Nors dauguma žmonių svajoja rasti gyvenimo partnerį, tačiau to reikia tikrai ne visiems. Kai kurie žmonės yra pasiryžę susitikinėti su pirmu sutiktu žmogumi, kad kitų akyse neatrodytų kaip „nelaimingas vienišius“.  Vis dėlto, yra ir tokių žmonių, kurių vienatvė visiškai neslegia. Veikiau priešingai: jie jaučiasi laimingi būdami vieni.  Astrologai teigia, kad tokie žmonės gimsta po 3 Zodiako ženklais.

REKLAMA

Mergelė

REKLAMA

Mergelės gyvenime viskas  yra griežtai sustyguota. Šio ženklo atstovai gyvena pagal savo tvarkaraštį, pagal savo taisykles, kurios susiformavo bėgant metams.  Šių taisyklių laužymas – tikra šventvagystė. Jei Mergelės gyvenime atsiranda žmogus, verčiantis keisti nusistovėjusią tvarką, šio ženklo atstovas jaučia didelį stresą.

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, yra priversti kentėti, nes gyvenimo partneriai verčia keisti ilgą laiką tvyrojusią tvarką.

REKLAMA

Taip pat šio ženklo atstovams tenka daug ginčytis su savo partneriais, nes jie nesilaiko Mergelių įvestų taisyklių. Deja, aštrių kampų šlifavimas gali pareikalauti pernelyg didelių pastangų, todėl Mergelės ženklo atstovams yra patogiau gyventi vieniems.

Ožiaragis

REKLAMA

Stereotipas, kad Ožiaragis visas dienas ir naktis praleidžia darbe, iš tikrųjų nėra toks jau nepagrįstas. Žemės ženklo atstovai tikrai visą savo laiką skiria mėgstamai veiklai.

Įtemptoje Ožiaragio dienotvarkėje paprasčiausiai nelieka laiko romantiškiems nuotykiams.

REKLAMA

Net ir tada, jei Ožiaragis visa savo širdimi pamils kitą žmogų, tai dar nereiškia, kad jis bus pasiryžęs keisti savo gyvenimo būdą. Šio ženklo atstovo partneriui gali būti pernelyg sudėtinga su tuo susitaikyti.

Vandenis

REKLAMA

Atrodo, kad absoliučiai visi yra girdėję apie tai, kad Oro ženklai be galo vertina savo laisvę. Be jokios abejonės, Vandenis tikrai labai vertina savo nepriklausomybę. Vandeniai negali pakęsti, kai kas nors kėsinasi į jų asmeninę erdvę. Jiems daug patogiau būti vieniems nei įkyrių gerbėjų kompanijoje.

REKLAMA

Nepaisant to, Vandenis gali užmegzti romantiškus santykius ar net susituokti.

Svarbiausias dalykas, kurį turėtų atsiminti jo partneris: būtina gerbti Vandenio norą pabūti vienam su savimi ir savo mintimis. Tai nereiškia, kad Vandenis nustojo jus mylėti ar kad jus atstumia: paprasčiausiai jam reikia šiek tiek daugiau erdvės.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.