Nepaisant aktyvėjančio feminizmo, moterys vis dar vadinamos silpnąja lytimi. Vis dėlto, nemažai moterų savo stipria valia lenkia daugelį vyrų, todėl toks apibūdinimas tikrai nėra tinkamas. Astrologai išskiria kelis Zodiako ženklus, kurių atstovės pasižymi stipriu „vyrišku“ charakteriu.

Avinas

Šio ženklo atstovėms būdingos lyderio savybės,  gebėjimas siekti užsibrėžtų tikslų ir noras konkuruoti su kitais. Avino ženklo moterys yra tikros karjeristės, kurios viską užsitarnauja sunkiu darbu. Jos nebijo sudėtingų situacijų, nes tai šio ženklo atstoves tik dar labiau užgrūdina.

Mergelė

Mergelės ženklo atstovės pasižymi ramybe ir puikia savitvarda. Jos sugeba susidėlioti prioritetus, todėl tai padeda siekti užsibrėžtų tikslų. Mergelės nemėgsta prašyti pagalbos – jos viską nori pasiekti savomis jėgomis.

Vandenis

Šio ženklo atstovės spinduliuoja moterišku žavesiu, neišblėstančiu ryžtu ir kūrybiškumu. Joms yra paprasta susidoroti su paskirtomis užduotimis, o įvairūs sunkumai jas dar labiau užgrūdina. Vandenio ženklo atstovės yra labai drąsios ir pasižyminčios stipria valia – jos geba vadovauti net ir didelei vyrų komandai.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo moterims būdingas apdairumas ir gebėjimas priimti nestandartinius sprendimus. Šio Zodiako ženklo atstovės neretai tampa puikiomis lyderėmis, kurias komandos nariai ne tik seka, bet ir labai palaiko.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].