje srityje. Svarbiausia – būti budriems ir nepasiduoti. Neptūnas, prižiūrintis juslinę sferą, gali įsiterpti į vidinę harmoniją, sukeldamas panikos ir nesaugumo jausmą.

vandenis, savaitės horoskopas

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Paskutinis pavasario mėnuo bus ne ką mažiau svarbus nei pirmasis. Gamta jau pabudusi ir žaliuoja visu gražumu. Tad ir savo širdis pripildykime šiluma. Pagrindinis astrologų patarimas gegužės mėnesiui yra suvaldyti savo emocijas. Antraip dangaus kūnų įtaka gali tapti per stipri ir išprovokuoti įvairių nesėkmių.

Skaitykite išsamiau, kokia gegužė prognozuojama kiekvienam zodiako ženklui!

Avinas

Gegužę žvaigždės ir planetos padės Avinui atrasti paslėptus savo talentus ir tapti produktyvesniu meilėje, versle bei darbe. Vanduo neteka po gulinčiu akmeniu, todėl pabandykite savyje atrasti naujų savybių. Galbūt kas nors iš artimųjų jums nurodys teisingą kelią savęs tobulėjimo link.

Gegužė bus tobula mokymuisi ir nuotoliniam bendravimui. Aplinkos pakeitimas, išeinant trumpam pasivaikščioti, padės rasti savyje stiprybės judėti į priekį. Gegužę naudinga parodyti iniciatyvą ir pačiam pasiūlyti susitaikyti. Pavasario pabaiga Avinui bus sėkmės metas.

Jautis

savaitės horoskopas

Dažnai mūsų gyvenimui pakenkia ne atsitiktinumai ir ne žvaigždės bei planetos, o neigiami įpročiai. Jaučiui atėjo laikas išanalizuoti, ar neturi tokių įpročių bei apsivalyti nuo visko, kas stabdo jo vystymąsi. Gegužę būtina paimti likimą į savo rankas ir neleisti, kad viskas vyktų savaime. Pasistenkite viską gerai suplanuoti.

Kad planuotumėte sėkmingai, reikia nustatyti prioritetus. Pasirinkite kelią, kuris yra pats svarbiausias. Pirmosiomis mėnesio dienomis geriau nepriimti rimtų sprendimų. Šiomis dienomis pirkinius, svarbius verslo susitikimus geriau atidėti vėlesniam laikui. Gegužė Jaučiui bus didelių ir malonių netikėtumų metas.

Dvyniai

zodiako ženklai

Vienišiems Dvyniams mėnesio pradžioje pasiseks sutikti sielos draugą. Antroje pusėje žvaigždės ir planetos sustiprins Dvynių kūrybiškumą. Nebijokite pasipasakoti mylimam žmogui savo norų. Jei esate vienišas, taip pat turėtumėte būti atviresnis ir sąžiningesnis.

Gegužę gali sustiprėti manipuliatorių, piktų žmonių veikla. Laikykitės visų saugumo priemonių. Jos padės sėkmingai dirbti ir išvengti apgaulės perkant, atliekant finansines operacijas. Kad išvengtumėte problemų, geriau pasikliauti tik savimi.

Vėžys

meilės horoskopas, savaitės horoskopas

Nebijokite išsakyti savo paslapčių ir problemų savo mylimajam ar geriausiam draugui. Jie tinkamai suvoks visus jūsų skundus ir bėdas. Pirmoji mėnesio pusė puikiai tinka komandiniam darbui, bendravimui, naujoms pažintims. Maždaug nuo gegužės 20 d. geriau pasikliauti savimi, kad išvengtumėte klaidų.

Gegužė puikiai tinka atostogoms ir ilgesniam laikui su šeima bei artimaisiais. Tai labai šviesus laikas, kai bet kokie dvasiniai ieškojimai bus naudingi. Vienišiems Vėžiams naudinga pasitelkti meditacija, kad pritrauktų mylimąjį. Svarbiausia, kad dvasinės paieškos nevirstų savęs graužimu.

Liūtas

Kiekvienas zodiako ženklas turi savo gyvenimo principus. Gegužės mėnesį Liūtai turėtų prisiminti savo. Galbūt šiek tiek nukrypote nuo mėgstamo gyvenimo būdo ar pradėjote aukoti šiuos principus. Gegužę būtina viską sugrąžinti į pradinę padėtį arba nusistatyti naujas gyvenimo taisykles. Žvaigždės ir planetos netoleruos chaoso ir netikrumo.

Gali būti, kad gegužę teks daug bendrauti, susitarti dėl ko nors svarbaus, imtis iniciatyvos darbe ir kituose reikaluose. Tai padidins jūsų autoritetą kitų akyse. Taip pat naudinga atnaujinti savo įvaizdį. Sunkiais laikais patariama būti kuo arčiau savo šeimos ir sielos draugo.

Mergelė

santykiuose, savaitės horoskopas

Gegužės mėnesį nesėdėkite be veiklos, nebūkite apatiškas. Kad išvengtumėte tokios būsenos, svarbu daugiau vaikščioti, sportuoti ar bent jau atlikti keletą fizinių pratimų. Aktyvus poilsis ir bendravimas su įdomiais žmonėmis (net ir nuotoliniu būdu) geriausiai išgydys nuobodulį ir apatiją.

Taip pat bus svarbu atsikratyti žalingų įpročių. Mėnesio pabaigoje galimas susitikimas su nemaloniu žmogumi iš praeities. Būkite labai atsargus, vykdydamas bet kokius reikalus, susijusius su finansais.

Svarstyklės

Mėnesio pradžioje galite dažnai susidurti su žmonėmis, turinčiais piktą prigimtį ar blogų ketinimų. Iš anksto pasidomėkite rekomendacijomis, kaip atkurti jėgas ir energiją po nemalonaus bendravimo. Maždaug nuo gegužės 13 d. jūsų gyvenime tokių žmonių sumažės.

Nešvaistykite laiko veltui. Svarbu užduotis atlikti greitai ir nedelsiant. Nebūkite tingus. Viskas bus gerai, jei svarbius sprendimus priimsite blaivia galva. Taip pat verta stebėti savo sveikatą: daugiau vaikščioti, mažiau nervintis, valgyti mažiau greito maisto, daugiau judėti.

Skorpionas

savaitės horoskopas

Šis mėnuo puikus namų aplinkos atnaujinimui. Galbūt įsigykite naujų baldų, gėlių ir augalų, pradėkite remontą arba apsiribokite paprastu baldų perstatymu. Gimtosios sienos taps Skorpionų stiprybės vieta. Namuose atkursite energiją ir atgausite jėgas.

Mėnesio pabaigoje, maždaug nuo gegužės 21 d., pastebėsite finansinių reikalų suaktyvėjimą. Todėl patariama būti atsakingesniam ir rodyti daugiau iniciatyvos. Šios savybės padės surasti meilę ar stabilizuoti situaciją šeimoje. Mėnuo nėra palankus vienatvei.

Šaulys

Laikas nustoti užsiimti savęs graužimu ir pasukti žvilgsnį tinkama linkme. Svarbiausia sritis gegužę bus finansai. Žvaigždės ir planetos išsidėstys labai harmoningai ir jau nuo pirmųjų gegužės dienų. Sunkiau dirbkite, mažiau tingėkite ir nesistenkite atidėti svarbių dalykų vėlesniam laikui. Sunkumus vertinkite filosofiškai.

Gegužę neverta kliautis intuicija. Sveikas protas bus svarbesnis, ypač reikaluose, susijusiuose su meile. Nelaikykite savyje įžeidimų ir neigiamų emocijų. Reikia išmokti atleisti.

Ožiaragis

savaitės horoskopas, permainas

Kad pasiektumėte sėkmės bet kurioje gyvenimo srityje, svarbu išlikti kantriam ir ramiam. Taip pat patariama pasikliauti tik savimi, ypač mėnesio pradžioje, kai gali aktyviai reikštis energetiniai vampyrai, manipuliatoriai ir tiesiog pikti žmonės. Mėnesio pabaigoje galite imtis sunkiausių dalykų.

Taip pat maždaug nuo gegužės 17-18 d. gali kilti naujų problemų šeimoje. Atsidūrus nepatogioje situacijoje, geriau nesinervinti. Nesiskųskite mylimajam, vaikams, tėvams. Nepageidautina pernelyg kritikuoti kitus. Būkite atsargus, bendraudamas su nepažįstamais žmonėmis.

Vandenis

Gegužę galite sulaukti didelės finansinės sėkmės. Apskritai šį mėnesį verta daugiau dėmesio skirti savo pomėgiams. Rasite daug įkvėpimo darbui ir asmeniniam tobulėjimui. Gegužė taip pat tinka ieškoti naujų pomėgių, naujų darbų ir pakeisti aplinką.

Pavasario pabaigoje vieniši Vandeniai gali surasti sielos draugą. Kai gausite pinigų, neišleiskite jų iškart. Svarbu teisingai suplanuoti savo biudžetą. Gegužės pradžioje būtina atlikti bendrą valymą namuose, kad stabilizuotųsi energijos srautai.

Žuvys

Tai idealus metas finansiniams reikalams, darbui. Iki 10 šio mėnesio dienos jausitės labiau motyvuotas. Jums šypsosis sėkmė visose srityse. Svarbiausia yra sudaryti aiškų mėnesio veiksmų planą sau, kad nepamirštumėte svarbių dalykų.

Jei turite įsigyti ką nors svarbaus, geriau nesigilinti į abejotinus pasiūlymus. Geriausia pirkti geros kokybės ir naują įrangą, daiktus, baldus. Sumokėsite šiek tiek daugiau, bet išvengsite galimo streso dėl prastų prekių.

Gegužę praleiskite sėkmingai!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].