Sužinokite, kurie zodiako ženklai nemoka ir negeba atleisti

Visi klystame. Visi prašome atleidimo. Ir visi turėtume jį suteikti. Tačiau ne visi ir ne visada geba atleisti. Žinoma, daug kas priklauso nuo konkrečios situacijos, tačiau yra zodiako ženklų, kurių atstovai tiesiog nemoka atleisti. Ar žinote kurių?

Avinas

Gimusieji po Avino ženklu yra užsispyrę, o jų globėja planeta Marsas dosniai jiems suteikia ryžtingumo ir karingumo. Atsiprašyti tokių draugų yra tikra problema. Jei esate kuo nors kaltas, Avinas bus atkaklus ir niekaip nepripažins jūsų nuoširdžios atgailos. Šio ženklo atstovo nuomone, atleisti reiškia užleisti pozicijas. O apie tai neverta nė svajoti!

Skorpionas

Tradiciškai šis ženklas siejamas su kerštingumu. Tačiau būtų klaidinga manyti, kad Skorpionais nėra linkęs atleisti būtent dėl ​​savo keistenybių. Visai ne. Skorpionas labai pažeidžiamas širdyje, o jo pasitikėjimas yra it krištolo taurė. Atrodo, kad įmanoma suklijuoti, bet niekada nebebus taip, kaip buvo. Tik padarykite ką nors ne taip, ir nebegrįšite į ankstesnius laikus, kad ir kaip atsiprašinėtumėte.

Liūtas

Liūtus galima suskirstyti į dvi stovyklas: pirmojoje – karališkosios didingosios katės, antrojoje – jautrios ir ginčytis linkusios katės. Nei vieni, nei kiti nežino, kaip atleisti ir pamiršti įžeidimus. Nesvarbu, kokiais žodžiais belsitės, Liūto širdis neatsivers. Jį valdo nepaprastai įžeistas pasididžiavimas. Todėl nebus jokio atleidimo.

Kaip skirtingų zodiako ženklų vyrai elgiasi su moterimis?

Kažkas neįtikėtinai šmeižia, o kažkas, priešingai, vykdo norus. Yra tokių, kurie iš karto demonstruoja nuolankumą ir norą visiškai atiduoti iniciatyvą į moters rankas.

Šiandien kalbėsime apie tai, kaip skirtingų zodiako ženklų vyrai elgiasi su tomis moterimis, kurios yra jų gyvenime, arba siekia ten būti.

Avinas (kovo 21 – balandžio 20 d.)

savybės, gegužę, Pavelo Globos, vyrai

Avinas vyrą globoja užjaučiamai, visais įmanomais būdais demonstruodamas savo pranašumą ir sugebėjimą išspręsti visas jam patikusios moters problemas. Žinoma, jei ji imsis mandagumo ar bent jau tai žymiai sumažins atstumą – nuo socialinio iki intymaus, taip garantuodama būsimus santykius. Ir jei jis yra įsimylėjęs, dėl priešingos lyties atstovės, jis geba įsitraukti į muštynes, net jei jis dažniausiai renkasi problemas labiau civilizuotais metodais.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 20 d.)

Jaučio ženklo vyrai priešais jauną moterį, kuri jam patinka, gali pasigirti. Visiems. Net tuo, kas yra ne jos ir vargu ar kada nors priklausys jam. Jis visaip supranta, kad jo resursų atsargos yra praktiškai neribotos ir nuolat papildomos, jis gali pasigirti susipažinęs su naudingais ar taip garsiais žmonėmis, jis yra svarbus. Jame atsibunda retas iškalbingumas, jis tampa ypač veržlus ir pašėlusiai pasakoja istorijas apie visa ko pasiekimus savo potencialiam partneriui.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 21 d.)

savybės, Pavelo Globo, vyrai

Dvyniai, jei jiems patinka moteris, elgiasi kaip paauglys brendimo metu. Jie gali būti grubūs, neigia viską, ką žmonės paprastai vertina ir brangina, eina „priešingai“, bandydamas patraukti dėmesį netinkamu, chuliganišku elgesiu. Tačiau tuo pat metu sugeba pakaitomis keistis įžeidinėjimais ir keistais puošniais komplimentais, ištaškydamas vibracijas, prisiimdamas seksualines pozas ir žaisdamas balsu – paprastai suvilioja.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22 d.)

Vėžiai vyrai yra drovūs ir labai uždari, todėl patikusią moterį vertina nedrąsiai, dažnai jo išvis neįmanoma suprasti – jis jums yra draugas arba tiesiog mandagus pažįstamas. Tai, kad su kažkuo pasinėrėte į jo sielą, gali įrodyti ilgesingi žvilgsniai, įsiskverbiantys į pačią sielą, staigus nuoširdumas, pasakojimai apie kažką giliai asmeniško ir šiek tiek akivaizdesnio už likusius dalykus, domėjimasis kitu asmeniu. Na, šimto procentų ženklas – kvietimas į pasimatymą; tiesiog dėl linksmybių jis neprasideda.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Pavelo Globos, vyrai

Žmogus-liūtas priešais jam patinkančią moterį ištiesia uodegą, atskleisdamas pasauliui savo alter ego – povą. Jis šneka ir žarsto komplimentus, būtinai pasakys, kiek moterų jis turėjo, išvardija esamas gerbėjas. Na, žinoma, ne be išsamiai aprašytų visų jo talentų. Visa tai papildo malonūs pasiūlymai ir bandymai ištirpdyti sielą.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Mergelė prisistatys ir dovanos gėlių, skaniai maitins ir skubės mokytis įvairių naujovių, bei tyrinėti internetą, norėdama sužavėti savo išrinktąją intelektu ir žiniomis apie šiuolaikines realijas, tačiau tik tuo atveju, jei ji bus visiškai įsimylėjusi. Tačiau su šio ženklo atstovams tai nutinka retai ir todėl dažniausiai jie tiesiog reiškia savo užuojautą jaunajai panelei ir laukia, kol ji priims sprendimą ir žengs tą labai svarbų žingsnį link bendros ateities.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22 d.)

svarstyklės, savybės, gegužę, Pavelo Globos, vyrai

Svarstyklių vyras demonstruoja nuolankumą, norą sekti moters iniciatyva ir paklusti jos sprendimams, jis nedelsdamas ir visiškai pasitiki savimi. Jis manieringas, šiek tiek neklaužada, drovus ir mielas. Gali pabandyti įsijausti į merginas. Beje, dažniausiai šio ženklo atstovai pasirenka stiprias moteris, kurios globos, padės atsisakyti abejonių.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

skorpionas

Skorpiono vyras priešais jam patinkančią moterį pasistato paslaptingą, nekuklų žmogų, periodiškai paleidžia seksualinės kategorijos kibirkštį ir tiesiogiai neatsako į visiškai nekenksmingus ir beasmenis klausimus. Jis yra atšiaurus ir nelabai mandagus, tarsi supyktų ant savęs už užuojautą, kuri kilo jo širdyje, ir imtųsi nepasitenkinimo tuo, kuris iš tikrųjų yra jo garbinimo objektas.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

savybės, Pavelo Globos, vyrai

Kaip bebūtų keista, Šaulys yra gana drovus padaras, jam nėra lengva žengti pirmąjį žingsnį ir parodyti moteriai užuojautą. Dažnai jis paprastai laukia, kol ji pati atspės ir imsis iniciatyvos. Tačiau tai atsitinka kitaip: audra ir puolimas, putojančio humoro pliūpsnis ir ištikimų aplinkinių žmonių grožio pritraukimas, kad laimėtų širdis, sąmoningas ir tuo pat metu visiškai neapgalvotas visų turimų materialinių išteklių švaistymas.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19 d.)

svajoja

Ožiaragio vyrai dažnai abejoja, kol supranta, kad jausmai yra abipusiai. Ir tada pradedami tradiciniai šokiai: kvietimas į pasimatymą kažkokiame nuostabiame restorane, puokštės, klausimai apie išrinktosios perspektyvas, jos paveldimumą, turimus išteklius.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.)

vandenis, savybės, Pavelo Globos, vyrai

Vandenio vyras pirmiausia nusprendžia pats – bet ar jam to reikia? Ir tik tada, kai supranta, kad taip, jam reikia pradėti teisintis dėl pasirinktos metus, tuo pačiu nepamirštant juokauti, kad ji primintų, kad santuokos ryšys nėra jo kelias, kad jis negyvena nelaisvėje. Kadangi vis dar yra pomėgių, draugų, mėgstamas kampelis, kuriame kartais taip miela pasislėpti. Sunkiu laikotarpiu jis elgiasi labai nenuosekliai – gali prisiekti ir po minutės abejingai nusisukti ir su entuziazmu užmegzti pokalbį su visiškai pašaliniu žmogumi.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20 d.)

svajoja

Žuvų vyras, paprastai, eina su srautu ir tikisi, kad moteris paims jį už rankos ir nuves į šviesesnę ateitį. Ne, jis taip pat daro viską, ką gali: užuominomis, kartais saldžiai (nors dažnai ir nepriekaištingai) flirtuoja, džiaugiasi gremėzdžiais juokeliais ir gyva reakcija į bet kokią iniciatyvą. Bet ką nors imtis ir nuspręsti pačiam – tai mažai tikėtina. Bet jis yra meistras, sugalvojęs, kodėl reikia praleisti laiką kartu.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].