Trumpa astrologinė prognozė rugsėjui: kam seksis, o kam nelabai?

Kiekvieno metų laiko pradžia yra geras laikas pokyčiams ir permainoms. Net ir ruduo tam tinka, tik kurį laiką buvo nustumtas į antrą planą. Jį užgožė vasara. Ar smalsu, kas rugsėjį sulauks naujų pradžių ir pradės gyvenimą iš naujo? T. y., kuriems zodiako ženklams seksis, o kuriems laimė šypsosis šiek tiek mažiau.

Rugsėjo 4 d. prasidės Merkurijaus ir Veneros sąveika. Merkurijus bus Mergelės, o Venera – Vėžio ženkle. Toks derinys garantuoja privalomas ir teigiamas permainas meilėje.

Palankiausios perspektyvos numatomos Mergelės, Dvynių, Jaučio ir Svarstyklių ženklų atstovams. Rugsėjo pradžioje padidės tikimybė sukurti stiprią ir draugišką šeimą. Taip pat geros sąlygos plėtoti draugiškus santykius susiklostys Šaulio, Ožiaragio ir Skorpiono atstovams.

Antroje rugsėjo pusėje Mergelė ir Dvyniai išgyvens ne itin palankų laikotarpį. Tai gali atsispindėti daugybėje darbinių konfliktų, kurie kils po ilgo ramybės laikotarpio. Išsiaiškinti santykius bus galima rugsėjo 17, 21, 23, 24 dienomis. Šiomis dienomis Merkurijus bus opozicijoje ir sąveikoje su Jupiteriu, Plutonu bei Saturnu.

Galimos konfliktinės situacijos Šaulio, Ožiaragio ir Skorpiono atstovų gyvenime. Tačiau bet kokias bėdas lengvai išspręsite ramiu pokalbiu, todėl venkite grubumo ir nepraraskite kontrolės. Visata išbando jūsų dvasios ir nervų stiprumą.

Rugsėjo 9–20 dienomis žymiai padidės Liūto karjeros galimybės. Galbūt laukia didesnis atlyginimas ar veiklos pakeitimas, kuris atneš daug daugiau pelno nei anksčiau. Šiuo laikotarpiu reikia būti atviram naujoms idėjoms ir pradžioms. Įgyvendinti idėjas seksis ir Šaulio, Ožiaragio, Vandenio bei Skorpiono atstovams.

Rugsėjo mėnesį Liūto sveikata bus gera, jis net ras naujų galimybių sportuoti. Gal tai bus bėgiojimas rytais, pilatesas gamtoje ar pasivaikščiojimas miške sportinio ėjimo metodu. Tereikės patogių batų ir pirmyn!

Skorpionas, Avinas, Žuvys ir Vėžys rugsėjį pajaus naujų jėgų antplūdį. Daugelis šių ženklų atstovų turės pakankamai energijos svarbiems įvykiams, kurie numatomi ateinantį rudenį, išgyventi.

Štai tokios pirminės prognozės rugsėjo mėnesiui!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].