Kiekvienas zodiako ženklas savaip tvarkosi su pinigais.

Kai kurie iš mūsų linkę skaičiuoti kiekvieną centą ir tvarkyti visų išlaidų apskaitą, o kiti sunkiai uždirbtus pinigus išleidžia nesąmonėms ir be jokio gailesčio.

Kaip zodiako ženklai leidžia pinigus?

1. Avinas

Šio ženklo atstovai paprastai atsainiai elgiasi su finansais. Įspūdingi pirkiniai yra tai, ko jie negali atsisakyti.

2. Jautis

Šie žmonės pinigus leidžia sportui, kelionėms ar kokiam kitam laisvalaikio leidimo būdui. Jautis gali eiti į parduotuvę duonos, o grįžti su vakarine suknele.

3. Dvyniai

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, yra labai dosnūs ir nuolaidūs. Jie dalijasi savo pinigais nesigailėdami ir dažnai atlyginimo dieną gali atsikratyti beveik viso atlyginimo.

4. Vėžys

Jis dažnai atsisako nusipirkti jam patinkančią prekę, o vėliau dėl to gailisi. Tačiau šio požiūrio dėka vėžys visada turi pinigų.

5. Liūtas

Šiems asmenims patinka pats pirkimo procesas ir galimybė patiems išsirinkti geriausius daiktus. Tačiau neretai liūtai leidžia pinigus tik sau.

6. Mergelė

Šio ženklo atstovai pinigais mažai domisi, todėl juos išleidžia neapgalvotai. Mergelės nešvaisto pinigų nesąmonėms, perka reikalingus daiktus.

7. Svarstyklės

Jie labai mėgsta pinigus, tačiau apsipirkdami visada abejoja. Ar šios prekės kaina yra teisinga? Ar jiems tai tinka? Gal galima rasti pigesnį analogą?

8. Skorpionas

Skorpionai yra dosnūs ir racionalūs. Jie mėgsta apiberti artimuosius dovanomis, tačiau prieš pirkdami ką nors, jie suras dešimt variantų ir iš jų pasirinks pelningiausią.

9. Šaulys

Šie žmonės mėgsta leisti pinigus savo pomėgiams. Kelionės, maisto gaminimo kursai, koncertai ir kitos pramogos atima daugiausiai šaulio santaupų.

10. Ožiaragis

Jis puikiai sugeba sutaupyti pinigų, o vėliau juos išleidžia kažkam, ko tikrai reikia. Ožiaragis niekada nenusipirks trijų pigių marškinėlių, jam patinka gera kokybė.

11. Vandenis

Jis yra nuotaikos žmogus. Vandenis nesugeba kažkam sutaupyti pinigų ir nesvarsto rimtai, kur juos leisti.

12. Žuvis

Prieš ką nors pirkdami, tokie žmonės pasveria privalumus ir trūkumus. Tačiau drabužiams tai negalioja, nes moterys žuvys yra puikios mados žinovės.

Kaip jūs tvarkotės su pinigais? Laukiame jūsų atsakymų komentaruose!

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].