Astrologai nustatė tris Zodiako ženklus, kurie pasirodo yra patys romantiškiausi. Ekspertų teigimu, būtent pas šiuos atstovus gyvena „drugeliai pilve“.

Ekspertai pažymėjo, kad Svarstyklės sugeba perprasti kitus ir lengvai randa bendrą kalbą su romantikais. Jie visada gali laimėti priešingos lyties dėmesį.

Dažnai jų švelnumas išrinktajam gali pasirodyti apsimestinis. Tačiau iš tikrųjų Svarstyklės viską turi. Šio ženklo atstovai dėl savo mylimųjų yra pasirengę viskam.

Anot astrologų, būtina mylėti ir būti mylimam, jei nori pademonstruoti savo jausmus. Su amžiumi Vėžiai tampa rūpestingais tėvais, retai ginčijasi su artimaisiais. Jie vertina prisilietimus, apkabinimus ir meilius žvilgsnius – tai būtina meilės sąlyga.

Be to, ekspertai nustatė, kad Žuvys, kurios santykiuose rodo švelnumą ir rūpestį, supa išrinktąjį dėmesiu. Jie žino, kaip įtikti savo mylimam asmeniui, kaip nustebinti tinkama dovana. Meilėje šio ženklo atstovai yra dosnūs, jiems patinka jaustis svarbiems.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].