Suderinamumo horoskopas: su kuriais ženklais geriau nepradėti santykių

Būna žmonių, su kuriais niekaip negalime sutarti, kad ir kaip stengtumėmės. Esame tiesiog nesuderinami. Manoma, kad tam įtakos turi ir zodiako ženklas, po kuriuo gimėme. Sužinokite, su kokių zodiako ženklų atstovais geriau nė nepradėti santykių.

Avinas

avinas

Niekada nesusitikinėkite su Ožiaragiu. Jūs esate per daug impulsyvus. O Ožiaragis yra labai nuoseklus, visada elgiasi apgalvotai. Jūs nuolat ginčysitės, nes jums atrodys, kad Ožiaragis jus stabdo. Tai trukdys tobulėti. O jam, atvirkščiai, atrodys, kad jūs per daug jį spaudžiate.

Jautis

jautis

Nepradėkite santykių su Vandeniu. Jūs žinote, koks užsispyręs esate. Retai ieškote naujų perspektyvų ir būdų, kaip spręsti problemas. Na, o Vandenis, atvirkščiai, daro tik tai. Vandenis yra kūrybiška asmenybė ir nuolat siekia naujų ir originalių dalykų. Tai iššauks konfliktus ir vidinius atotrūkius. Geriau nemėginkite nusileisti šiam svajotojui. Vis tiek nieko neišeis.

Dvyniai

dvyniai

Neturėtumėte susitikinėti su Skorpionu, nes niekada negalėsite jam duoti to, ko jis ieško. O jums pačiam lengvai ir greitai nusibosta beveik bet kuris žmogus. Atsiriboti nuo kito jums nebus sunku. O Skorpionui visada reikia daug jūsų laiko ir dėmesio, įsipareigojimo. Greičiausiai nesijausite pakankamai pasitikintis šiais santykiais, kad net pabandytumėte.

Vėžys

vėžys

Stenkitės nekreipti dėmesio į Šaulį. Jūs jį išgąsdinsite savo manija. Šaulys mėgsta nuolat keliauti, tyrinėti pasaulį. Ir tikrai nebus patenkintas prielipa, net jei darote tai iš meilės. Bet nereikia nusiminti! Jūs sutiksite žmogų, kuris vertins jūsų meilę ir sugebėjimą visiškai atsiduoti.

Liūtas

liūtas

Vargu, ar jums pavyks sutarti su Žuvimis. Nors jums gana sunku užmerkti akis ir nė negalvoti apie šio ženklo atstovus dėl beveik magnetinės jų charizmos. Jūs lengvai jais susižavėsite. Bet Žuvys, kaip labai emocingi žmonės, patiria ne tik pakilimų. O per jų ypatingo niūrumo laikotarpius jums teks apgailestauti, kad pažiūrėjote jų kryptimi.

Mergelė

mergelė

Nekurkite iliuzijų apie Svarstykles! Gal jums ir atrodo, kad esate labai panašūs ir galite jas visiškai suprasti. Tačiau kuo giliau pasinersite į šiuos santykius, tuo labiau suprasite, kad klydote. Ir kad jos nėra tokios patikimos, kaip jums atrodė tą dieną, kai susitikote. Ar įmanoma būti šalia žmogaus, kuriuo niekada negalima pasikliauti?

Svarstyklės

svarstyklės

Mergelė tikriausiai jums atrodo būtent tai, ko jums reikia, tačiau pristabdykite arklius! Taip, jūs kažkuo panašūs. Bet jūsų išrinktasis turi labai sunkų charakterį, su kuriuo, vargu, ar susitvarkysite. Stengiatės savo gyvenimą paskirti kilnesniems tikslams, tik kažin, ar su tokiu partneriu, kaip Mergelė, jums pavyks skirti pakankamai laiko ir energijos šiai svajonei.

Skorpionas

skorpionas

Jūs gyvenate dėl aistros ir meilės. Ir net jei jums atrodo, kad Dvyniai yra pats tinkamiausias pasirinkimas, gerai pagalvokite. Jums nepavyks iš jų išreikalauti atsakomybės. Jie greičiausiai lengvai neįsipareigos. Ir jiems patinka gana nestabilus gyvenimo būdas. Šalia tokio žmogaus nesijausite patogiai, net ir stipriai jį mylėdamas.

Šaulys

šaulys

Jums atrodo, kad šis Vėžio atstovas yra tikras lobis, bet, deja, mažai tikėtina, kad kas nors pavyks. Jis nėra toks drąsus ir netrokšta nuotykių taip, kaip jūs galvojate. Dar daugiau! Po kurio laiko suprasite, kad šis žmogus neleidžia jums judėti per gyvenimą taip greitai ir ryžtingai, kaip norėtumėte.

Ožiaragis

ožiaragis

Avinas? Net nepradėkite! Jūs, kaip Ožiaragis, negalite išsiversti be strategijos, plano ir tvarkingumo savo gyvenime. O Avinas yra toli nuo to. Jo asmenybė yra visiškai priešinga jums ir tokia impulsyvi, kad net pagausite save galvojantį, kad vis dėlto negalite juo pasitikėti. Ir kaip tokioje situacijoje apsieiti be streso ir painiavos?

Vandenis

vandenis

Jautis iš pradžių gali jus suintriguoti, tačiau jūsų ryšys truks neilgai. Geriau susilaikyti nuo šių santykių. Greičiausiai jie jus tik nuvils. Ir tai nėra labai gerai emociniam ir psichiniam stabilumui.

Žuvys

žuvys

Nesirinkite Liūto sau į porą. Labai tikėtina, kad jis tiesiog sutryps jus ir jūsų jausmus. Juk jūs gyvenate fantazijų ir svajonių pasaulyje. Bet Liūtas tikriausiai nieko nepadarys, kad šios fantazijos atgytų. Geriau raskite ką nors, kas nebūtų toks savanaudis ir garbėtroška.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].