Svarbūs kovo įvykiai nebus netikėti, jei atsižvelgsite į didžiųjų Arkanų rekomendacijas. Taro prognozėje Zodiako ženklai ras naudingų rekomendacijų, kurios bus reikšminga parama, priimant atsakingus sprendimus.

Taro kortų maketai daugeliui padeda orientuotis vykstančiuose įvykiuose ir iš anksto žinoti, kas nutiks. Ekspertai rekomenduoja susipažinti su 2021 metų kovo mėnesio išdėstymais, kurie padės apsispręsti dėl veiksmų. Aiškinant atverstas kortas, svarbu susieti rekomendacijas su realiu gyvenimu, kad gautumėte kuo tikslesnius patarimus ir pašalintumėte nemalonias klaidas, kurios veda į aklavietę.

Avinas

Pavasaris Avinui prasidės ne pačia pozityviausia nata. Pasak Mėnulio Arkano, teks susidurti su savo baimėmis ir išgyvenimais, trukdančiais laimei. Avinams teks rasti drąsos susidoroti su jais, kad jie neprarastų savo klestinčio gyvenimo.

Arkanas Saulė Avinams žada laimingą kovo vidurį, kai kelyje į laimę kliūčių nebeliks. Korta nurodo naujas galimybes ir drąsių idėjų įgyvendinimus. Pagal šią Arkaną Avinai galės ir pailsėti, kad atsigautų jų jėgos.

Pagal Taikos kortą, kovo pabaigoje Avinai galės rasti savo vietą po saule, išspręsti konfliktus ir sunkumus. Pagal šią atsivertusią kortą, pasirinktas kelias atves į sėkmę, jei neišsuksite iš kelio ir neskubinsite laiko.

Jautis

Arkanas Vežimas atidaro kovo mėnesį ir pagal jį Jautis turi būti pasirengęs ryžtingiems veiksmams. Korta nurodo, kad Jautis turi pakankamai jėgų ir žinių tikslui pasiekti, tačiau negali dvejoti, kitaip sėkmė jį aplenks.

Pagal Teisingumo kortą Jautis turi laikytis sąžiningo žaidimo. Nešališkas vertinimas ir taisyklių laikymasis padės aplenkti konkurentus ir išlaikyti jūsų reputaciją. Korta ragina atsisakyti apgaulės, kad ateityje nesusidurtumėte su neįveikiamomis kliūtimis.

taro kortos

Arkanas Imperatorius sako, kad Jaučiai sugebės įveikti sunkumus ir priimti išmintingus sprendimus, kurie padės jiems pasiekti savo gerovę. Pasak šios kortos, jūs negalite skubėti, kitaip yra rizika suklupti ir pamesti viską, kas buvo pasiekta kruopščiu darbu.

Dvyniai

Pagal Velnio kortą, Dvyniams svarbu sulaikyti emocinius impulsus ir atsisakyti įsivelti į silpnybes. Arkanas reikalauja atsakomybės, kad nepaleisti jūsų sėkmės ir pasitikėjimo iš aplinkos.

Arkanas Atsiskyrėlis ragina Dvynius kurį laiką pabūti vienumoje su savo mintimis, kad jie suprastų, kas vyksta, įvertintų savo veiksmus ir pakoreguotų planus. Toks atsiskyrimas leis jums išvengti erzinančių klaidų ir palikti nereikšmingas užduotis praeityje.

Laimės rato korta nurodo Dvyniams, kad nereikia imtis jokių veiksmų. Pats likimas trukdys gyvenimo eigai, o sėkmė lauks ateityje. Arkanas žada naujas galimybes, tačiau tam Dvyniams svarbu nesikišti į vykstančius procesus.

Vėžys

Taikos korta nurodo, kad Vėžiai galės pradėti pavasarį natūraliai sėkmingai. Arkanas kalba apie žiemos įvykių apibendrinimą, kai ateina sėkmė ir atlygis už darbą. Pagal šią kortą Vėžiai artėja prie to etapo, kai galės džiaugtis pergale ir tęsti kelionę, pradėdami naują gyvenimo ciklą.

Vežimo Arkanas kalba apie greitą augimą ir plėtrą. Pasak šios kortos, Vėžiai galės pasiekti naujas aukštumas, jei nebijos atsakomybės ir nustos priklausyti nuo kažkieno nuomonės. Pakaks jėgų ir įgūdžių pereiti suplanuotą kelią iki galo, ir gauti padorų atlygį.

Savaitinė Taro kortų prognozė gegužės 5-11 dienoms

Arkanas Magas ragina Vėžius tapti savo likimo kūrėjais. Pagal šią kortą svarbu elgtis savarankiškai, paimti situaciją į savo rankas ir nebijoti pokyčių. Naujos galimybės neprivers ilgai laukti, jei tikėsite savo sėkme.

Liūtas

Sprendžiant iš Velnio kortos, Liūtams pavasaris prasidės jėgų išbandymu. Arkanas perspėja apie problemas, kurios netrukus aplankys, jei pasiduosite savo silpnybėms, pamiršdami įsipareigojimus.

Arkanas Nuosaikumas žada Liūtui išspręsti sunkias situacijas, sušvelninti nesutarimus ir stabilumą. Šioje kortoje svarbu, kad Liūtas būtų atsargus ir neskubėtų, kad per karštą būdą nepadarytų nepataisomų klaidų.

Arkanas Taika žada Liūtui nuostabią kovo pabaigą. Šioje kortoje svajonės pildosi ir viskas tampa paprasta ir aišku. Korta kalba apie konfliktinių situacijų sėkmę ir taikų jų sprendimą.

Mergelė

Arkanas Imperatorienė pradės kovo mėnesį ir pasak jo, Mergelės galės mėgautis savo gyvenimo harmonija. Korta rodo, kad sėkmė ateis artimiausioje ateityje, o Mergelės gali ramiai dirbti, žinodamos, kad pasirinko teisingą kryptį.

Pagal Žvaigždės kortą, Mergelės turės naujų galimybių. Planų nebereikia atidėlioti – jų įgyvendinimas leis pakilti į naują lygį ir mėgautis dar viena pergale. Svajonės išsipildys, jei tikėsite savimi ir jų neatsisakysite.

Taro kortų prognozė liepos 20 iki 26 savaitei. Ko laukti?

Mirties korta ragina Mergeles baigti kovą pozityvia nata ir nebijoti pokyčių. Pasak šio Arkano, viskas iš šio gyvenimo išeina, kas yra pasenę ir nebeturi įtakos, o tai reiškia, kad jūs galite saugiai deginti tiltus, žinodami, kad netrukus atsivers naujos perspektyvos.

Svarstyklės

Bokšto reikšmė kortų išdėstyme pirma pasirodo neatsitiktinai. Jos funkcija yra įspėti, kad gyvenimo nusistovėję pagrindai bus sukrėsti. Svarstyklės negalės gyventi kaip anksčiau, pasislėpti nuo problemų ir perkelti atsakomybę kažkam kitam. Ateina pokyčiai, kurie padarys gyvenimą geresniu ir dėl to priimti atsakingus sprendimus reikės drąsos.

Kortų išdėstyme esanti Mago korta ragina Svarstykles neatsisakyti naujų idėjų. Pasak šios kortos, galima ir reikia keisti, įvesti į gyvenimą naujoves, kurios palengvina darbą. Arkanas žada sėkmę tiems, kurie moka eiti neišmintu keliu, užsitarnauti teigiamą reputaciją ir įgyti naujų žinių.

Astrologinė Taro kortų prognozė Spalio 19-25 savaitei

Arkanas Saulė žada nuostabią kovo pabaigą. Sėkmė ateina kartu su šia korta, atsiveria geros naujienos ir nauji horizontai. Svarstyklių darbas pasiteisins, vadinasi, mėnesio pabaigoje bus laiko švęsti sėkmę ir gerai pailsėti.

Skorpionas

Arkanas Teisingumas ragina Skorpionus prisiimti atsakomybę ir racionalumą. Pagal šią kortą vertas atlygis laukia tų, kurie sąžiningai dirbo ir dėjo visas pastangas, kad į gyvenimą atneštų klestinčių pokyčių.

Atsiskyrėlio korta rekomenduoja Skorpionams kurį laiką likti nuošalyje, kad rastų geriausią sprendimą sau ir kelią, kuriuo reikia  judėti. Skorpionai galės skirti laiko plano parengimui ir laiku pašalinti erzinančias klaidas.

Savaitinė Taro kortų prognozė rugsėjo 7-13 dienoms

Nuosaikumo korta teigia, kad Skorpionai galės įveikti prieštaravimus, išspręsti ginčus ir konfliktus tiek darbe, tiek šeimoje. Arkanas žada sėkmę, tačiau dėl to negalima skubėti ir elgtis neapgalvotai. Nuotykiai ir rizika taip pat neprisidės prie laimingo gyvenimo.

Šaulys

Pasak Nuosaikumo kortos, paaiškės situacija, kada Šaulys galės pamatyti tai, kas anksčiau buvo paslėpta. Pagal šį Arkaną susivaldymas ir kantrybė pasiteisins, o Šaulys bus apdovanotas artimiausiu metu.

Vežimo Arkanas skatina Šaulius nedvejoti ir judėti link savo tikslo. Šioje kortoje kliūtis kelyje bus lengva įveikti, jei nebijosite atsakomybės ir priimsite išmintingus sprendimus.

Imperatorienės korta žada gausų derlių, o Šaulys už savo pastangas galės gauti tinkamą atlygį. Kortos patarimas – neskubėti pasinaudoti nauda, ​​kol reikaluose nebus sudėlioti galutiniai taškai.

Ožiaragis

Kovas prasideda pozityvu dėl Saulės Arkano, žadančio Ožiaragiams naujus sėkmingus įvykius, taip pat ilgai lauktą atlygį už jų ankstesnes pastangas. Teigiamos naujienos ateina kartu su šia korta, ir ateina beribės laimės laikas, kurio neužgožia joks blogis.

Arkanas Šventikas ragina Ožiaragius atsisakyti visko, kas neleidžia jiems tobulėti. Moralinis apsivalymas vyksta pagal šią kortą, o tai leis Ožiaragiams ateityje susidoroti su problemomis ir rasti kelią į sėkmingą gyvenimą.

Įsimylėjėlių  korta kalba apie būtinybę priimti išmintingus sprendimus. Ji nebūtinai bus susijusi su asmeniniu gyvenimu. Ožiaragiai turi pasirinkti tolesnį kelią, o sprendimo pakeisti nebus įmanoma, todėl nereikėtų skubėti daryti ankstyvų išvadų.

Vandenis

Kovo mėnesį pradės Įsimylėjėlių Arkanas, o pagal jį Vandeniai turės priimti atsakingą sprendimą. Nuo jo priklausys tolesnė įvykių raida, o tai reiškia, kad nereikėtų skubėti ir, be to, elgtis pagal kažkieno sugalvotą scenarijų.

Bokšto korta yra įspėjimas, kad Vandenio gyvenime įvyks reikšmingi pokyčiai. Arkanas nurodo situaciją, kai senieji principai tampa nebesvarbūs, gyvenime vyksta pokyčiai, kurie veda į geresnį gyvenimą, jei nesipriešinsite tam, kas vyksta.

Pagal Aukščiausios dvasininkės kortą, Vandeniams svarbu įsiklausyti į savo intuiciją, kad nesuklysti. Mėnesio pabaigoje svarbu laikytis išlaukimo taktikos, tada sėkmė tikrai nusišypsos.

Žuvys

Arkanas Jėga Žuvis skatina nebijoti rizikos, tačiau, norint sulaukti sėkmės, ji turi būti pagrįsta. Nebijojimas ir drąsa kartu su protingais veiksmais lems greitus rezultatus ir naudą.

Laimės rato korta išdėstyme atsiranda, kai laukia pasikeitimai. Žuvims svarbu suvokti, kad dabar neįmanoma paveikti įvykių eigos, kurie įvyks ir pakeisti gyvenimą į gera, net jei atrodo, kad vyksta kažkas keisto.

Imperatoriaus korta nurodo, kad Žuvims svarbu protingai panaudoti savo žinias ir įgūdžius, norint išvengti išankstinių nuosprendžių. Arkanas žada sėkmę tiek verslo aplinkoje, tiek asmeniniame gyvenime, tačiau tam svarbu būti atsakingam už savo veiksmus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].