Manoma, kad kiekvienas žmogus turi savo misiją. Vieni gimė užkariauti pasaulį, o kiti – gyventi ramų ir pamatuotą gyvenimą.

Žvaigždės suteikia mums stiprybės ir energijos priklausomai nuo mūsų žemiškosios misijos. Išsiaiškinkite, kuris iš zodiako ženklas yra atkakliausias, o kuriam reikia apsaugos ir palaikymo.

Ugnies elementas

1. Šaulys

Ugnies elemente galingiausias yra Šaulys. Šio ženklo atstovai niekada nepabūgsta ir bet kokiomis aplinkybėmis stengiasi išlaikyti žmoniškumą. Jie žino, kaip valdyti savo emocijas, nepasiduoda provokacijoms ir visada turi savo nuomonę. Jų stiprybė slypi optimizme.

2. Liūtas

Antroje vietoje yra Liūtas. Iš pirmo žvilgsnio šio ženklo atstovai atrodo stiprūs ir tvirtos valios žmonės. Tačiau jie labai priklausomi nuo išorinių aplinkybių ir nuo kitų nuomonės. Liūtams nuolat reikia palaikymo ir pagyrų. Jei ne, jie greitai nukabina nosį.

3. Avinas

Silpniausias ugnies elemento ženklas yra Avinas. Nors šis ženklas yra labai aktyvus, savo elementui jis suteikia vangumo. Avinas nežino, kaip suvaldyti emocijas, jis pernelyg paklūsta tam, kas vyksta jo sieloje. Kartais Avinas elgiasi nepagrįstai, o tai veda jį į sunkią situaciją.

Oro elementas

1. Vandenis

Oro elemente galingiausias zodiako ženklas yra Vandenis. Nors daug svajoja ir siekia aukštų idealų, tai yra ženklas, kuris gali daug kartų patirti sunkumų gyvenime, bet niekada nepasiduos. Vandeniai geba greitai prisitaikyti prie bet kokių gyvenimo pokyčių, o tai daro juos morališkai stipresnius.

2. Svarstyklės

Antroje vietoje pagal tvirtumą šiame elemente yra Svarstyklės. Jos nėra labai silpnos, tačiau turi blogą įprotį išsklaidyti savo energiją ir nebaigti darbo. Jos greitai praranda entuziazmą ir norą, o kartu ir tikslą.

3. Dvyniai

Silpniausias šio elemento ženklas yra Dvyniai. Jie negali susikoncentruoti į vieną dalyką, jiems dažnai trūksta išorės palaikymo. Kai jiems iškyla sunkumų, jie panikuoja ir prašo kitų žmonių pagalbos.

Žemės elementas

1. Ožiaragis

Žemės elemente galingiausias zodiako ženklas yra Ožiaragis. Jis yra atkaklus, ryžtingas ir nuoseklus. Sunku jį įžeisti ir įskaudinti. Net jei viskas bus blogai, jis vis tiek eis link savo tikslo, nors ir mažais žingsniais.

2. Mergelė

Mergelė užima antrąją vietą pagal tvirtumą žemės elemente. Ji dažnai sukuria stipraus žmogaus įspūdį, tačiau kartais nesugeba priimti pasaulio tokio, koks jis yra, ir tiesiog leidžiasi nešama gyvenimo tėkmės.

3. Jautis

Jautis yra silpniausias ženklas žemės elemente. Šio ženklo atstovai nemėgsta permainų. Visą gyvenimą jie nori gyventi ramybėje ir laimėje, tačiau, jei jų planai sužlunga, Jautis tampa nesaugus.

Vandens elementas

1. Žuvys

Vandens elemente galingiausias ženklas yra Žuvys. Jos yra stiprios ne tik savo elemento ženklų tarpe, bet ir visų kitų ženklų rate. Tai gali atrodyti šiek tiek keista, nes Žuvims dažnai trūksta ryšio su realiu pasauliu. Tai yra jų stiprybė. Žuvys gali ilgai ištverti, laukti ir tikėtis. Ši dvasinė jėga padeda joms iki galo kovoti už savo laimę.

2. Skorpionas

Skorpionas nėra toks stiprus kaip Žuvys. Jo silpnybė ta, kad jis ilgą laiką gali kaupti savyje emocijas. Jos valgys jį iš vidaus, darydami vis silpnesnį ir silpnesnį.

3. Vėžys

Vėžys yra jautriausias savo elemento zodiako ženklas. Šio ženklo atstovai yra labai jautrūs ir pažeidžiami. Jiems nuolat reikalinga moralinė parama ir pagalba. Jei šalia jūsų nėra, Vėžiai tai laikys ženklu, kad nieko negalite pakeisti ir bus prislėgti.

Tačiau tai, kad patekote į silpnesnio ženklo globą, nereiškia, jog esate menkas, kaip ir tai, jog patekote į stipraus ženklo globą, negarantuoja, kad daug pasieksite gyvenime. Viskas priklauso tik nuo jūsų pačių.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].