Yra žmonių, kurie nuo gimimo pasižymi vilko instinktais. Jie gyvena pagal savo griežtas taisykles. Jie visada padės sužeistiesiems, bet niekada neatleis išdavystės.

Net ir būdami visuomenės dalimi, jie iš esmės visada lieka vieniši. Jie pasikliauna tik savo jėgomis ir niekada nepripažįsta savo silpnybių.

Dažniausiai žmonės, gyvenantys pagal vilkų įstatymus, gimsta po tam tikrais zodiako ženklais. Jie visada sąžiningi prieš save ir kitus, nebijo pasakyti tiesos ir negailestingai grumiasi su priešais. Jie užuodžia melą ir stebuklingai išvengia pavojaus.

Avinas

Avinas nesistengia atrodyti geriau nei yra iš tikrųjų. Jei meluosite, Avinas tai išrėš jums tiesiai į veidą.

Šis ženklas iš prigimties yra plėšrūnas. Jis visada stengiasi pulti pirmas, nebijo kovos ir greitai atsigauna po sukrėtimų.

Avinas nesigilina į visuomenės nuomonę. Ir negyvena iliuzijomis. Jis turi savo suprantamą logiką ir gyvena pagal ją.

Su priešais Avinas dažnai būna negailestingas. Jei žmogus jį išdavė vieną kartą, Avinas niekada daugiau juo nepasitikės ir visam laikui ištrins jį iš savo gyvenimo.

Dėl savo šeimos Avinas gali visus suplėšyti, kad tik apsaugotų artimuosius. Jam nesvarbu, kokias kliūtis reikia įveikti, jei pavojuje yra šeimos laimė ir saugumas.

Mergelė

Šis ženklas sukuria klaidingą įspūdį, kad yra kuklus, tylus, dėmesingas. Žmonės iš jo nesitiki pavojaus ar nešvaraus triuko. Tiesą sakant, niekas nežino, ką Mergelė galvoja.

Ji yra neprilygstama strategė ir apskaičiuoja savo veiksmus į priekį. Laukinis instinktas leidžia jai perskaityti žmogų, įsigilinti į jo sąmonę. Ji it ekspertė apskaičiuoja kito veiksmus ir niekas nežino, kada ji suduos savo gniuždantį smūgį.

Dėl meilės ir vaikų Mergelė yra pasirengusi nedvejodama atiduoti net gyvybę. Namai yra neliečiama zona, nepažįstamam žmogui griežtai draudžiama į ją patekti.

Mergelė gyvenime turi nedaug draugų ir mylimųjų. Ji nėra įpratusi pasitikėti žmonėmis, nes jie dažnai išduoda. Kol ji įsileis žmogų į širdį, praeis daug laiko. Tačiau ji pati yra 100 % ištikima ir sąžininga.

Vandenis

Vandenis yra tipiškas vienišas vilkas. Net būdamas visuomenėje, jis egzistuoja atskirai nuo žmonių. Tarsi jį suptų nematomas pasaulis, kur nėra vietos atsitiktiniam kompanionui.

Vandenis negali ir nenori gyventi supančiotas. Jei jis jaučia, kad kažkas grasina jo laisvei, jis tuoj pat pabėgs. Valios troškimas yra stipresnis už bet kokį prisirišimą.

Šis ženklas negali būti suviliotas ir sutramdytas, jis ateina tik savo noru. Jei jam taps ankšta ir nepatogu, jis akimirksniu dings be pėdsakų.

Šeštasis Vandenio pojūtis padeda jam numatyti pavojų. Jo intuicija niekada nesiilsi, tai padeda išvengti daug nemalonumų.

Beprasmiška apgaudinėti Vandenį. Jis jaučia ir supranta žmogaus sielą. Kas paslaptis kitiems – Vandeniui gerai žinomas faktas. Laukiniai instinktai niekada jo neapvils ir jis pasitiki tik jais.

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].