T. Globa: rugpjūčio 28 - rugsėjo 8 d. bus sėkmės laikotarpis šiems Zodiako ženklams

Tamara Globa numatė, kad rugpjūčio 28 – rugsėjo 8 dienų laikotarpis bus labai sėkmingas ir daugeliui atneš naują pradžią. Šiomis dienomis gyvenimas keisis į gerąją pusę, bėdos ir sunkumai nugrims į užmarštį. Gėris anksčiau ar vėliau visada įveikia blogį, tik ne visiems palankus metas ateina iš karto.

Šiomis dienomis galima drąsiai rizikuoti, kad pasiektumėte savo tikslus. Eikite į priekį, svajokite apie pergalę. Sėkmė nusišypsos tiems, kurie ja tiki. O lengviausiai ją pasiekti bus trims Zodiako ženklams.

Svarstyklės

svarstyklės, zodiako ženklai, anyta

Sulauksite didžiulės sėkmės. Į jūsų gyvenimą plūstelės gausybė gerų dalykų. Išsipildys svajonės, o sėkmė aplankys darbe, bet neaplenks ir namų. Rasite aukso kasyklą arba gausite dovaną, todėl nebereikės rūpintis dėl finansų. Gyvenime sutiksite žmogų, kuris visokeriopai jus palaikys ir taps ištikimiausiu kompanionu.

Skorpionas

skorpionas, keršija

Sėkmė įsiverš ir į jūsų gyvenimą. Kardinaliai pakeisite savo požiūrį, nes situacija, kurioje esate, apsivers aukštyn kojomis. Nebegalvosite, kaip pasiekti ko nors daugiau, nes viskas ir taip plūs į jūsų rankas. Vienintelis dalykas, kuris gali jus sustabdyti, yra neužtikrintumas. Tai praeities nusivylimų atgarsis, kurį derėtų pamiršti. Siekite savo tikslų ir negalvokite, kad kas nors gali nepasisekti.

Avinas

avinas, horoskopas 2020 metams, poros, 2021

Sėkmė jau beveik jūsų kišenėje. Liko žengti porą žingsnių, kad taptumėte turtingas ir laimingas. Šiuo metu galite daug nuveikti, kad ateitis būtų geresnė už praeitį. Tiesa, jums reikėtų pradėti ką nors nauja, galbūt kokį nors projektą, apie kurį galvojate jau seniai. Jei dabar to imsitės iš peties, netrukus sulauksite begalinės laimės!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].