Kiekvienas iš Zodiako ženklų turi savo stichiją – globėją. Manoma, kad daugeliu atžvilgių būtent ji daro įtaką charakterio formavimuisi, ir sėkmei įvairiose gyvenimo srityse.

Stipriausią įtaka stichijos daro finansinei gerovei ir meilės sferai. Labai svarbu nenustoti dirbti su savimi, kad galėtumėte efektyviai išnaudoti savo stichijos stipriąsias puses ir neutralizuoti silpnąsias.

lapkritis

Ugnies stichija: Avinas, Liūtas, Šaulys

Ugnies stichija – yra galingiausias energijos srautas, kuris atrodo kaip ryškios žvaigždės blyksnis arba ryški ugnies šviesa tamsią naktį. Jai priklausantys žmonės yra labai ryškūs ir nepaprasti. Gimtoji stichija juos apdovanoja ypatinga charizma, neįtikėtina charakterio jėga, nepalaužiama valia.

Astrologai mano, kad Ugnies stichijos žmonės puikiai dera su Oro stichijos žmonėmis. Avinas, Liūtai ir Šaulys turi daug draugų, tačiau taip pat turi ir daug priešų, todėl jų gyvenimas kupinas įvykių. Kartais jie gyvena taip, lyg vaidintų vieną pagrindinių vaidmenų įdomiame Holivudo filme. Jie yra nuoširdūs žmonės, bet kartais būna konfliktiški. Jų emocijos ryškios ir nežabotos.

Žemės stichija: Jautis, Mergelė, Ožiaragis

Žemės stichija yra sunki ir gili. Šių trijų Zodiako ženklų atstovai mėgsta būti šlovės ir sėkmės spinduliuose, tačiau jie tiek nepasiekia, kiek žmonės iš Ugnies elementų. Jie neatlieka šviesių darbų, nesivelia į atvirus mūšius.

Užtat jie nori savo gudrumu įgyti kitų pagarbą ir palankumą. Tačiau nereikėtų painioti gudrumo ir melo. Žemės žmonės nemeluoja, nors žino, kaip tai padarytų geriau, nei kiti. Jie apgalvoja kiekvieną savo žingsnį, todėl sėkmė juos aplenkia daug rečiau, nei kitus.

Tai psichologiškai labai savarankiški žmonės. Juos apsukti apie pirštą yra labai sunku. Didelė privilegija būti jų draugu. Žemės stichija apsaugo juos nuo toksiškos aplinkos ir nereikalingų jiems ryšių. Visada susidaro įspūdis, kad šių Ženklų žmones supa būtent tie žmonės, kurie ir turėtų juos supti.

Oro stichija: Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis

Jie yra labiausiai bendraujantys žmonės iš visų. Oro stichija šių Ženklų atstovus apdovanoja atvirumu, puikiu humoro jausmu, meile sau ir aplinkiniam pasauliui. Tai lengvai bendraujančios asmenybės, su kuriomis visada galite rasti bendrą kalbą. Oro elementas Svarstyklėms, Vandeniams ir Dvyniams suteikia neįtikėtinos charizmos ir žavesio, todėl meilės sferoje jų visada laukia sėkmė.

Oro elementas kartu su pliusais duoda ir minusų. Pavyzdžiui, šie žmonės yra vėjavaikiški ir jiems sunku sulaukti kitų pagarbos. Jie dažnai nėra vertinami rimtai, todėl jiems reikia kovoti su neatsakingumu ir tingumu. Astrologai ir ekspertai pataria šiems Oro stichijos žmonėms kuo rečiau duoti tuščius pažadus kitiems.

Vandens stichija: Vėžys, Skorpionas, Žuvys

Vandens energija yra rami, bet labai stipri. Ji suteikia šių trijų ženklų žmonėms galingą intuiciją ir empatiją. Tai padeda jiems gerai suprasti kitus, atskiriant melagius nuo sąžiningų žmonių, taip pat priešus nuo draugų. Antras stiprus pliusas, kurį Vandens stichija suteikia Vėžiams, Skorpionams ir Žuvims, yra didžiulis kūrybinis potencialas.

Kartu su stipria intuicija rezultatas yra tiesiog fenomenalus. Šie žmonės gali generuoti neįtikėtinas idėjas, kurios, deja, dažnai lieka tik žodžiais, nes Vanduo šių žmonių neapdovanoja atkaklumu ir sunkiu darbu.

Jie yra labai ištikimi žmonės, kurie visada turi keletą geriausių draugų. Jie ateina į pagalbą, kai to reikalaujama iš jų, arba kai kas nors jų tikrai to prašo. Jie mėgsta atsisakyti paramos iš tų, kuriuos myli visa širdimi, ar bent jau gerbia.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].