Avinas (kovo 21 – balandžio 19)

Šiais metais jums bus naudinga. Turite gana daug patirties santykiuose (dažniausiai neigiamos), kurie paruošė jus už tai, kas laukia jūsų ateityje.

Jūs nuobodus ir norite drastiškai pakeisti savo gyvenimą. Būtent tai atsitiks su jumis 2019 m. Jūsų asmeniniame gyvenime įvyksta ryškūs pokyčiai, bet nesijaudinkite, galėsite su jais susidoroti.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 21 d.)

2019 m. Bus užpildyta daug seksualumo. Jūsų seksualinis gyvenimas su partneriu bus labai aktyvus. Jei esate moteris, tuomet šiais metais galėsite pastoti.

Be seksualinio gyvenimo pokyčių, 2019 m. Taip pat žinote, kad reikia stabilumo ir atsidavimo, ir jūs tik norite būti rimtuose santykiuose.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21 d.)

Kai kalbama apie meilę, jūs esate tikras perfekcionistas. 2019 m. Turėsite pakankamai aukštus standartus: jūs norėsite tikros meilės ir atsisakysite atsakyti už mažiau.

Visus metus jūs būsite labai kantrūs, nes niekada negalite rasti sau partnerio, kuris tinka jums visuose taškuose. Turėsite palikti savo komforto zoną, nes esate pavargę nuo savo aplinkos. Atrasite naujus horizontus, kad rastumėte geriausią meilę, kurios ieškote.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22 d.)

2019 m. Bus jūsų sveikatos metai. Jūs būsite geriausioje fizinėje būsenoje ir pradėsite rimtai prižiūrėti savo sveikatą.  Jūs įgausite pasitikėjimą savimi, kuris stebės jūsų asmeninį gyvenimą.

Jūs padidinsite savo savigarbą, flirtuojate su patraukliais žmonėmis. Aplinkybė, savo ruožtu, pradės pritraukti tave labiau dėl jūsų naujai įgyto pasitikėjimo savimi.

Tačiau ieškosite rimtų santykių ir nenorite praleisti laiko dėl atsitiktinių santykių be įsipareigojimų. Iš jūsų partnerio jums reikės atsidavimo ir lojalumo.

Liūtas (liepos 21 – rugpjūčio 22 d.)

2019 m. Būsite drąsūs ir bebaimiai. Išeisite iš savo komforto zonos, nes norite išbandyti kažką naujo ir įdomaus. Jei kalbėsime apie santykius, nebebusite baimėje ir galėsite atsiverti kitiems.

Šiais metais jūs būsite linkę į impulsyvius veiksmus, todėl iš anksto pasiruoškite, kokią apgailestavimą jie gali sukelti. 2019 m. Jūs sutelkiate dėmesį į save ir savo asmeninius tikslus.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Jūs sužinosite naujus horizontus, nes jus domina nauji santykiai. Jūsų smalsumas perims jus, ir jūs norėsite pažinti kitus žmones.

Jūs atsikratysite apsauginių šarvų, bet esate pasiruošę imtis tokios rizikos meilės labui.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22 d.)

Jūsų šūkis yra 2019 m. Turėsite paleisti savo ankstesnius santykius ir priimti naujus.

Iš pradžių truputį nedvejosite savo sprendimu, bet netrukus jūs suprasite, kad galbūt jums bus geriau pereiti į kažką naujo ir geriau meilėje ir gyvenime apskritai.

Jūsų praeities santykiai vis dar išliks ypatinga vieta jūsų širdyje, bet jūs vis dar judėsite į priekį, nežiūrėdami atgal.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 22 d.)

Ar jūsų bandymai bus sėkmingi, ar ne, priklauso tik nuo jūsų . Jums tereikia spinduliuoti pasitikėjimą ir nebijokite būti nesuprasti.

Jūsų meilė yra kažkur ten ir laukia, kol ją surasite.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 21 d.)

Šiais metais jums bus pagunda atnaujinti seną reikalą, tačiau tai tik sudaužys jūsų širdį.

Padarykite viską, kad atsispirtumėte šiam impulsui ir pagalvokite tik apie ateitį. Geriausias dalykas dar laukia.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 20)

Šiemet meilė jums nebus prioritetas. Ji ateina ir praeina. Šiais metais santykiai jūsų ypatingai nesudomins.

Vietoj to, jūs sutelkiate dėmesį į save . Jūsų karjeros ir asmeniniai tikslai visada bus pirmiausia jūsų prioritetų sąraše.

Tiesiog būkite atsargūs ir nepraleiskite akimirkos, kai meilė numuša jūsų duris.

Vandenis (sausio 21 – vasario 18 d.)

Jūs esate gana kietas ir ramus žmogus, bet šiais metais jūs gausite aistros.

Jūs pastebėsite kažką daugiau emociškai ir galbūt už tai sumokėsite sudaužyta širdimi, bet vis tiek esate pasiruošę imtis tokios rizikos.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20 d.)

Pasiruoškite, nes 2019 m. Jums bus labai emociniai. Jūs pateksite į intrigų ir romanų sūkurį. Jei norite surasti savo meilę, tuomet jūs privalote kaupti jėgas ir kantrybę.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].