Svarstyklių ženklo vyrai ir moterys: pagrindiniai charakterio skirtumai

To paties Zodiako ženklo vyrai ir moterys turi tam tikrų energijos ir charakterio skirtumų. Šiame straipsnyje mes pasidalinsime su jumis pagrindiniais Svarstyklių ženklo atstovų skirtumais.

REKLAMA

problemos, Išsiskyrimas

Meilė komfortui ir prabangai

Tiesą sakant, kartais susidaro įspūdis, kad šiuo aspektu Svarstyklių ženklo žmonės skiriasi radikaliausiai. Beveik neįmanoma priversti šio ženklo vyrų nusipirkti sau naujus džinsus ir marškinėlius. Jie dažniausiai nešioja drabužius tol, kol juose atsiranda skylės. Taip būna ne visada, tačiau apskritai stipriosios lyties atstovai nemėgsta apsipirkinėti ir nesiekia prabangos.

REKLAMA

Moterys, atvirkščiai, mėgsta leisti pinigus brangiems daiktams, kosmetikai ir viskam, kas gali padėti joms kažkaip pasijausti geriau. Negalima sakyti, kad taip yra dėl to, kad jos nemoka taupyti pinigų. Abiejų lyčių Svarstyklių ženklo žmonės negaili pinigų tikrai svarbiems dalykams.

Troškimas ginčytis

Verta pažymėti, kad nei vyrai, nei moterys nesiginčija taip, kad įžeistų priešininką. Nepaisant to, stipriosios lyties atstovai mėgsta ginčytis ir ginti savo požiūrį, o moterys tam paprastai nėra linkusios. Jos nekenčia demonstracijų ir vyrų, kurie mėgsta ginčytis. Reikia paminėti, kad šio ženklo vyrai yra mandagūs kitiems, nepaisant to, kad jiems patinka ginčytis.

REKLAMA

Turtas, 2021, jausmai, dietą, svarstyklių

Patarimai

Svarstyklių ženklo moterys beveik niekada nepataria kitiems žmonėms. Joms tiesiog to nereikia. Daugelis jų mano, kad tai yra laiko švaistymas. Šio ženklo vyrai, priešingai, nepraleidžia nei vienos progos pademonstruoti kitiems savo erudiciją ir žinias. Ypač stiprus noras patarti šiems vyrams didėja su amžiumi. Kuo vyresni jie tampa, tuo dažniau savo išmintimi dalijasi su kitais, net jei niekas jų apie tai neklausia.

REKLAMA

Gebėjimas išgyventi sunkumus

Nors šio ženklo moterys išlieka pozityvios ir optimistiškos, vyrai panikuoja, tačiau galima sakyti, kad tai laikina reakcija. Jie greitai nusiramina ir grįžti į visiškos ramybės būseną.

rugpjūčio, lapkričio, Liūtas

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].