Vyrai nori susirasti tobulą žmoną, o moterys siekia savo svajonių vyro ir tikisi rasti ką nors panašaus į princą. Zodiako damos, ar norite sužinoti, kokį princą jums lemta sutikti? Kokio partnerio ieškote?

1. Avinas

Avino ženklo moteris traukia stiprūs ir tikslo siekiantys vyrai. Bet kuris Avinas yra labai nekantrus, todėl, net jei jis desperatiškai kovoja dėl  išrinktojo, tai nereiškia, kad jis taip jausis ilgą laiką.

Be to, Avino ženklo moterys yra labai tvirtos asmenybės ir greitai atsikrato bet kokio trukdžio, kuris jas apgaudinėja ar jų negerbia.

2. Jautis

Vyras, norintis užkariauti Jaučio ženklo moterį, turi turėti labai aiškius tikslus, nes ji ieško sąjungininko. Taip, dama Jautis yra užsispyrusi, tačiau aiškiai žino, ko nori, ir niekada neužmiršta savo pačios interesų.

Jos yra labai romantiškos, nors tuo pačiu metu ir racionalios, pagrįstos ir nepakenčia nuotaikų pokyčių.

3. Dvyniai

Dvynių ženklo moterys mėgsta gyvenimą, kupiną naujovių, nuotykių ir judėjimo. Jos kartais būna neryžtingos, todėl joms reikalingas partneris, kuris taps paskata palaikyti santykius.

Dvynės gali lengvai prisitaikyti prie įvairių situacijų, jos ieško nenuspėjamo ir bendraujančio vyro, kuris suteiktų joms adrenalino jausmą.

4. Vėžys

Vėžio ženklo moterys yra labai romantiškos, todėl jos ieško džentelmeno, kuris užtikrintų jų stabilumą. Santykiai Vėžėms paprastai yra ilgalaikis maratonas, nes jos yra ypač atsidavusios ir emocingos.

Tačiau dėl nuotaikų svyravimų joms reikia žmogaus, kuris saugotų jų nugarą ir taptų nuolatiniu ramsčiu.

5. Liūtas

Kadangi Liūto ženklo moterys yra labai stiprios, jos reikalauja tokios pat stiprybės iš savo išrinktojo. Jos sugeba atlikti netikėčiausius darbus ir visada yra įsitikinusios savo pranašumu.

Taigi jų vyras turi netiesiogiai pripažinti Liūto vertę ir reikšmingumą. Jis turi būti visiškai atsidavęs jai ir nešti ją ant rankų.

6. Mergelė

Mergelėms reikia vyro superherojaus, kuris nugalėtų bet kokį priešą ir išspręstų pačią sunkiausią problemą. Jis privalo suteikti joms garantuotą stabilumą ir apsaugą.

Nepaisant to, Mergelės pačios sugeba apsisaugoti: juk jos turi aukštą intelektą ir puikiai supranta savo galimybes. Kai Mergelė pamatys, kad yra vertinamos ir gerbiamos, jos pavers santykius tikru rojumi.

7. Svarstyklės

Šio ženklo moteris vilioja drąsūs ir gundantys vyrai, kurie padės joms rasti tinkamus sprendimus. Jie taps ne diktatoriais, o išmintingais patarėjais, gebančiais išsklaidyti visas Svarstyklių abejones.

Svarstyklių ženklo moterys žino, kaip nesudaryti nereikalingų problemų, nes jos yra įgimtos diplomatės. Be to, jų pasirinktas vyras be fizinio patrauklumo privalo pasižymėti ir intelektu. Štai kokio jos ieško vyro.

8. Skorpionas

Skorpiono ženklo moterys žino, kaip mylėti vyrą, kad jis negalėtų jų pamiršti. Tačiau paprastai jos nesileidžia suviliojamos už save silpnesnių vyrų, kurie iškart iškart paklūsta ir pasiduoda.

Skorpiono ženklo moterys yra sudėtingos ir prieštaringos asmenybės. Jų vyras turėtų ramiai priimti Skorpiono charakterį ir žinoti, kad šios ponios moka, kaip nuožmiai gintis.

9. Šaulys

Šaulio ženklo moterys įsimyli laisvus vyrus, panašius į save. Tačiau joms ne visada pavyksta rasti pusiausvyrą tarp ketinimų ir veiksmų, nes jos ypač nemėgsta atsakomybės ir įsipareigojimų.

Bet jei jos suras vyrą, turintį dosnią ir nepaprastai kantrią širdį, tada jie taps puikia pora.

10. Ožiaragis

Ožiaragio ženklo moteriai idealus partneris yra toks, kuris yra stabilus, sėkmingas ir neturi jokių finansinių problemų. Šios damos pasižymi puikia savikontrole ir yra efektyvaus valdymo pavyzdys.

Jos nori, kad aplink jas vyrautų nuosaikumas, santūrumas ir tvarka. Tai yra jų reikalavimai išrinktajam ir tik tuo remiantis galima tikėtis šeimos sukūrimo.

11. Vandenis

Vandenio ženklo damos yra originalios ir nepriklausomos. Jos kartais būna labai atsiribojusios ir netolerantiškos. Štai kodėl norint laimėti jų širdį, reikia ekscentriško ir nestandartinio partnerio, kuris patrauktų jų dėmesį.

Vandenės išrinktasis visada turėtų laikytis savo žodžio ir būti patikimas bei suprantantis.

12. Žuvys

Žuvų damoms idealus vyras yra tikras džentelmenas visomis prasmėmis, nes Žuvys yra pažeidžiami žmonės, linkę pabėgti į savo vidinį pasaulį ir ten slėptis.

Joms tiesiog reikia susirasti suprantantį, jas gerbiantį ir jų savybėmis besižavintį vyrą. Šio ženklo moterys yra ypač reiklios savo išrinktiesiems, nes jos mėgsta atlikti aukos ir kankinio vaidmenį.

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].