Su kuriuo Zodiako ženklu turėtumėte vengti santykių bet kokia kaina?

Kiekvieno iš mūsų gyvenime yra žmogus, kuris maitinasi mūsų laime ir yra pasirengęs padaryti viską, kad pamatytų, kaip mes kenčiame… Visi Zodiako ženklai turi tokį ženklą, su kuriuo geriau jam nebendrauti. Dėl tam tikrų priežasčių mes neužmezgame santykių su visais, kurie pasitaiko mūsų kelyje, ir tai yra normalu. Turime sugebėti atpažinti situacijas, kai vienam ar kitam žmogui mūsų gyvenime nėra vietos. Jei ieškote būdo išvengti su kuo nors susitikimo, tuomet turite nutraukti visus santykius su juo. Taigi kurio Zodiako ženklo turėtumėte vengti bet kokia kaina?

taro kortų prognozė

Avinas – Vėžys

Esate pernelyg grubus, todėl Vėžys kartais jaučiasi su jumis siaubingai. Šie žmonės mėgsta kalbėti apie savo jausmus, bet jūsų grubumas jiems yra per daug. Vėžys tikrai jus nuvils, nes, skirtingai nei jums, jam labiau patinka tik kalbėti apie problemas, o ne jas spręsti.

Jautis – Šaulys

Jūs esate užsispyręs, o Šaulys yra visko, kas jums nepatinka, įsikūnijimas. Jis nesėdi vietoje ir tai jus varo iš proto.

Dvyniai – Mergelė

Mergelė jus mirtinai vargina. Šie žmonės yra per tylūs. Su jais jus nuolat persekios jausmas, kad padarėte kažką ne taip.

dvyniai, savaitės horoskopas, Zodiako

Vėžys – Vandenis

Vandeniai nemėgsta rodyti savo emocijų. Jūs nuolat kalbate savo jausmus. Todėl su juo jausitės siaubingai.

Liūtas – Avinas

Kad ir kas nutiktų, Avinas su jumis varžysis visame kame. Jis nori būti dėmesio centre ir nesidalins su jumis kitų žmonių dėmesiu. Vargu ar jums patiks bendrauti su žmogumi, kuris negali nustoti mesti jums iššūkių. Jums reikia, kas jus aplinkiniai palaikytų.

Mergelė – Vėžys

Jei susiesite savo gyvenimą su Vėžiu, nuolat susidursite su jo nervų sutrikimais. Vėžys nori, kad jūs jo klausytumėtės, nekritikuotumėte, bet jūs tiesiog negalite jo nekritikuoti.

Svarstyklės – Skorpionas

Skorpionai yra per daug aktyvūs, jūs tiesiog negalite su jais susidoroti. Santykių pradžioje jie gali atrodyti tobuli, tačiau laikui bėgant jie labai greitai nutolsta nuo idealo.

svarstyklės, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas

Skorpionas – Ožiaragis

Ožiaragis bandys atimti iš jūsų laisvę ir tai yra paskutinis dalykas, kurio dabar norite. Kuo ilgiau leisite jam prisikabinti, tuo labiau kentėsite.

Šaulys – Liūtas

Jūs tikrai turėtumėte vengti vienas kito. Kartais šie ženklai gali draugauti, tačiau daugeliu atvejų Šaulio ir Liūto santykiai yra labai toksiški. Tarp jų yra per daug bendro, todėl romantika neįmanoma.

Ožiaragis – Avinas

Jūs esate atsargus, bet jis – ne. Avinas jums kels didesnius iššūkius nei kiti Zodiako ženklai. Jis nesustos, kol negaus iš jūsų to, ko nori.

Vandenis – Jautis

Jautis jums nėra pakankamai emociškai lankstus. Jo charakterio pakeisti nepavyks, todėl reikėtų vengti šio ženklo atstovų. Kartas nuo karto norėsis įvairovės, kurią Jautis iškart nuslopins.

Žuvys – Vandenis

Jūsų gyvenimo pokyčiai visada nukreipti priešinga kryptimi. Nereikėtų leisti Vandeniui jūsų naudoti, bet jis stengsis tai padaryti, pasinaudodamas jumis.

žuvys, zodiako

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].