Visi Zodiako ženklų atstovai kartais nuodija savo ir aplinkinių gyvenimus. Tačiau yra tokių, kuriems šiuo klausimu „sekasi“ labiau, nei kitiems. Susipažinkime su šiais ženklais:

12. Dvyniai

Jei šio ženklo atstovams nuobodu, tuomet turėtumėte tikėtis bėdų. Jiems tiesiog negali būti nuobodu, nes tada jie prisigalvoja nelabai malonių veiklų. Dvyniams reikia permainų, veiksmo, nes kitaip atsiranda apkalbos, pašnekesiai už nugaros, intrigos.

11. Jautis

Toksiškiausi šio ženklo atstovai yra godūs ir nuobodūs. Pagrindinė taisyklė: neturėkite jokių finansinių reikalų su tokiu Jaučiu. Reikėtų akcentuoti, kad dažniausiai paskolintos sumos dydis yra atvirkščiai proporcingas Jaučio norui bendrauti su jumis.

10. Svarstyklės

Jų nuotaika yra labai permaininga, o tai natūraliai veikia šalia esančius žmones. Taip pat šio ženklo atstovai negali prisiimti atsakomybės. Todėl net nėra ko abejoti, kad nesėkmės atveju toksiški Veneros globotiniai patys paspruks ir pasiūlys kam nors kitam išsrėbti košę.

9. Vandenis

Toksiški šio ženklo atstovai suregs protingas intrigas, kad pasiektų, ko nori. Visgi tai lengvai pastebima, todėl nuo toksiškų Vandenių daug kas laikysis per atstumą. Taip pat verta paminėti, kad šio ženklo atstovai beveik niekada negalvoja apie pasekmes ir elgiasi taip, kaip šiuo metu nori.

8. Ožiaragis

Šie ramūs sunkiai dirbantys žmonės retai kada praranda pusiausvyrą. Jie virsta toksiškais asmenimis tik tada, kai žlunga įprastas jų gyvenimas. Tokiu atveju turėtumėte pasistengti neerzinti Ožiaragio, bet dėti pastangas, kad subalansuotumėte situaciją, kitaip yra didelė rizika būti sutriuškintam.

7. Mergelė

Šio ženklo atstovai pasitiki savimi ir gali tinkamai įvertinti situaciją. Tačiau tai gali ir neigiamai pasitarnauti Mergelėms, nes jos tampa nuolatiniais kritikais ir patarėjais (juk žino, kaip padaryti geriau). Todėl dažnai Mergelės yra emociškai abejingos aplinkiniams. Taip pat šio ženklo atstovai turi polinkį į pavydą.

6. Liūtas

Bendravimas su šiais narcizais yra tikra kankynė, nes reikia daryti viską, kad bandydami išsakyti savo nuomonę jūs neįžeistumėte Liūto savimeilės. Šioje situacijoje galime jums palinkėti tik kantrybės.

5. Šaulys

Šio ženklo atstovai nėra įpratę ilgai galvoti ir svarstyti, sprendimus jie priima čia ir dabar, jie niekada negalvoja apie pasekmes ir veikia tik savo interesų naudai. Jų toksiškumas pasireiškia pasirengimu judėti pirmyn, lipant per kitų galvas. Todėl Šauliai dažnai pasižymi toksiškų žmonių savybėmis.

4. Skorpionas

Šio ženklo atstovai yra profesionalūs intrigantai, kurių gudrumas yra aukščiausio lygio. Jie gali smogti netikėčiausiu momentu, todėl turėtumėte būti labai atsargūs bendraudami su Skorpionais.

3. Žuvys

Šio ženklo atstovai sugeba smarkiai užnuodyti kitų žmonių gyvenimus. Jie moka sukelti gailestį ir užuojautą, o tada iš žmogaus ištraukia viską, kas jiems naudinga. Bendravimas su Žuvimis turi būti dozuojamas, kad nepatektumėte į jų manipuliacijų lauką.

2. Vėžys

Jie nežino ir nepažįsta kraštutinumų – nei stiprios neapykantos, nei nežabotos meilės. Todėl jie neparodo savo jausmų. Šio ženklo atstovai jausmus ir kritiką pasilieka sau. Visgi kartais Vėžiai kritiką išsako kitiems – tai yra pagrindinis Vėžio toksiškumo pasireiškimas.

1. Avinas

Užsispyrimas, susierzinimas, nesugebėjimas susivaldyti ir nesugebėjimas leistis į kompromisus yra pagrindinės Avinų toksiškumo priežastys. Jei koks nors ginčas bus išspręstas, viskas vyks tik pakeltu balsu, nes Avinas ieško menkiausios progos sukelti skandalą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].