Tamara Globa rugpjūčio 7–17 dienomis 5 zodiako ženklams žada sėkmę

Sėkmė yra svarbi kiekvienam žmogui. Tamara Globa prognozuoja, kad rugpjūčio 7–17 dienomis sėkmė aplankys žmones, kurie jos ilgą laiką nematė…

Jei esate ant nevilties slenksčio arba jums atrodo, kad patekote į aklavietę, tada laikas pradėti galvoti ir elgtis kitaip nei anksčiau. Žvaigždės padės jums padidinti pasitikėjimą savimi, o geriausi žvaigždžių deriniai suteiks jums sėkmės!

Gyvenimo džiaugsmas nuo rugpjūčio 7 dienos grįš Mergelėms, būtent jos gaus tai, ko tikėjosi, bet kuo jau seniai nebetikėjo.

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, tamara globa

Dvyniams dangus atneš meilę ir abipusį džiaugsmą, kuris pasieks juos per daugybę likimo išbandymų.

Skorpionų gyvenime pagaliau kliūčių ruožas pasibaigs, jie pasieks didelę sėkmę ir jų gyvenimas labai pagerės!

zodiako ženklai, meilės, psichologas

Finansinės sėkmės laukia Ožiaragiai. Pagaliau jie galės kur nors pakeliauti ir nusipirkti ką nors gražaus!

Tamara Globa nepamiršo ir Žuvų. Astrologė šiam zodiako ženklui numato didelę sėkmę asmeniniame gyvenime ir gerus likimo pokyčius!

zodiako ženklai, rūpestingiausi Zodiako ženklai, birželio, tamara globa

Rugpjūčio mėnesio numerologija. Kurios dienos bus palankios?

Rugpjūčio mėnesio numerologija. Kurios dienos bus palankios?

Numerologija yra antikinis skaičių ir jų energetikos mokslas. Šios srities ekspertai papasakojo, kurios dienos rugpjūčio mėnesį bus palankiausios.

Žvelgiant šiek tiek į ateitį, reikia iškart pastebėti, kad rugpjūtis energijos atžvilgiu bus gana malonus mėnuo. Štai kodėl Visata šį mėnesį žmonėms siųs specialius ženklus.

numerologija

Pagrindinis rugpjūčio mėnesio skaičius

Norint sužinoti, koks skaičius bus svarbiausias, verta atlikti paprastą skaičiavimą. Turite sudėti visus metų ir mėnesio skaitmenis. Rugpjūtis yra aštuntas mėnuo, todėl: 8 + 2 + 0 + 2 + 0 = 12. Vėl sudedame skaičius, nes numerologija nagrinėja tik skaičius nuo 1 iki 9. 1 + 2 = 3. Rugpjūtį vadovaus trejetas.

Trys yra laimingų atsitikimų skaičius ir nenuspėjamas įvykių vystymasis, tačiau tai taip pat geros ir sėkmės ženklas. Tai reiškia, kad mūsų laukia daugybė malonių pokyčių, kurių negalima nei atsekti, nei numatyti. Trys suteiks žmonėms galimybę būti laimingesniems, bet nieko nereikalaus mainais. Vienintelis dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra neveiklumas ir visiškas atsipalaidavimas.

Kokios datos bus palankios?

Remiantis ekspertų prognozėmis, bus daug palankių dienų, tačiau ypač verta pabrėžti rugpjūčio 4, 12, 21 ir 30 d., taip pat veidrodinę datą – 08.08.

Rugpjūčio 4 d. Tai diena, kuri atspindi visą esmę. Tai puiki diena, kai Visata bandys suteikti mums gera nuotaika, naujas galimybes. Nuo pat ryto daugeliui žmonių bus jausmas, kad viskas vyksta tiksliai taip, kaip turėtų. Šią dieną negalima ilsėtis daugiau nei dirbti. Jei neturite darbo, galite sutelkti dėmesį į namų ruošą ir svarbius pirkinius arba pasiūlyti savo pagalbą vienam iš savo draugų ar giminaičių.

numerologija

Rugpjūčio 12 d. Šią dieną trys bus sudėjus 1 ir 2. Vienas yra vienybės ir tvarkos simbolis, o du – numerologijoje vienišų žmonių dvasinio tobulėjimo ir globėjo skaičius. Tai reiškia, kad rugpjūčio 12-oji bus ideali diena vienatvei ir pasinerti į darbą, pasireikšti savarankiškumui, tikslingumui. Tokią palankią dieną ekspertai primygtinai pataria būti tingiems, atidėti svarbius dalykus vėlesniam laikui ir ieškoti pasiteisinimų nieko neveikti. Padidėjusi energija padės atsikratyti potraukio atsitraukti.

Rugpjūčio 21 d. Šią dieną dominuos vienetas, todėl bus naudinga pabūti vienatvėje, ilsėtis kūne ir sieloje. Nepamirškite, kad trejetas vis tiek atneš malonų chaosą į gyvenimą. Kad diena netaptų neigiama, turite vadovautis savo intuicijos nurodymais ir daryti tai, ko reikalauja jūsų širdis. Atsipalaiduoti dinamiškoje atmosferoje ne visada yra patogu, tačiau tam reikės rasti galimybę. Tai puiki diena pakeisti dekoracijas ir apskritai kelionėms bei tvarkos palaikymui.

Rugpjūčio 30 d. Mėnesio pabaigoje palankiausia diena gali būti laikoma 30-oji. Tai tobula diena kūrybiniams impulsams, neplanuotiems pokyčiams ir naujoms pažintims. Vasaros pabaiga gali būti labai šviesi ir produktyvi. Priešpaskutinė mėnesio diena bus sujungta su galingiausia kūrybine energija, kuri parodys mums teisingą gyvenimo kelią ir padės mums atlikti svarbius pirkinius, susitikti su įdomiais žmonėmis. Tokiais laikotarpiais žmonės randa įžvalgos.

Rugpjūčio 8 d. Veidrodinė data 08.08 yra itin ypatinga. Veidrodinės datos yra galios dienos, numerologija teigia, kad aštuoni ir trys taip pat puikiai suderinami. Aštuoni yra materialiųjų vertybių skaičius, o trys – sėkmės skaičius. Taip, trejetas turi dvasinę kilmę, kuri iš pirmo žvilgsnio netinka prie materialinių gėrybių, tačiau taip yra ne visada. Šią dieną noras praturtėti gali sukelti nušvitimą ir naujų aukštesnių tikslų atsiradimą. Gali atsitikti ir priešingai – dvasinis vystymasis gali parodyti kelią į turtus ir sėkmę.

numerologija

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].