Švari aura. Kurie zodiako ženklai tiesiog spinduliuoja ją?

Bet kuris žmogus pasižymi tam tikrą aura- kažkas turi šviesią, kažkas turi tamsią, bet visi ją turi. Visi stengiamės bendrauti su tais, kurie turi teigiamą.

Priešingai, atrodo, kad kažkas mus atstumia nuo žmonių, kurių auros yra neigiamos, – jos sukelia neigiamą poveikį žmonėms.

Astrologai mano, kad yra žmonių, turinčių gryniausią aurą, ji priklauso tam tikriems zodiako ženklams.

aura

Tyrėjai rašo, kad žmogaus aura turi net spalva, kuri tam tikru būdu apibūdina žmogų. Pvz., Dvyniuose ji yra sniego baltumo. Ant jų nėra nei vienos dėmės. Taip yra dėl jų ramaus būdo, kuris juos gelbsti konfliktinėse situacijose.

Dvyniai yra vandens stichijos atstovai, pasižymi tuo, kad niekam nenori blogio. Ir ši gera prigimtis teigiamai veikia jų aurą. Tai yra jų sniego baltumo auros simbolis.

Be to, balta spalva laikoma vidinės ramybės, jaukumo, harmonijos ženklu. Ir tuo Dvyniai pasiekė tobulumą.

Kai kurie žmonės Dvynius laiko neįprastais, ne tokiais kaip kiti. Tačiau ypač Dvyniai nekreipia dėmesio į jiems adresuotus juokelius. Jie tiesiog šypsosi atgal, nepastebėdami ironijos.

Kitų nuomone, toks kuklumas daro Dvynius ekscentriškus, daugelis mano, kad Dvyniai savo ekscentriškumu suteikia žmonėms antrą šansą, kai jie jau padarė kažkokią klaidą.

Tai yra daugelio klaida, nes Dvyniai visai nėra kvaili, jiems tiesiog nepatinka tvarkyti reikalų. Jie visais įmanomais būdais vengia konfliktų.

Negana to, Dvyniai pirmieji ateina į pagalbą. Ir jei jiems nutiko problemų, tada jie ieško sprendimų, o ne kaltų.

Daugelis tokioje situacijoje yra įžeisti ir svarsto keršto planus, o Dvyniai lengvai ir natūraliai išsprendžia visas savo problemas niekam nepadarydami žalos. Tai formuoja ryškią jų aurą.

aura

Kitas zodiako ženklas, kuriam suteikta teigiama aura, yra Vėžys. Jie turi tam tikrą išmintį, filosofinę požiūrį į gyvenimą. Galima sakyti, jų įgimtos savybės. Anot tyrinėtojų, jie padeda nudažyti jų aurą šviesiai alyvine spalva.

Vėžiai pasižymi galinga intuicija, geba numatyti kai kuriuos įvykius, turi numatymo dovaną.

Vėžiui būdingas dažnas nuotaikų svyravimas. Tačiau tai išlieka viduje, aplinkiniai nepastebi tokių skirtumų, matyt, todėl, kad tai jiems nedaro jokios neigiamos įtakos. Vėžiai taip pat greitai užgrūdinami būtent todėl, kad yra labai jautrūs, ir vėlgi šis jautrumas padeda jiems atpažinti kitų nuotaikas ir išgyvenimus.

Šis gebėjimas padeda Vėžiui atpažinti, su kuo dabar verta spręsti sunkų klausimą, o su kuo nors verta nutraukti bendravimą.

Vėžiai yra dosnūs viskam, ką turi. Jie netgi gali pasidalyti paskutiniais pinigais su visiškai nepažįstamu žmogumi, tuo tarpu patys nesugadins, nes likimas juos vėl ir vėl apdovanoja.

Toks dosnumas yra grynumo, nesavanaudiškumo, dvasinio išsipildymo ženklas, ir tai ne visiems. Todėl Vėžys turi moralinę teisę ką nors pamokyti, mokyti gyvenimo dalykų.

Bendraudami su Vėžiu, gauname raktą į išmintį ir darnesnį to, kas vyksta, vertinimą.

aura

Šiame reitinge Mergelė yra aukščiausiame lygyje. Mergelės aura nudažyta mėlynai dėl šio žemės ženklo protingumo.

Visais gyvenimo aspektais racionalizmas varo Mergelę, geriausiu būdu kontroliuoja jos elgesį.

Mergelės yra labai slaptos, jos neatskleis savo vidinių išgyvenimų pašaliniams žmonėms. Taip yra dėl to, kad Mergelės greičiausiai nepadės nepažįstamam žmogui, net jei jam reikia pagalbos.

Prieš padėdama kam nors, Mergelė turi įsitikinti, ar žmogaus patirtis yra nuoširdi, ar paties žmogaus aprašyta situacija tikrai yra. Patikrinkite viską – Mergelės devizas.

Kalbant apie artimą, brangų žmogų, Mergelės ateis į pagalbą, nedvejodamos, nepaliks jo ramybėje su jų problemomis ir net pasidalins paskutiniu duonos kąsniu.

Mergelė išsiskiria tuo, kad vertina kiekvieną gyvenimo akimirką, priima viską, kas vyksta, siekia užpildyti kiekvieną gyvenimo minutę.

Visą gyvenimą Mergelė siekia ištaisyti šio pasaulio netobulumą, padaryti jį geresnį. Pavydas, pyktis ir domėjimasis savimi jiems nėra būdingi. Jie ieško tobulumo, ir tai išgrynina jų aurą.

aura

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].