Sužinokite, kas nuotraukose atrodo nuostabiai pagal jų horoskopą. Ne paslaptis, kad žvaigždžių išsidėstymas danguje gali turėti įtakos ne tik žmogaus charakteriui, bet ir išvaizdai. Anksčiau jau kalbėjome apie gražiausius Zodiako ženklus, nuo kurių sunku atitraukti žvilgsnį. Bet yra įdomus dalykas: gyvenime žmogus gali būti gražus, o fotografijoje tai visai neatsispindi. Ir atvirkščiai – niekuo neišsiskiriantis žmogus nuotraukoje atrodo tiesiog pritrenkiančiai.

Ar norite sužinoti, kuris iš Zodiako bendruomenės atstovų yra pats fotogeniškiausias ir įspūdingiausias nuotraukose? Astrologų nuomonę skaitykite šiame straipsnyje.

Dvyniai

Tai tas retas ženklas, kuris atrodo įspūdingai ir jo atstovais visada galima grožėtis – ir gyvenime, ir nuotraukose. Be to, kad ir kokiu paros metu ir kokiu kampu Dvyniai būtų fotografuojami, nuotraukose jie tiesiog puikiai pasirodo. Jie patys tai žino ir moka tuo naudotis, sužavėdami gerbėjus.

Liūtas

Liūtas taip mėgsta būti dėmesio centre ir yra taip pripratęs prie visų dėmesio, kad tiesiog jame maudosi. Ir todėl visada pasiruošęs fotosesijai. Neįmanoma jo „pagauti“ blogu kampu, net, pavyzdžiui, su kvaila išraiška, juokinga laikysena ar pilna burna. Šis ženklas kupinas orumo ir malonės. Taigi, jis tiesiog neturi blogų nuotraukų.

Skorpionas

Pats aistringiausias, jaudinantis, viliojantis, mistiškiausias ir patraukliausias ženklas yra Skorpionas. Ir taip pat pats fotogeniškiausias. Toks žmogus nuotraukoje atrodys viliojančiai, kad ir ką bedarytų – stovėdamas ant pjedestalo, maudydamasis jūroje jachtoje, valydamas namus su skuduru rankoje ar valgydamas pyragą su kremu.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].