Tokie asmenys dažniau nei kiti pasuka klaidingu keliu ir atsiduria už įstatymo ribų. Astrologai teigia, kad dažniausiai netinkamu keliu pasuka Skorpionas, Šaulys ir Dvyniai.

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniai pasižymi prisitaikymu ir iškalba, o tai padeda jiems tapti puikiais manipuliatoriais. Jų dvilypė prigimtis kartais pasireiškia apgaulės ir dviveidiškumo pavidalu. Šiam ženklui būdingi bendravimo įgūdžiai ir žavesys paverčia Dvynius talentingais aferistais ir melagiais.

Šaulys

REKLAMA

Šauliai yra žinomi dėl meilės laisvei ir nuotykiams, kurie kartais priveda prie rizikingo elgesio. Šio ženklo atstovams būdingas optimizmas ir tikėjimas sėkme gali paskatinti juos neteisėtiems veiksmams. Tai ypač tikėtina, jei Šauliai tiki, kad gali išvengti pasekmių.

Skorpionas

Skorpionai yra žinomi dėl savo aistros ir manipuliavimo. Jie yra labai protingi strategai ir gali tai panaudoti neigiamiems tikslams. Polinkis į paslaptis ir intrigas šio ženklo atstovus dažnai pastūmėja į nusikaltimą, o noras tyrinėti ir išbandyti naujus dalykus visa tai dar labiau apsunkina.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].