Sužinokite, kokia yra žmonų ištikimybė pagal jų Zodiako ženklą

Ištikima moteris yra kiekvieno vyro lobis. Šiandien savo skaitytojams paruošėme įvertinimą, kokia yra astrologinė žmonų ištikimybė. Taigi, galite pasitikrinti, koks esate mylimas. Gero skaitymo!

Ištikima moteris

Avinas – 4 iš 10

ištikimybė

Avinai yra laisvos ir paslaptingos moterys. Jas įvairiais gyvenimo laikotarpiais traukia visiškai skirtingi vyrai. Tačiau šis ženklas gali rimtai įsimylėti, net ištekėti. Tiesa, jei santuokoje Avino moteris įsimylės kitą, tada ji greitai išeis pas jį.

Vandenis – 4,5 iš 10

Vandeniai yra kūrybingi ir nepastovūs. Todėl tokios moterys lengvai įsimyli ir užmezga romanus. Joms svarbu visada jausti drugelius pilve. Taigi, jei sutuoktinis nesusitvarkys su šia misija, atsiras kažkas kitas.

Šaulys – 5 iš 10

Po šiuo ženklu gimusios moterys mėgsta aistrą, ryškias emocijas ir adrenaliną. Jos turi griežtą nuobodulio ir santykių tabu. Idealus vyras Šauliams turi būti gražus, charizmatiškas ir sėkmingas, kitaip tai tiesiog ne tas likimo skirtas.

Žuvys – 6 iš 10

Žuvims svarbu jausti laisvę santykiuose. Jei net yra kokia nors vyro užuomina apie draudimus, teks su juo išsiskirti. Bet jei tokia moteris labai įsimyli, ji liks amžinai.

Skorpionas – 6, 5 iš 10

ištikimybė

Skorpionai santykius dažniausiai užmezga susidomėję. Jei vyras žavus ir protingas, jos gali užmegzti pažintį, atsisakydamos visų stereotipų. Deja, šio ženklo jausmai laikui bėgant gali praeiti, o partneris paprasčiausiai taps neįdomus.

Svarstyklės – 7 iš 10

Svarstyklės traukia vyrus vien tik žvilgsniu. Šios moterys kupinos aistros ir paslapties. Jas vyrai per greitai įsimyli, ir jos nelabai vertina santykius.

Ožiaragis – 7,5 iš 10

Ožiaragiams nepatinka vienišumo ir ilgesio dienos. Jiems svarbu, kad šalia visada būtų kažkas mylintis ir besirūpinantis. Jei tokia moteris nejaučia, kad vyras yra rimtas, ji gali jį apgauti be sąžinės graužaties. Tačiau esant abipusiai stipriems jausmams su Ožiaragiais, gaunasi stiprios santuokos.

Vėžys – 8,5 iš 10

Vėžiai neleidžia sau išduoti mylimojo ir negali atleisti sutuoktinio išdavystės. Taigi, santuokos su tokiomis moterimis dažniausiai būna patikimos ir laimingos.

Dvyniai – 9 iš 10

ištikimybė

Moterys, gimusios po Dvynių ženklu, pasirenka sutuoktinį, panašų į savo tėvą. Prieš susituokdamos, jos ilgai ir atidžiai tyrinėja vyrus. Todėl jų santuokos dažniausiai būna sėkmingos.

Jautis – 9 iš 10

Jaučiai yra romantikos, gėlių, poezijos ir bemiegių naktų po žvaigždėmis mėgėjai. Žinoma, laikas nuo laiko tokios moterys gali su kažkuo flirtuoti, tačiau jos lieka ištikimos savo vyrui.

Mergelė – 9 iš 10

Mergelės tuokiasi kartą per visą gyvenimą. Kriziniais santykių laikotarpiais jos gali galvoti net apie apgaulę, bet ne apie skyrybas. Aišku, 99% atvejų taip nėra. Bet viskas priklauso nuo sutuoktinio. Jo abejingumas gali pastūmėti padorią žmoną į tokį poelgį.

Liūtas – 9,5 iš 10

Liūtas, visų pirma, gėdysis savęs dėl išdavystės. Remiantis šeimos psichologų statistika, tai yra ištikimiausias ženklas. Kodėl ne 10 iš 10? Mes visi esame žmonės, ir kartais net ištikimiausias ženklas gali suklysti.

Bet kokiuose santykiuose svarbu, kad visiems būtų komfortiška. Išmeskite visuomenės stereotipus ir normas, kurkite savo taisykles su artimaisiais. Tačiau ir nepamirškite jų laikytis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].