Trys Zodiako ženklai gegužę patirs finansinę sėkmę

Šamanė Elena Batyr teigia, kad 2021 m. gegužę beveik visi Zodiako ženklai susidurs su sunkia finansine padėtimi. Tačiau tarp jų bus trys laimingieji, kuriems finansų srityje pasiseks labiau nei kitiems. Gegužę pasiseks Skorpionams, Ožiaragiams ir Vandeniams.

taro kortų prognozė

Skorpionas

Skorpionams pasiseks labiau nei kitiems, nes jų darbas gegužę seksis gerai. Todėl jų uždarbis jiems patiks – viršininkai labai vertins šio ženklo atstovų pastangas. Be to, iki gegužės pabaigos Skorpionai gaus papildomų gerų žinių apie finansus, jų gali laukti didelis pajamų padidėjimas.

Ožiaragis

Ožiaragių uždarbis gegužę taip pat bus labai geras, jų visi lūkesčiai išsipildys. Šio ženklo atstovai gaus būtent tai, ko tikėjosi. Tačiau gegužės viduryje jie turės šiek tiek įsitempti ir pakovoti dėl savo pinigų, priklausomai nuo statuso – galbūt apginti savo projektą, pagrįsti, kodėl jiems turėtų būti mokama premija ir panašiai. Įrodinėjimo procesas gali užsitęsti ir pereiti į kito mėnesio pradžią, tačiau Ožiaragiams tikrai bus sumokėta visa suma.

ožiaragis, gruodžio, Zodiako ženklai

Vandenis

Vandenis yra labai taupus Zodiako ženklas. Mėnesio pradžioje jis bus liūdnas dėl galimų didelių išlaidų. Tačiau jau mėnesio viduryje ši apatija praeis, nes šio ženklo atstovams atsiras papildomų finansų, kuriuos jie galės laisvai leisti savo malonumui.

vandenis, savaitės horoskopas, keisčiausi žmonės

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].