Šiame pasaulyje viskas turi ir šviesiąją, ir tamsiąją pusę. Nebūna laimės be liūdesio, gyvenimo be mirties, sėkmės be trūkumų ir nuopolių.

Tas pats ir su zodiako ženklais – kiekvienas žmogus turi tiek teigiamų, tiek neigiamų savybių. Kad būtume laimingi ir sėkmingi, turime išmokti naudotis tiek savo stipriosiomis, tiek silpnosiomis savybėmis.

Visi turime trūkumų, tačiau svarbiausia tai, kaip su jais susitvarkome. Tad susipažinkime su zodiako ženklų gerosiomis ir blogosiomis savybėmis.

Avinas

Avinas garsėja savo gyvenimo troškimu. Jis yra energinga, ambicinga, tikslinga ir aistringa asmenybė. Kai Avinas įeina į kambarį, atrodo, kad užpildo jį šviesa. Tai savimi pasitikintis, drąsus, ryžtingas, žmogus, pasirengęs kovoti dėl savęs ir nebijantis sunkumų.

Kita vertus, Avinas yra lengvai sudirginamas, kenčia nuo dažnų nuotaikos svyravimų ir kartais tampa agresyvus. Jei kas nors nevyksta pagal jo planą – Avinas supyksta.

Tačiau, jei Avinas išmoksta suvaldyti savo tamsiąją pusę, jis sugeba tinkamai išnaudoti savo vidinę ugnį.

Jautis

Jautis sunkiai dirba siekdamas stabilumo – nuo gerai apmokamo darbo iki pastovaus partnerio santykiuose. Jautis išliks ištikimas savo partneriui ilgą laiką.

Jautis įžvelgia gerąsias visko puses ir yra pasirengęs dirbti dieną ir naktį. Jis yra ištikimas, patikimas ir paprastas.

Tačiau kartais Jautis būna labai užsispyręs, kietas ir nepriima kompromisų. Jautis yra savintis ir prisiimti per daug pomėgių.

Dvyniai

Dvyniai yra geriausias dvi puses turinčio žmogaus pavyzdys. Dvyniuose sugyvena dvi prieštaringos asmenybės. Viena vertus, Dvyniai yra draugiški, paprasti, mėgsta bendrauti ir niekada neišsigąsta.

Kadangi Dvyniai yra oro ženklas, jo atstovai niekam neleis jų suvaržyti. Dvyniai dažnai turi daug draugų ir mėgsta nuotykius.

Kita vertus, Dvyniai dažnai praranda ramybę ir yra linkę į impulsyvius sprendimus. Jie parodo savo tamsiąją pusę, kai patiria daug streso ar depresiją.

Šio ženklo atstovai dažnai nerimauja dėl savo vidinio asmenybių konflikto.

Vėžys

Šio zodiako ženklo atstovai gali pasigirti dideliu teigiamų savybių skaičiumi, nors dažnai patys tai pamiršta dėl žemos savigarbos. Vėžiai yra labai rūpestingi, empatiški, ištikimi ir gilios asmenybės.

Vėžys gali jus išklausyti ir paremti, net jei esate pažįstami labai trumpą laiką. Jiems sunku atsiverti kitiems, bet jei iškyla problemų, jie nustums į šalį savo darbus, kad išklausytų ir padėtų.

Vėžiai taip pat yra labai kūrybingi, malonūs ir jautrūs. Šias savybes kiti kartais panaudoja savanaudiškiems tikslams.

Tačiau žmonės, gimę po šiuo ženklu, kovoja su savo vidiniais demonais, kuriuos mažai supranta. Vėžys viską ima giliai į širdį, todėl yra linkęs į depresiją, taip pat nerimo sutrikimus ir kitas psichines ligas.

Jis dažnai jaučiasi it niekas jo nesupranta, o tai veda prie savęs atskyrimo ir savęs nuvertinimo. Aplinkiniams žmonėms atrodo, kad Vėžys yra paniręs į save, ir iš dalies tai tiesa.

Šio zodiako ženklo atstovai dažnai paskęsta apmąstymuose. Jie daug reikalaujantys, bet ne arogantiški. Kartais jie nesusidoroja su savo emocijomis.

Liūtas

Liūtai gimsta lyderiais ir mėgsta būti pirmi visose srityse. Liūtai taip pat yra ambicingi, linksmi, žavingi ir pasitikintys savimi, kaip ir Avinas, nes tai – dar vienas ugnies ženklo atstovas.

Tuo pačiu metu Liūtai yra apsėsti savęs, garbėtroškos, per daug dramatiški ir pretenzingi. Nors šio ženklo atstovai yra labai draugiški, kartais jie gali atrodyti paviršutiniški ir lengvabūdiški.

Mergelė

Mergelė atkreipia dėmesį net į mažiausias detales ir per kelias valandas gali priimti tinkamą sprendimą. Ji yra organizuota, pedantiška, turi analitinį mąstymą ir gali pasigirti geležine kantrybe. Mergelė puikiai išsprendžia visas problemas ir žino, kaip išklausyti.

Tačiau Mergelė į viską žiūri pernelyg rimtai ir kartais jos pedantiškumas apsunkina gyvenimą. Jai labai sunku atsipalaiduoti. Ji visada privalo turėti paruoštą planą ir tvarką, kad galėtų jaustis stabiliai.

Be to, Mergelės gali atrodyti griežtos, šaltos ir abejingos, nes dažnai pasitraukia į save. Jos taip pat linkusios kritikuoti save ir kitus.

Svarstyklės

Svarstyklės yra dar vienas oro ženklas, o jo atstovai yra labai taikūs ir elgiasi su kitais gailestingai ir pagarbiai. Svarstyklės mėgsta padėti kitiems ir stengiasi išlaikyti savo gyvenimo pusiausvyrą bet kokia kaina.

Tačiau šis elgesys ne visada yra praktiškas, nes Svarstyklės yra taikaus būdo ir visada stengiasi išvengti konfliktų. Tai neabejotinai gera savybė, bet gyvenime pasitaiko tokių situacijų, kai reikia susidurti su kitais ir sugebėti pastovėti už save.

Kartais šio ženklo atstovai yra neapsisprendę ir susitelkę į save, todėl gali būti neįmanoma juos geriau pažinti.

Skorpionas

Skorpionas yra vandens ženklas ir jo atstovai yra išmintingi bei sarkastiški. Skorpionai taip pat yra labai emocingi ir dažnai slepia savo tikruosius jausmus, kad kiti negalėtų jais pasinaudoti.

Skorpionas yra labai aistringas, organizuotas, išradingas, nepriklausomas ir ištikimas.

Kita vertus, Skorpionai gali būti kerštingi ir manipuliuoti kitais. Jiems nepatinka, kai juos išduoda. Jie nepratrūksta ir neima šaukti, o ramiai apmąsto savo keršto planą.

Būkite atsargūs, kad neperbėgtumėte skersai kelio Skorpionui, nes tai gali atsigręžti prieš jus.

Šaulys

Šaulys – ugnies ženklas ir jo atstovai traukia žmones prie savęs, kaip ir kandis traukia šviesa. Šaulys yra optimistiškas, paprastas ir mėgsta nuotykius.

Tačiau Šauliui gali būti sunku sutelkti dėmesį į vieną dalyką ir jis imsis vieno, tada kito veiksmo be jokio aiškaus plano. Šaulys taip pat išsiskiria karštu ir lengvai suerzinamu būdu.

Neturint jokių aiškių tikslų, Šauliui labai greitai taps nuobodu. Jam gali būti sunku kontroliuoti save, ypač kai jis susijaudina, todėl niekada nežinote, ko iš jo tikėtis.

Ožiaragis

Ožiaragiai – darbščiausi iš zodiako ženklų. Juos skatina gerovė ir sėkmė ir jie nori pasiekti tai, kas geriausia šiame gyvenime. Ožiaragiai yra labai protingos, tikslingos, išmintingos, praktiškos ir organizuotos asmenybės.

Jie yra geri lyderiai, nes žvelgia plačiai ir visada laikosi savo pažadų. Darbas užima labai svarbią vietą Ožiaragio gyvenime.

Tačiau Ožiaragiai yra labai užsispyrę, be kompromisų ir arogantiški. Jiems gali būti sunku klausytis kitų. Be to, Ožiaragis gali lengvai tapti darboholiku, jei neužtikrina savo gyvenimo pusiausvyros. Ožiaragiai yra gana sudėtingi žmonės.

Vandenis

Vandenis yra linksmiausias zodiako ženklas. Jo atstovai mėgsta keliauti, susipažinti su kitomis kultūromis ir naujais žmonėmis.

Jie gali kalbėti valandų valandas, nes jų interesų diapazonas yra gana platus ir jie visada mėgsta išbandyti kažką naujo. Vandenis išsiskiria išmintingumu ir tinka būti vadovu.

Tuo pačiu metu Vandenis gali atrodyti užsidaręs, nuobodus ir bejausmis. Jis yra labai praktiškas, bet jei neišmoks valdyti savo emocinės pusę, gali turėti problemų santykiuose.

Žuvys

Žuvys yra emocionalios, jautrios, rūpestingos ir kūrybingos. Dėl šių savybių žuvys puikiai tinka į draugus. Jos yra labai ištikimos ir mylinčios, taip pat dėl savo artimųjų padarytų bet ką.

Tačiau Žuvims sunku susidoroti su tikrove, todėl jos gali pabandyti nuo jos pabėgti. Žuvys mėgsta vienatvę ir joms reikia laiko pabūti su savimi.

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].