Vasilisa Volodina yra puiki astrologijos srities ekspertė. Jos prognozės yra vienos pozityviausių ir tiksliausių. Klausykitės išmintingų patarimų, kad išvengtumėte problemų ir suprastumėte, kurioje srityje jums greičiausiai pasiseks.

Prieš susipažįstant su prognoze, ekspertai pataria išsiaiškinti, kas yra smegenų neuroplastika. Minties jėga padeda pakeisti aplinkinį pasaulį ir tai nėra magija, nes šį procesą paaiškino net mokslininkai.

Avinas

Jupiteris

Vienatvė, be abejo yra nuobodi, bet kovą nieko blogo neįvyks. Priešingai, būtent šiuo laikotarpiu Avinai gali mėgautis vienatve. Tai padės jiems būti produktyvesniems darbe ir versle. Tai padaryti padės tie, kurie nori pakeisti savo poziciją meilės fronte, žvaigždėse ir planetose. Pavyzdžiui, iki kovo 20 dienos Venera bus Žuvų ženkle, o tai labai teigiamai paveiks kiekvieno iš mūsų nuotaiką. Avinas gali padaryti teigiamą įspūdį kiekvienam.

Jautis

Kovo, karma

Jautis, be neįtikėtinos meilės sėkmės, sulauks sėkmės finansų srityje, nors ir ne tokios didelės. Tai pats tinkamiausias laikas išmokti ko nors naujo ir sužinoti sėkmingų žmonių paslapčių. Dabar svarbiausia šio ženklo žmonėms prisiminti, kad nieko nėra neįmanomo. Bet kokia idėja ir sėkmė prasideda nuo smulkmenos – nuo įkvėpimo. Kovo mėnuo jiems tai suteiks, o Marsas šiek tiek stabdys Jaučius, todėl jiems teks dažniau prisiversti dirbti. Tingumas ir atidėliojimas yra blogiausias šių žmonių priešas.

Dvyniai

Jupiteris

Kovo mėnesį naktiniai dangaus šviesuliai gali suaktyvinti baisiausius Zodiako įpročius. Dvyniai negalės to išvengti. Kita vertus, bus teigiamų planetų įtakos aspektų. Pavyzdžiui, kovo mėnesį bus labai naudinga pailsėti, atsipalaiduoti, pakeisti aplinką, leistis į ilgą kelionę. Labai pasiseks visiems Dvyniams, kurie atostogaus kovo mėnesį. Tai tinkamiausias laikas aplankyti giminaičius, senus draugus. Linksmumas ir džiaugsmas yra didžiausi lobiai, kuriais galima pasidalinti su kitais.

Vėžys

karma

Kovo mėnesį Vėžys galės pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę, pasiekti aukštų rezultatų darbe ir reikaluose, meilėje ir versle. Verta kuo mažiau pasakoti kitiems apie savo planus ir ambicijas. Kiekvienas iš Zodiako ženklų turi savo teigiamų aspektų. 2021 m. pavasario pradžioje Visata padės Vėžiams visiškai atskleisti visa, kas geriausia savyje, tapti geriausia savo versija. Aplinkiniai žmonės tikrai pastebės tokius pokyčius. Vėžiai užkariaus kitų žmonių pagarbą, meilę ir taps sėkmingesniais.

Liūtas

Liūtai turėtų būti atsargūs ir saugotis toksiškų ir nemalonių žmonių kovo mėnesį. Patartina užsiimti verslu ir draugauti su patikimais žmonėmis, tačiau net ir jiems neturėtumėte leisti valdyti savęs. Jei kas nors duos nepageidaujamų patarimų, geriausia jų nepanaudoti. Žvaigždės suteiks Liūtams galingą intuiciją, kuri ves juos teisingu keliu. Tai bus geriausias dvasinės praktikos ir savianalizės mėnuo. Kovo mėnesį daugelis Liūtų galės suprasti, kuria kryptimi tikslinga yra judėti.

Mergelė

karma

Mergelės turėtų laikytis paprastų gyvenimo tiesų, kurios jas sustiprins. Vienintelis šimtu procentų aiškus dalykas yra tas, kad Mergelės turėtų pasikliauti tik savimi. Joms reikia išeiti už savo komforto zonos ribų ir kuo greičiau, nes niekas negali jų sulaikyti. Mergelės gali pradėti naują verslą, ieškoti naujo darbo, susitikti su naujais žmonėmis ir išpažinti savo jausmus savo sielos draugui. Kovas yra puikus laikas, kai drąsa skatinama ir apdovanojama maksimaliai.

Svarstyklės

Jupiteris

Pirmoje mėnesio pusėje, Svarstyklės gali turėti daug mažų ir vos pastebimų bėdų, su kuriomis jos be problemų susidoros. Svarbiausia yra nesijaudinti dėl smulkmenų, naudotis patarimais, kaip pagerinti nuotaiką. Žvaigždės dabar yra puikiame išsidėstyme, todėl tinkamas laikas džiaugtis, todėl nereikia leisti mintims apie darbą trukdyti mėgautis savaitgaliu ir ilsėtis. Antroji mėnesio pusė bus itin palanki romantikai ir flirtui. Svarstyklės galės būti savimi, be jokių apribojimų.

Skorpionas

karma

Kovo mėnesį Skorpionai turėtų spręsti problemas, susijusias su juridinėmis problemomis, dokumentais, pasirašyti dokumentus, priimti svarbius sprendimus. Jų ateitis priklausys nuo dabartinių veiksmų. Jums tiesiog reikia išmokti pasitikėti savo vidiniu balsu ir juo vadovautis. Visi Skorpionai, kurie turi didelę šeimą, taip pat turėtų sutelkti dėmesį į ją. Vaikai ir antroji pusė neatleis begalinių jūsų reikalų. Turite rasti laiko linksmybėms ir bendravimui. Naudingi bus spontaniški apsipirkimai, bendri namų ruošos darbai ir vėlyvi vakariniai pasisėdėjimai.

Šaulys

Šauliams žvaigždės ir planetos pataria pradėti 2021 metų pavasarį, pasikeičiant savo išvaizdą. Tai bus naudinga, nes išprovokuos pasitikėjimo savimi, suteiks sėkmės meilėje ir versle. Galite atnaujinti savo drabužių spintą ar pasidaryti naują šukuoseną. Stiliaus pakeitimas reikalauja drąsos, tačiau Šaulys jos turi labai daug. Be to, kovo mėnesį geriau neatsisakyti idėjų, kurios dėl kažkokių priežasčių vyko ne taip, kaip norėtume. Kovas yra tinkamiausias laikas sustiprinti savo dvasinį ryšį su artimaisiais ir savo antrąja puse.

Ožiaragis

karma

Turite toliau spausti akseleratorių ten, kur visi pasiduoda. Ožiaragiams labai artima sėkmė, todėl griežtai draudžiama mesti tai, ką jie pradėjo. Šio ženklo žmonės yra puikūs ir darbštūs darbuotojai, už kuriuos jie turėtų pasakyti ačiū žvaigždėms, kurios suteikia jiems reikalingos energijos. Nepriimkite nesėkmės kaip kažką labai blogo. Pralaimėjimas yra kita sėkmės monetos pusė, nes tai daro mus stipresnius ir išmintingesnius. Meilėje Ožiaragiams padės ritualai ir talismanai. Norėdami kam nors patikti, turėsite tapti atviresniais.

Vandenis

Jupiteris, Kovo

Vandeniams labai pasiseks meilės sferoje. Tai ypač aktualu tiems, kurie vis dar vieniši, bet ieško savo sielos draugo. Dabar svarbiausia nepamiršti patikrinti Zodiako suderinamumo su jums patinkančiais žmonėmis. Negalite šokti į baseiną, nepagalvoję, ar sugebėsite išplaukti. Vandeniams kovo mėnesį gali būti labai palankių pokyčių, vykstančių su antrąja puse, vaikais, artimaisiais. Tokiomis akimirkomis labai svarbu būti šalia ir teigiamai vertinti artimuosius. Jie nekantriai laukia pagyrų.

Žuvys

karma

Žuvys turėtų pakeisti savo požiūrį į save, į gyvenimą, į viską, kas vyksta aplinkui. Šių sunkių metų kovo mėnuo yra tinkamiausias laikas pakeisti žaidimo taisykles. Būtina keisti tikslus, taip pat jų įgyvendinimo būdus. Laimingam gyvenimui reikia laikytis taisyklių, kurios yra išbandytos laiko, ir jos nepaves Žuvų. Šie žmonės psichologiškai sustiprės, todėl jų įskaudinti ar įžeisti bus beveik neįmanoma. Jie turės paaštrintą atmintį, bus geros nuotaikos ir gyvybingi.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].