Trys sunkaus charakterio vyrai pagal Zodiako ženklą

Trys Zodiako ženklai išsiskiria labai nepavydėtinu charakteriu: jie užsispyrę, netolerantiški. Astrologai atskleidė, nuo kokų vyrų kartais norisi pabėgti…

REKLAMA

1. Avinas

avinas, savaitės horoskopas, vyrai, trūkumai

Pasiduoti moteriai ginče? Niekada! Su tuo gali susitaikyti tik pati išmintingiausia moteris, kuri priima visus Avino charakterio bruožus tokius, kokie jie yra. Ji nelies jo telefono, bet visada paskambins patikslinti, kur yra. Avino ženklo vyrai vertina pasitikėjimą. Jei turite pakankamai kantrybės ir jėgų nepažeisti jo asmeninės erdvės, galite turėti gana tvirtus santykius.

REKLAMA

2. Vėžys

Vėžys yra labai pavydus. Būkite pasiruošusi, kad jie nervins jus nepakeliamu pavydu. Net pati ramiausia moteris pasaulyje ne visada gali susidoroti su tokiais pavydo priepuoliais. Slegiančios mintys varo Vėžį iš proto. Jei mylite jį, tada, žinoma, atleiskite jam. Galbūt net gerai sugyvensite, tik neaišku, kiek ilgai tai truks.

3. Ožiaragis

Ašaros jam niekada neriedės. Šaltas skaičiavimas veda šio Zodiako ženklo atstovą. Ne visi gali su tuo susitvarkyti. Ožiaragis įsitikinęs, kad moterys verkdamos tik bando juo manipuliuoti. Jei norite sutarti su tokiu vyru, pabandykite jį pavaišinti skania vakariene – Ožiaragiai mėgsta gardžius patiekalus. Jei jį nustebinsite, jis tikrai jūsų nenuvils.

REKLAMA

ožiaragis, gruodžio, Zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].