TOP 3 Zodiako ženklai, kurių intuicija labai stipri

Daugelis labai skeptiškai ir įtariai kalba apie intuicijos ar įžvalgos dovaną, tačiau ne visada logiškai paaiškina banalios sėkmės fenomeną. Astrologai ir ezoterikai atskleidė, kurių Zodiako ženklų intuicija yra labai stipri.

REKLAMA

3 vieta – Šaulys

vyrai

Šio Zodiako ženklo atstovai yra šiame sąraše dėl nuostabios sėkmės, kuri juos lydi beveik visą laiką! Jie paskutinę akimirką pagauna laimę ir yra neįtikėtinai išradingi, jei reikia išsisukti iš nenumatytų situacijų. Be to, Šauliams sekasi su momentiniais laimėjimais, pelningais darbo pasiūlymais ir tinkamomis pažintimis. Ugnies stichija jiems padeda įvairiais būdais, aprūpindama juos reikiama energija.

REKLAMA

Kai kas mano, kad minėto žvaigždyno atstovai yra labai smulkmeniški ir paslapčia apgalvoja kiekvieną savo žingsnį, tačiau šis teiginys toli gražu neatitinka tiesos. Juos tiesiog myli sėkmė. Be to, Šauliai yra labai judrūs, dinamiški ir greitai įgyja gyvenimiškos patirties, todėl nekuria iliuzijų ir dažnai įsiklauso į savo vidinį balsą.

2 vieta – Mergelė

Atrodytų, Mergelės atstovai yra didelės logikos ir taisyklių gerbėjai, tačiau jų gerovė labai priklauso nuo intuicijos. Be to, jie sėkmingai derina šeštąjį pojūtį su labiau pažįstamais įgūdžiais, tokiais kaip planavimas ir skaičiavimas. Štai kodėl Mergelės ženklo žmonėms sekasi finansiškai, jie žino trumpiausius kelius į tikslą.

REKLAMA

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio, zodiako

Žinoma, Mergelės atstovai nepatenka į laimingųjų, nuolat laiminčių loterijoje, sąrašo viršūnę, tačiau jiems to visiškai nereikia, nes jie yra itin darbštūs ir mėgsta patys pasiekti sėkmę. Jų įžvalgumą skatina dėmesingumas, nes šie gudrūs žmonės nuolat pastebi mažas smulkmenas, kurios kitiems atrodo gana nereikšmingos. Tokio skrupulingumo pagalba Mergelės atstovai savo galvose susidėlioja tiksliausią ir išsamiausią vaizdą apie tai, kas vyksta, todėl dažniau nei kiti padaro teisingas išvadas ir nuspėja galutinį rezultatą.

REKLAMA

1 vieta – Vėžys

Kadangi šis Zodiako ženklas priklauso Vandens stichijai, jo stiprybė yra empatija, žmogaus prigimties supratimas ir psichologija. Viskame, kas susiję su jausmais, meilės istorijomis ir santykiais, Vėžiai yra tikri ekspertai! Jie mato paslėptus motyvus, lengvai supranta žmones ir netgi gali numatyti išdavystę. Be to, suprasdami žmogaus prigimtį, šio žvaigždyno atstovai dažnai apsisaugo nuo pavojaus.

Jei atvirai, šio Zodiako ženklo žmonės nemėgsta keliauti vieni ir dažnai klausia specialistų patarimo, todėl šeštąjį jausmą naudoja labai kompetentingai ir racionaliai. Šis Zodiako ženklas dar išsiskiria meile pozityvumui ir kūrybai, todėl neužsibūna audringų įvykių apsuptyje ar neigiamos energijos turinčiose vietose! Be to, intuicija padeda Vėžiams laiku suvaržyti savo ambicijas, nelaukiant problemų ir neįsiveliant į konkurenciją. Šiuos žmones galima drąsiai vadinti pačiais įžvalgiausiais!

REKLAMA

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].