Avinas.

Draugiškas. Patrauklus. Spontaniškas. Jam labai svarbūs santykiai ir šeima. Yra žinoma, kad Avinas yra dosnus ir doras.

Visada turi būti teisus. Avinas yra pasirengęs ginčytis valandas, gindamas savo požiūrį. Avinas yra vienas nuostabiausių žmonių pasaulyje.

Jautis.

Agresyvus. Teikia pirmenybę ilgiems santykiams. Mėgsta triukšmauti. Pasirengęs kovoti dėl savo norų.

Kartkartėmis tai gali erzinti, bet jie mėgsta dėmesį. Be galo draugiški. Jam patinka padėti žmonėms, jei reikia. Gerai bučiuojasi. Gera asmenybė. Užsispyręs. Rūpestingas žmogus.

Jautis gali būti savanaudis ir jei kažko labai nori, padarys viską, kad tai gautų. Jautis mėgsta miegoti ir gali būti tingus. Jautis yra patraukliausias žmogus žemėje!

Dvyniai.

Jų meilė ypatinga. Geri klausytojai. Lengvai sužavi žmones. Dvyniai yra meilužiai, o ne kovotojai, tačiau jie gali suteikti permainų.

Dvyniai neleis niekam apgauti savęs. Dvyniai mėgsta žmonėms pasakyti, ką jie turėtų daryti. Labai jautrūs. Lengvai pameta daiktus, pamiršta. 

Dvyniai gali būti sarkastiški, vaikiški ir kartais labai smalsūs. Patikimi. Visada laimingi. Labai garsiai kalbantys. Jie žino, kaip atleisti. Gražiai šypsosi. Dosnūs. 

Vėžys.

Jie geriausiai bučiuojasi. Labai patrauklūs. Vėžio meilės negalima lyginti su niekuo. Labai romantiški. Vieni rūpestingiausių žmonių, kuriuos kada nors esate sutikę gyvenime. 

Išskirtinai kūrybingi žmonės. Labai juokingi ir dažniausiai kompanijos siela. Spontaniški, ne kovotojai. Tas, kuriuo galite pasikliauti.

Liūtas.

Geras kalbėtojas. Patrauklus ir aistringas. Paprastai laimingas, bet kai nepatenkintas, tampa niūrus ir infantilūs. Liūto problema tampa kiekvieno problema.

Daugelis liūtų yra labai nuspėjami ir paprastai monotoniški. Liūtas žino, kaip smagiai praleisti laiką. Jam pavyksta beveik viskas. Puikiai bučiuojasi. Draugiškas.

Teikia pirmenybę ilgalaikiams santykiams. Kalbantis. Sunku rasti, bet kai randi, pasiseka.

Mergelė.

Dominuoja santykiuose. Jie visada ir visur stengiasi palikti paskutinį žodį sau. Rūpestingi. Protingi. Ištikimi.  Nepretenzingi. Lengvai paveikiami. 

Jie mėgsta žaisti ir rizikuoti. Jie tiki, kad žino viską. Atminkite, kad negalėsite atgauti jų pagarbos. Jie neatleidžia ir niekada nepamiršta.

Svarstyklės.

Mandagus su visais. Jų meilė savaip yra unikali. Jie turi savo unikalų žavesį. Labiausiai rūpestingi žmonės, kuriuos jūs kada nors sutikote! 

Nepaisant to, Svarstyklės nėra tas žmogus, su kuriuo turėtum būti- viskas gali baigtis ašaromis.

Svarstyklės gali sukelti chaosą. Ištikimi draugai iki mirties. Jie daugelį metų gali laikyti pasipiktinimą.

Svarstyklės- tokios, su kuriomis neturėtum gadinti santykių. Ekstremalaus sporto gerbėjams dažniausiai sekasi sportuoti. Labai kūrybingi. Beviltiški romantikai.

Skorpionas.

Labai žavingi. Jie mėgsta pajuokauti. Turi labai gerą humoro jausmą. Jis bent kartą viską išbandys. Mėgsta palepinti save. Energingas.

Visada gauna tai, ko nori. Patrauklūs. Teikia pirmenybę ilgalaikiams santykiams. Jie mėgsta pasportuoti. Jis mėgsta pinigų kvapą ir pojūtį, sėkmingai juos išgauna ir pasisavina!

Darboholikas. Tai gali būti geras draugas, tačiau jei draugas nepagarbus, galite nutraukti draugystę.

Šaulys.

Spontaniškas. Labai patrauklus. Vertina ilgalaikius santykius. Mylimasis. Didžiąją laiko dalį ilgisi. Lengvai praranda kantrybę.

Kvailinti nėra taip lengva. Jei Šaulys yra blogos nuotaikos- geriau nuo jo atsiriboti. Lengvai įsižeidžia, pasipiktinimą prisimena amžinai.

Jis myli stipriai, bet kartais to neparodo, laikydamas jausmų pasireiškimą silpnumo ženklu. Jis turi daug baimių, tačiau jų nedemonstruoja. Labai uždara asmenybė.

Visais įmanomais būdais saugo artimuosius. Tai dažnai gali būti infantilūs. Labai romantiški. Draugiški su visais, su kuriais būtina.

Ožiaragis.

Protingas. Seksualus. Kartais niūrus ir dirglus. Jis gali būti tingus ir leisti sau atsipalaiduoti, bet kai suras darbą ar tai, ką jis mėgsta daryti, atiduos viską. Išdidus, supratingas.

Teikia pirmenybę ilgalaikiams santykiams. Geras kalbėtojas. Visada gauna tai, ko nori. 

Vandenis.

Patikimas. Patrauklus. Geriau palaiko ilgalaikius santykius. Darbštus. Jis imamas bet kokiems projektams. Didžiuojasi savimi tuo, ką daro.

Nepaprastas mąstytojas. Paprastai jis myli savo augintinius labiau nei savo šeimos narius. Nenuspėjamas. Viršija savo lūkesčius.

Žuvys.

Rūpestingas ir malonus. Protingas. Mėgsta būti dėmesio centre. Labai organizuotas. Patrauklus priešingai lyčiai. Jie mėgsta, kai paskutinis žodis yra jų. 

Juos lengva rasti, bet taip pat lengva pamesti. Aistringi, gražūs meilužiai. Su jais smagu. Kartais Žuvys pernelyg pasitiki savimi, jas lengva įskaudinti. Labai rūpestingi.

Jie visada stengiasi elgtis teisingai, dėl to dažnai kenčia. Kartais jie greitai prisiriša prie kitų ir kenčia dėl savo lengvumo. Turi puikų humoro jausmą!

Mąslūs. Mėgsta pajuokauti. Labai populiarūs. Kvaili, juokingi ir mieli. Geri draugai kitiems, tačiau jie patys turėtų būti atidesni pasirinkdami draugus.

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].