Visos moterys yra ypatingos. Tačiau šių kelių zodiako ženklų atstovės dėl tam tikrų priežasčių vyrus traukia it medus bites!

Žinoma, kiekviena taisyklė turi išimčių. Bet paprastai žvaigždės nemeluoja. O jei nepatekote į šį sąrašą, jokiu būdu nenusiminkite. Visai nebūtina traukti visus aplinkinius vyrus. Užtenka turėti savo vienintelį!

1 vieta – Jautis

Jautis ne tik tikra moteris, ji yra super moteris, kurioje susijungia viskas, ką motina gamta gali dovanoti dailiajai lyčiai. Graži, grakšti, visada žavinga, žvelgia ramiu, švelniu žvilgsniu, kalba maloniu balsu ir daro sklandžius, pamatuotus judesius.

Jos kompanija yra be galo maloni. Ši moteris yra kantri klausytoja, subtili ir maloni pašnekovė, pasižyminti guviu protu. Ji turi puikų stiliaus pojūtį, todėl pasirenka idealius rūbus, kvepalus ir papuošalus.

Šios moterys yra puikios gyvenimo palydovės, jos gerbia savo vyrą ir nesigviešia būtinai užimti vadovaujančias pareigas šeimoje. Tačiau jos visada elgiasi labai oriai. Jaučio ženklo atstovės supranta savo gyvenimo misiją kaip mylimojo palaikymą ir šeimos židinio kurstymą.

Jaučio ženklo atstovės sugeba palaikyti tobulą švarą ir įrengti nuostabų namų interjerą. Šios moterys yra kuklios, tačiau jų namuose visko gausu. Ir jų namai visada atviri šeimos draugams.

Šių moterų gyvenime svarbią vietą užima vaikai. Jos jiems skiria visą laisvą laiką, visą meilę ir rūpestį. Jaučio ženklo atstovės yra pasirengusios bet kurią akimirką ateiti vaikams į pagalbą tiek patarimais, tiek darbais.

Nenuostabu, kad po Jaučio ženklu gimusios motinos savo vaikų akyse dažnai būna kaip geros draugės, su kuriomis jie dalijasi net intymiausiomis paslaptimis. Tai išlieka net paauglystėje. Šios moterys savo dukroms ir sūnums rodo puikų meilės ir ištikimybės  pavyzdį.

2 vieta – Skorpionas

Moterys, gimusios po Skorpiono ženklu, išsiskiria pasitikėjimu savimi, grožiu, patrauklumu, energija, paslaptingumu, drąsa, aistra, ryžtu, tvirtumu, mentalitetu. Jos tiesiog trykšte trykšta gyvybine energija.

Skorpiono ženklo moterys paprastai patiria daugybę išbandymų, tačiau jos turi didžiulį fizinį ir dvasinį potencialą ir dėl to jų dvasią labai sunku palaužti. Po pralaimėjimų, jei tokių yra, šio ženklo atstovės nepasiduoda ir greitai atsigauna.

Po Skorpiono ženklu gimusios moters namuose visada yra nepriekaištinga švara, ji gyvena patogiai, o interjerą suprojektuoja taip, kad nepaliktų abejonių dėl puikaus šeimininkės skonio ir meilės, kurią ji jaučia savo namams.

Po šiuo ženklu gimusios moterys būna geros motinos. Jos, viena vertus, ugdo savo vaikų valią, gyvybingumą, ruošia juos būsimam sudėtingam gyvenimui, o, kita vertus, sukuria palankias sąlygas norams ir talentams pasireikšti. Jos padeda vaikams atrasti ir perprasti savo prigimtį.

Vyrui Skorpiono ženklo moteris yra kaip pats geriausias padėjėjas, geras patarėjas. Ji pasirengusi paaukoti bet ką dėl vyro sėkmės, palaikyti jį visa savo prigimtimi ir intelektu. Šiuo požiūriu ji neabejotinai gali būti vadinama ištikima žmona.

3 vieta – Vandenis

Moteris, gimusias po Vandenio ženklu, gamta apdovanojo šmaikštumu, žavesiu, gracija, elegancija. Jos išsiskiria ryškia, nuostabia išvaizda ir kompanijoje būna, jei ne pati gražiausia, tai pati įdomiausia.

Vandenio moterys mėgsta pabuvoti, bet negyvena padebesyse. Jos atkakliai ir sąžiningai dirba. Tačiau ne itin mėgsta discipliną. Šios moterys yra labai tolerantiškos ir pavydą laiko prietaru.

Jos myli vyrą ne dėl pinigų ar sėkmingumo. Joms kur kas svarbiau ištikimybė ir draugystė. Šios moterys padeda savo vyrams realizuoti save, kuo tik galėdamos.

Po Vandenio ženklu gimusios moterys, susilaukusios kūdikio, nerodo didelio entuziazmo, nors iš tiesų myli savo vaiką. Jos nebus griežtos motinos, bet ir nebus labai globėjiškos.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].