Kiekvienas iš mūsų turi tam tikrą magiją, kuria naudojasi kasdien, net to nepastebėdamas. Ar norite sužinoti, kokia yra jūsų stebuklinga galia?

Avinas

Avino stebuklinga galia yra visada atsidurti reikiamoje vietoje tinkamu laiku. Ir nereikalingoje vietoje – nesirodyti. Galbūt tai ir paaiškina Avino impulsyvumą.

Jei Avinas gražiai su jumis bendrauja, bet staiga nutraukia pokalbį ir išeina, neįsižeiskite.

Geriau pats neškite kudašių iš tos vietos. Gali būti, kad dabar ten kas nors nutiks. Avinas negali tiesiogiai jūsų įspėti, nes viską jaučia intuityviai, pats to nesuprasdamas.

Jautis

Visi žino, kad Jautis yra sąžiningas, geras ir kilnus žmogus. Todėl niekas net neįtaria, kad Jaučio galia yra prakeikimai. Šio ženklo atstovai niekada nesišvaisto žodiniais prakeikimais, nes nėra linkę kenkti žmonėms.

Tačiau jei įžeisite šį žmogų, galite sulaukti rimtų pasekmių. Mirti nemirsite, bet galite skaudžiai pargriūti.

Jaučio magiška galia veikia dviem kryptimis. Jei tyčia jam kenkiate, sulauksite bausmės. O jei atsiduriate jo artimųjų rate, laukite sėkmės!

Dvyniai

Dvyniai pasižymi tuo, kas laikoma visai ne magija. Jie moka hipnotizuoti. Jie gali primesti kitiems savo valią ir priversti juos daryti tai, ko nori Dvyniai.

Laimei, Dvyniai paprastai nelinki nieko blogo. Jie dažniausiai linksminasi.

Vėžys

Vėžys turi lengvas rankas. Nesvarbu, ko jis imsis – viskas jam yra lengva ir paprasta. Ypač Vėžys mėgsta valdyti augalų pasaulį ir išgydyti ligonius.

Ir jei Vėžys neturi asmeninio sodo, sodins augalus ant visų palangių. Ir net jei nedirba medicinos srityje, vis tiek su visais elgsis geranoriškai. Ir viskas jam seksis puikiai.

Liūtas

Liūtas visada siekia aukštumų ir tai taip pat taikoma magijai. Aiškiaregystė ir prognozavimo dovana jo nedomina, tai per mažo masto galia. Ne, Liūtas geba tiesiogiai siųsti prašymus į dangaus biurą.

Be šamanų šokių su tamburinu. Liūtas tik ko nors panori, o malonioji Visata nedelsdama tai atsiunčia. Bet kitų žmonių troškimų išpildyti jis negali. Ir nelabai nori.

Mergelė

Mergelės galia – telepatija. Kitų žmonių mintis ji skaito kaip atverstą knygą. Ir ne tik mintis. Kartais net nespėjate pagalvoti, o Mergelė jau žinos, ką sumąstėte.

Tiesa, Mergelės netiki magija. Jos mano, kad jei visi imtų naudotis savo galva, tai visi taptų telepatais.

Svarstyklės

Svarstyklės yra tikri aiškiaregiai. Joms patinka aiškinti sapnus, ar burti iš kortų ar kavos tirščių.

Tačiau Svarstyklės dažniausiai išpranašauja vien katastrofas. Ne todėl, kad būtų niurzgos. Tiesiog nori, kad geri dalykai įvyktų, jų nesitikint, ir taip tik dar labiau nudžiugintų.

Skorpionas

Visi žino, kad Skorpionas yra mistiškiausias zodiako ženklas. Tik niekas nesupranta, ką tai iš tikrųjų reiškia. Skorpiono galia yra vadovauti dvasioms.

Ir Skorpionas turi visą vidinių demonų panteoną. Mums pasisekė, kad paprastai jis geba juos suvaldyti. Nes kai vidiniai monstrai ištrūksta, būna baisu.

Šaulys

Šaulio galia yra išpildyti svajones. Viskas, ką jis įsivaizduoja, ilgainiui sutampa su realybe.

Skirtingai nei Liūtas Šaulys gali išpildyti ir kitų žmonių norus.

Ožiaragis

Ožiaragiai ir magija yra nesuderinami dalykai. Jie netiki magija ir net jei patiki, nemato jokių garantijų, kad suveiks.

Jokie baisūs kerai jų neveikia. Net Skorpiono. Nes kaip galėtų, jei magija neegzistuoja?

Vandenis

Vandenis turi neįprastą ryšį su ženklais. Ženklais, kurie žada gerą. Vandenis jais tiki ir jie tikrai išsipildo. Be to, kai jam reikia sėkmės, Vandenis gali pats pasigaminti mėlynos spalvos amuletą.

Žuvys

Žuvys pasižymi meilės magija. Nesvarbu, ką jos ruoštų, visada gaus tik meilės gėrimą.

Jo net nereikia išgerti. Pakanka pauostyti ir žmogus amžinai įsimylės Žuvis.

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].