Finansinės sėkmės nori visi. Pasak astrologų, vasario mėnesį visi Zodiako ženklai galės praturtėti. Visi turėsime vienodus šansus triumfuoti, tačiau vis dar yra keletas lyderių.

REKLAMA

11 d. Merkurijus pereis į Vandenio ženklą, todėl jo energija bus labai stipri. Kadangi nėra retrogradinių planetų, visi turėsime mažiau problemų ir daugiau motyvacijos, tačiau Merkurijus padės savo globotiniams – būtent taip teigia ekspertai.

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniai dėl Merkurijaus taps iškalbingesni, o tai jiems padės sėkmingiau vesti derybas. Tai bus puikus mėnuo bandyti pakeisti darbą. Galite dalyvauti darbo pokalbiuose. Svarbu būti savimi ir stengtis kalbėtis su žmonėmis sąžiningai ir atvirai. Tai jiems padarys didžiulį įspūdį. Didžiausias pajamų padidėjimas laukia tų, kurių darbas tiesiogiai susijęs su derybomis. Daugiau uždirbti gali ir tokie specialistai kaip mokytojai, konsultantai, psichologai, teisininkai.

REKLAMA

Mergelė

Vasario mėnesį Mergelės gali įsigyti brangių pirkinių. Didelė tikimybė, kad šie žmonės galės įsigyti ką nors svarbaus su didele nuolaida, o pati prekė ar paslauga pasirodys esanti labai kokybiška. Apskritai, vasario mėnuo bus puikus metas bet kokiems finansiniams sandoriams. Pavyzdžiui, Mergelės gali keisti valiutą arba pirkti akcijas. Svarbiausia viską daryti apgalvotai ir sąmoningai, nepasikliaujant vien intuicija.

REKLAMA

Vandenis

investuoja

REKLAMA

Vandenis vasario mėnesį galės drąsiai vykti į komandiruotes arba ilsėtis kituose miestuose ir šalyse. Šio ženklo žmonės, vykstantys į komandiruotes ir keičiantys aplinką, galės atrasti naujus talentus. Juos gali kas nors įkvėpti ir jie galės užsibrėžti naujus gyvenimo tikslus. Vasario pradžioje jiems gana greitai nusišypsos finansinė sėkmė, už kurią jie gali padėkoti visiems nakties šviesuliams. Jie gali pradėti naują verslą ir ieškoti naujų partnerių.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].