Astrologai išskyrė tris Zodiako ženklus, kurių atstovai gali iščiulpti visą antrosios pusės energiją.

Avinas

rudenį, 2021, lapkričio, dietą

Žvaigždžių išsidėstymo ekspertai perspėja vengti artimų santykių su Avino ženklo vyrais. Jie yra labai užsispyrę ir savanaudiški, jie bet kurį žmogų gali atvesti iki nenumaldomų ginčų, o jei Avinas tampa agresyvus, prie jo visai neverta artintis. Žinoma, jis taip pat, kaip ir staiga užsiplieskia, lygiai taip pat akimirksniu ir nurimsta, bet įniršio akimirką jis gali sugriauti visus savo santykius.

Skorpionas

Skorpiono vyrai yra neįtikėtinai kerštingi ir išrankūs. Jie prisimins bet kokią jūsų padarytą klaidą, ir išves jus iš proto niūriu savo žvilgsniu ir begaliniu pavydu.

Vėžys

Vėžio ženklo vyrai, anot astrologų, yra labai nuobodūs. Jie kuria santykius su moterimis, atitinkančiomis visus jų milijoninius reikalavimus ir gyvenant kartu, pastoviai ima niurzgėti ir mokyti, kaip tinkamai išvalyti langus, aprengti vaiką ar pagaminti skanią vakarienę taip, kaip tai daro jo mama. Tačiau žvaigždžių žinovai ramina, senatvėje būti šalia šio ženklo vyrų yra nuostabu. Bet iki senatvės reikia kartu dar daug laiko nugyventi.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].