Ne visi moka planuoti savo išlaidas…

REKLAMA

Stengiamės ne tik uždirbti, bet ir tinkamai valdyti pinigus. Kai kuriems puikiai sekasi planuoti savo pajamas ir išlaidas, tačiau tokia savybe gali pasigirti anaiptol ne visi. Astrologai teigia, kad tam tikrų Zodiako ženklų atstovai visiškai nemoka valdyti savo biudžeto, todėl jiems dažnai tenka susidurti su finansiniais sunkumais. Pasidomėkime, kurie tai Zodiako ženklai.

REKLAMA

Žuvys

Svajingiems šio ženklo atstovams pinigai yra opi tema. Nors šio ženklo atstovai yra labai kūrybingi ir geba uždirbti tikrai nemenkas sumas, tačiau mėnesio pabaigoje jie gana dažnai nebeturi pinigų. Žuvys visiškai nemoka kontroliuoti savo išlaidų, todėl visas gautas pajamas gali išleisti mėnesio viduryje ar net pradžioje.

REKLAMA

Dvyniai

Šio Zodiako ženklo atstovai neturi įpročio ką nors planuoti, nes iš prigimties jie yra improvizacijos meistrai. Dvyniai nėra taupūs, todėl gavę pinigų iškart juos išleidžia. Jei atsiranda neatidėliotinų išlaidų, Dvyniams gali tekti visą mėnesį praleisti su tuščia pinigine. Deja, tokia situacija Dvyniams pasitaiko ganėtinai dažnai, tačiau jie nepasidaro jokių išvadų.

REKLAMA

Šaulys

7 mūsų daromos klaidos, kurios lemia skurdą ir nesėkmes

REKLAMA

Nors pinigų švaistymas Šauliams nėra būdingas, tačiau tai neapsaugo jų nuo pinigų trūkumo. Šio Zodiako ženklo atstovai  dažniausiai išleidžia pinigus būtiniausioms reikmėms. Nors Šauliai labai stengiasi taupyti, tačiau jų piniginė visada yra tuščia. Kai iki atlyginimo lieka savaitė ar dvi, Šaulys dažniausiai nebeturi pinigų.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.