Kiekvienam žmogui gyvenime reikia motyvacijos, energijos ir stiprybės, todėl astrologai atskleidė, kokius teiginius kartodami skirtingų Zodiako ženklų atstovai gali sustiprinti savo emocinę sveikatą.

Šie teiginiai yra labai paprastos frazės, kurias reikia stengtis kartoti kuo dažniau. Jei jaučiate, kad jums trūksta jėgų ir energijos, būtinai atkreipkite dėmesį į jums pagal Zodiako ženklą tinkančias motyvuojančias frazes. 

5 zodiako ženklai, turintys itin stiprią energiją. Ar esate vienas iš jų?

Avinas

Avinai yra be galo stiprūs žmonės, todėl jiems svarbu kuo dažniau kartoti tokias frazes, kaip: „mano energija yra nukreipta teisinga linkme“, ,,tinkamai leidžiu savo laiką ir energiją“, „mano užduotis – viską daryti dar efektyviau“, „aš galiu išmokti visko“.

Jautis

Jaučiai dažnai žino, kur jiems reikėtų nukreipti savo energiją, tačiau dažnai juos suklaidina pavydas. Jiems tinkamiausios motyvacinės frazės yra šios: „aš žinau, ko noriu“, „aš pasieksiu savo tikslus“, „aš sugebėsiu įveikti savo silpnybes“.

Dvyniai

Dvyniams reikėtų išmokti efektyviau leisti savo laiką, todėl jiems tinkamiausios motyvacinės frazės skamba taip: : „aš esu pilnai susikaupęs“, „aš sutelkiu dėmesį į tai, kas man šiuo metu svarbiausia“.

Vėžys

Šio Zodiako ženklo atstovus dažnai skatina emocijos, o versle, darbe ar ieškant sau tinkamo gyvenimo kelio jos neretai būna perteklinės. Todėl Vėžiams reikėtų kuo dažniau kartoti šias frazes: „aš visada ramus / rami“, „aš negaliu pykti“, „aš moku ir galiu save valdyti“.

Požymiai

Liūtas

Liūtai yra savanaudiški ir kartais arogantiški žmonės. Jie turi daug ryžto ir jėgų, todėl jiems tereikia rasti tai, ką jie mėgsta veikti labiausiai. Štai keletas jiems tinkančių motyvacinių frazių: „aš myliu savo darbą“, „mano darbas man teikia malonumą“, „aš mėgaujuosi kiekviena savo gyvenimo akimirka“.

Mergelė

Mergelės dažnai nustoja tikėti savimi, net kai susiduria su nedidelėmis problemomis. Norėdami tai išspręsti, šio Zodiako ženklo atstovai turėtų kuo dažniau sau kartoti: „aš esu stiprus / stipri, todėl galiu susitvarkyti su bet kokia problema“, „mano darbas visada produktyvus“, „mano pasitikėjimas savimi yra nepajudinamas ir stiprus“.

Svarstyklės

Svarstyklės dažnai yra labai atsidavusios savo amatui ir darbui, tad kartais gali pamiršti kas vyksta aplinkui.  Dėl šios priežasties jos turėtų kuo dažniau sau kartoti: „mano stiprybė slypi pusiausvyroje“, „aš galiu būti harmonijoje su savimi“, „už savo sunkų darbą gaunu tai, apie ką svajoju“.

Skorpionas

Skorpionai turi nuolat kažko labai norėti ir turėti tikslą, kad išlaikytų savyje jėgą. Todėl jiems reikėtų kas kartą prisiminti, ko labiausiai trokšta: „aš noriu (įterpiate tai, ko tuo metu labiausiai trokštate)“, „aš žinau savo norus ir svajones“, „aš visada žinau, ko noriu, nes pasitikiu savo intuicija“.

Šaulys

Šauliams svarbu prisiminti savo sugebėjimus ir suprasti savo nežabotą energiją. Štai kodėl jie turi pradėti motyvacines frazes žodžiu „suvokiu“: „aš suvokiu visą savo galimybių mastą“, „aš sugebėsiu savo jėgomis užkariauti šį pasaulį“, „aš suprantu savo tikslus, todėl mano gyvenimas kuriamas taip, kaip noriu.“

Ožiaragis

Ožiaragiai, kartais net visiško nuovargio laikotarpiu galvoja, kad gali būti dar produktyvesni, stipresni ir geresni, tačiau dėl to dažniausiai klysta. Jiems reikėtų kuo dažniau kartoti šias motyvacines frazes: „gaunu tai, ko nusipelniau“, „Visata yra mano pusėje, nes sunkiai dirbu“, „aš visada viršuje“.

Vandenis

Vandeniai yra žmonės, kurie nuolat ieško kažko naujo ir geresnio, todėl jiems reikia kuo dažniau sakyti sau tokias frazes: „aš gausiu tai, ko noriu“, „keičiu save, ir todėl keičiu pasaulį į gerąją pusę“.

Žuvis

Žuvys praranda daug jėgų ir energijos, nes galvoja apie tai, apie ką galvoti neverta. Kad taip nenutiktų, reikėtų sau kartoti šias frazes: „aš sutelkiu dėmesį tik į tai, kas svarbu“, „abejonės man svetimos“.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].