horoskopas

Saulės padėtis gimimo diagramoje gali išduoti, ar tam tikro Zodiako ženklo atstovais galima pasitikėti. Astrologai išsiaiškino, kad negalima pasitikėti šiais 3 Zodiako ženklais. Taigi, kurių ženklų atstovai dažniausiai išduoda?

REKLAMA

Dvyniai

REKLAMA

Šį  dinamišką ir protingą ženklą valdo vikrus ir apsukrus  Merkurijus. Dvynių ženklo atstovai yra sudėtingos, dvilypės, prieštaringos prigimties asmenybės, kurios yra linkusios į nuotykius ir abejotinus įsipareigojimus.

Dvynių ženklo atstovai yra paviršutiniški ir nerimti, jie emociškai neprisiriša prie kitų žmonių. Jiems yra svarbi kaita ir ryškių emocijų įvairovė. Jie gali lengvai nutraukti santykius ir palikti savo partnerį. Geriausiu atveju, ateityje Dvyniams gali pavykti su savo buvusiu partneriu palaikyti draugiškus santykius.

REKLAMA

Komunikabilumas yra stiprioji Dvynių pusė. Dėl savo plepumo Dvyniai gali nė nejausdami atskleisti kitų žmonių paslaptis, o tai tikrai galima vertinti kaip išdavystę.

Žuvys

REKLAMA

Žuvys – jautriausias Zodiako ženklas, kuris tam tikromis aplinkybėmis taip pat gali išduoti.  Žuvų valdovas Neptūnas suteikia šio Zodiako ženklo atstovams paslaptingumo ir dvilypumo. Labai sunku suprasti, ką Žuvys iš tiesų galvoja.

REKLAMA

Žuvys yra ne tik jautrios, bet ir lengvai pažeidžiamos. Šio ženklo atstovai ilgai prisimena nuoskaudas ir nepraleidžia progos atkeršyti. Nors Žuvys atrodo visai nepavojingos, tačiau vertėtų nepamiršti, kad  jos yra labai kerštingos!

Šio ženklo atstovai yra romantiški ir kūrybingi. Jie dažnai įsimyli, tačiau vengia įsipareigoti. Žuvys gyvena savo pasaulyje, nemėgsta rizikuoti ir nesistengia spręsti problemų. Jei tik pasitaikys galimybė, šio ženklo atstovai tai užkraus ant kito žmogaus pečių.

REKLAMA

Žuvims atrodo lengviau pabėgti nuo atsakomybės nei susidurti su problema. Šio Zodiako ženklo atstovų sprendimams didelį poveikį turi kitų žmonių nuomonė, todėl Žuvys gana dažnai nesilaiko susitarimų ir neištesi pažadų.

Vandenis

REKLAMA

Vandenio valdovas Uranas yra  laisvamanių ir revoliucionierių planeta. Individualumas ir nepriklausomybė yra tiesiog įaugę į Vandenių kraują. Jie yra protingi, atviri ir tiesmukiški. Jų draugiškumas ir originalumas traukia, jais norisi pasitikėti. Vis dėlto, šio ženklo atstovais tikrai ne visada galima pasikliauti. Vandeniai yra pasirengę padaryti bet ką, kad gautų tai, ko nori, ir tuo pačiu išliktų nepriklausomi bei laisvi nuo bet kokių įsipareigojimų. Jie turi jausti, kad yra laisvi daryti tai, ką nori.

REKLAMA

Kai šio ženklo atstovas nesidomi žmogumi, jis jam yra tiesiog abejingas. Jei žmogus nustoja būti jam naudingas, Vandenis lengvai jį išmeta iš savo gyvenimo. Jei išsiskyrimo iniciatorius yra kitas asmuo, Vandenis yra pasirengęs kerštui.

Jei šio ženklo atstovas pajus, kad praranda kontrolę, ir kad kas nors kėsinasi į jo nepriklausomybę, jis tiesiog išeis neatsisveikinęs. Visi pažadai ir susitarimai jam neturės jokios reikšmės.

Žinoma, tai nereiškia, kad gali išduoti tik šių ženklų atstovai. Kiekvienas žmogus yra individualus. Būtent šio konkretaus žmogaus gimimo diagrama gali padėti atskleisti jo unikalumą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.