Tamsioji kiekvieno Zodiako ženklo pusė

Kurie Zodiako ženklai gali lengvai apnuodyti mūsų gyvenimą? Kiekvienas iš mūsų turi charakterio bruožų, dėl kurių kažkieno akyse esame pavojingi. Kokia yra kiekvieno ženklo tamsioji pusė?

Avinas

apsiperka, problemos, vyrai

Avinas yra tikras piktadarys. Jokio gailesčio. Jei jis kažko nori, niekas jo nesustabdys, išskyrus, galbūt, nuoširdų prašymą – Avinas mėgsta jaustis kilnus.

Jautis

Jaučio piktadarys slypi jo užsispyrusiame ir bekompromisiame jų emocijų ir poreikių nepaisyme. Tai pats tyliausias ir baisiausias siaubas, kuris atims visą energiją.

Dvyniai

Dvynių reikia bijoti, nes jie sukaustys jus savo kalbėjimu, paprasčiausiai išsiurbs jūsų mintis ir, jei reikės, gali jus net apgauti. Sumaniausi sukčiai yra Dvyniai.

Vėžys

Vėžio piktadarys yra tai, kad jis išves jus iš proto savo permainingomis emocijomis. Jis verkšlens, bambės. Tai labai vargina!

Liūtas

Liūtas yra piktadarys, bet gražus piktadarys. Jis jus taip meistriškai apgaus, kad mėgausitės tobulu žaidimu, o tada liksite be nieko. Liūtas yra geriausias manipuliatorius.

Mergelė

Mergelė pribaigs jus savo poreikiais ir pamokymais, kad reikia daryti taip, o ne kitaip. Kodėl jūs vėluojate? Kodėl neatlikai savo darbų? Kas yra didžiausias nevykėlis visoje Visatoje?

mergelė, Magiškas, zodiako

Svarstyklės

Svarstyklės nėra labai piktos, jos patrauks jus savo geranoriškumu ir pasiaukojimu. Tada jūs tapsite piktadarys, nes dažnai tuo naudositės.

Skorpionas

Skorpionas yra psichologinis manipuliatorius ir tikras piktadarys! Šie žmonės pamažu varys jus iš proto ir jūs liksite dėlto kalti.

Šaulys

Šaulys, jei yra piktadarys, tai labai mielas. Jis optimistiškas, laisvę mylintis piktadarys. Jis mieliau maištauja prieš taisykles, retai kada padaro tikrą žalą.

Ožiaragis

Tai yra piktadarių piktadarys, nes jis yra kontrolierius. Šie žmonės yra blogesni nei Mergelės atstovai, Ožiaragiai yra tikri tironai.

Vandenis

Vandenis visai nepiktybiškas. Apie jį nėra daugiau ką pasakyti.

Žuvys

Žuvys yra tylios. Atrodo, kad šie žmonės yra patys mieliausi sutvėrimai, tačiau jie sugeba padaryti pačius baisiausius darbus. Kokie tai poelgiai – tegul lieka paslaptimi, bent jau tol, kol savo kailiu nepatirsite Žuvų niekšybės.

birželio, įsižeidžia

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].