Astrologai pabandė kiekvieną Zodiako ženklą apibūdinti vienu taikliausiu žodžiu. Pasidomėkite, koks „kodinis“ žodis priskirtas būtent jums!

Avinas – „geriausias”

lapkritis

Avinas mėgsta konkuruoti ir laimėti. Frazė, kurioje teigiama, kad kur kas svarbiau dalyvauti, bet ne laimėti, jį tiesiog siutina. Šio Zodiako ženklo atstovai visada stengiasi būti greičiausi, turtingiausi, gražiausi ir protingiausi. Jie labai mėgsta aukščiausio laipsnio būdvardžius, kuriais apibūdina savo gyvenimo detales. Jei jie valgo picą, tai ji būtinai yra skaniausia, jei eina į restoraną, tai tik į patį geriausią, ir t.t.

Jautis – „patikimas”

Jautis nėra linkęs rizikuoti. Šio ženklo atstovas gyvenime siekia stabilumo, ir visada galvoja apie ateitį. Jaučiams yra ypatingai svarbus artimų žmonių palaikymas, todėl prieš priimdami svarbius sprendimus jie visada pirmiausia pasitaria su savo šeimos nariais ar artimiausiais bičiuliais. Jaučiai yra ištikimi draugai, kurie sunkiomis akimirkomis visada ištiesia pagalbos ranką.

Dvyniai – „įdomus”

Dvyniai yra labai smalsūs. Jie atviri naujoms pažintims ir naujai patirčiai. Dvyniai stengiasi tapti įdomiais pašnekovais, todėl jie daug laiko skiria žinių gilinimui ir akiračio plėtimui. Šio ženklo atstovams yra svarbu, kad juos suptų tik įdomūs žmonės, kurie tikrai turi ką papasakoti.

Vėžys – „saugus”

Vėžiai dažnai atrodo pernelyg bailūs, tačiau iš tiesų jie turi puikiai išlavintą intuiciją, kuri jiems neleidžia nueiti netinkamu keliu. Vėžio ženklo atstovai labai rūpinasi savo šeimos narių gerove, todėl juos dažnai tenka įtikinėti, kad visi šeimos nariai yra saugūs.

Liūtas – „unikalus”

Liūtas yra tiesiog nepakartojamas! Mylimo žmogaus akyse jis nori atrodyti pačiu geriausiu. Jei norite paglostyti Liūto savimeilę, tiesiog jam pasakykite, kad jis yra unikalus.

Mergelė – „teisinga”

Mergelės žaidžia pagal taisykles ir niekada jų nepažeidžia. Šio Zodiako ženklo atstovai nori žinoti, kad jų veiksmai yra teisingi, logiški ir racionalūs. Mergelės labai bijo suklysti. Šio ženklo atstovams nuolatos atrodo, kad kiti žmonės pastebi jų klaidas ir už tai juos smerkia.

Svarstyklės – „gražu”

Svarstyklėms patinka visame kame įžvelgti grožį. Graži nuotrauka, graži mergina, žavus vaikinas! O,  kokios gražios gėlės ant palangės! Ak, kaip gražiai pasakyta! Svarstyklėmis įvairiomis gyvenimo smulkmenomis žavisi tarsi tikru meno kūriniu.

Skorpionas – „galingas”

Skorpionai yra labai emocionalūs ir impulsyvūs. Kitiems žmonėms tai dažnai atrodo nepriimtina, tačiau Skorpionams tikrai nerūpi, ką kiti apie juos galvoja. Skorpionai yra ryžtingi ir energingi žmonės, kurie kitus žmones pastebi tik tada, jei jie atrodo pakankamai galingi. Būtent tokiais žmonėmis Skorpionai laiko save pačius.

Šaulys – „autoritetingas”

Šauliui autoriteto reikia ne dėl valdžios, o dėl pagarbos visuomenėje. Jiems patinka, kai žmonės klausia jų patarimo. Šio ženklo atstovai gali valandų valandas kalbėtis su kitais žmonėmis ir bandyti juos nukreipti tinkamu keliu.

Ožiaragis – „statusas”

Ožiaragiui yra labai svarbus pripažinimas. Šio ženklo atstovai nori jaustis darantys kažką prasmingo ir vertingo. Būtent todėl jie kaupia įvairius diplomus, medalius ir apdovanojimus, kurie patvirtina, kad visos pastangos nenuėjo veltui.

Vandenis – „originalus”

Vandeniai yra labai kūrybiški žmonės, kurie į įvairius dalykus moka pažvelgti kitokiu kampu. Net ir beviltiškiausiose situacijose šio ženklo atstovai geba rasti išeitį – tam jie pasitelkia visą savo kūrybiškumą.

Žuvys – „nuostabus”

5 zodiako ženklai, kurie lapkričio mėnesį galės pakeisti savo gyvenimą

Žuvys į viską žvelgia pro rožinius akinius, kurių kategoriškai nesutinka nusiimti. Šio ženklo atstovai pasižymi itin lakia vaizduote, ir dažnai gyvena tarsi išgalvotame pasaulyje, kur viskas pasakiškai gražu ir romantiška. Žuvys tiki, kad nieko nėra neįmanomo, todėl visada reikia bandyti siekti savo svajonių.

Žinoma, kiekvienas žmogus yra unikali asmenybė, kurios negalima įsprausti į tam tikrus rėmus, tačiau turime sutikti, kad šios astrologų įžvalgos yra tikrai labai taiklios!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].