Trys Zodiako ženklai pirmiausia myli save, o meilė artimui yra tik blanki, kažkur tolumoje matoma vizija. Kad ir kaip būtų keista, tai nulemia gimimo data.

Kai kurie iš jų didžiuojasi šia savybe ir nedvejodami demonstruoja, kad myli tik save. O kažkam maloniau laikyti šią savybę paslaptyje, suprantant, kad ji gana stipriai veikia santykius su kitais.

Dvyniai

dvyniai, įvykiai, myli

Žinoma, Dvyniai puikiai žino, kas yra meilė, ir žino, kaip ją dovanoti. Tačiau faktas yra tas, kad šie žmonės vis tiek save myli labiausiai. Nedvejodami jie paaukos bet ką vardan savo interesų ir galimos naudos.

Žinoma, šio Zodiako ženklo atstovai puikiai žino, kad toks elgesys jų tikrai nepuošia, todėl sugeba meistriškai paslėpti tikrąsias mintis ir atlikti reikiamą vaidmenį.

Jų dideliam apgailestavimui ir artimųjų liūdesiui, šis žaidimas greitai atsiskleidžia, kai ateina laikas apmokėti sąskaitas. Taip, šie nesąžiningi bendražygiai bando pasipuikuoti, sugalvoja „patikimus“ pasiteisinimus ir net kaltina kitus. Bet viskas iškart tampa aišku.

Jautis

horoskopas 2020 metams

Šio ženklo moterys išsiskiria ypatingu savanaudiškumu. Ne, Jaučio ženklo moterys nepakelia savęs į deivių rangą, tačiau reikalauja, kad su jomis būtų elgiamasi kaip su princesėmis ir karalienėmis. Šio ženklo atstovės labiau už viską vertina savo komfortą. Nesvarbu, kuo jis bus išreikštas: šilko patalais, patogiu darbo grafiku ar pinigine, pilna pinigų. Visa tai ir daugelis kitų dalykų suteikia šioms damoms ramybės ir pasitikėjimo savimi.

Šios moterys niekada nepajudins piršto dėl kito, jei negaus iš to naudos: pinigų, įvertinimo, šlovės, dėkingumo ar sėkmės. O geriausia – visko vienu metu. Dėl šios savybės Jaučio ženklo atstovėms labai sunku bendrauti su kitais, nes nedaugelis pasirengęs nuolankiai toleruoti šių asmenų egoizmą.

Liūtas

liūtas, įvykiai, myli

Liūtai yra sąrašo gale. Bet tai nereiškia, kad jie turi mažesnę savimeilę, nei du ankstesni ženklai. Liūtai yra šio sąrašo lyderiai, tikri karaliai ir karalienės su ego, iškeltais iki pasakiškų aukštumų.

Šio Zodiako ženklo atstovai visada ir viską daro išskirtinai dėl savo artimųjų. Beje, jie pripažįsta šį faktą ir visiškai nesigėdija. Priešingai, jie didžiuojasi tuo, kad visada laikosi savo interesų, nedvejodami naudojasi aplinkiniais.

Manoma, kad šio ženklo žmonės yra dosnūs, norintys padėti visiems aplinkiniams. Tačiau verta sekti visą grandinę, kad suprastumėte, jog Liūtų atveju nereikia kalbėti apie altruizmą. Jie nepajudins nė piršto už tiesiog „ačiū“. Šie atstovai netgi sukuria romantinius santykius, siekdami vien naudos sau: išrinktieji turėtų turėti tam tikrą statusą, būti be galo ištikimi ir jokiu būdu neatkreipti į save dėmesį, tik atlikti kuklių palydovų vaidmenį.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].