Nesvarbu, kas jūs esate pagal Zodiako ženklą. Retkarčiais visi pykstame. O kai pykstame, pamirštame kantrybę, nuolankumą ir sveiką protą.

Norint išmokti valdyti save, verta suprasti, kaip mes reaguojame į nemalonius dirgiklius. Todėl papasakosime apie tai, kaip skirtingi zodiako ženklai elgiasi pykdami.

Avinas

Ką daro, kai pyksta: iškelia isteriją.

Avinas yra neabejotinai vienas ugningiausių ženklų. Nenuostabu, nes jo stichija yra ugnis. Kiekvieno Avino viduje liepsnoja ugnis.

Avinas gali įsižeisti dėl visiškai nekaltos frazės, jei jam atrodo, kad ji kažkas įžeidė. Tokiose situacijose Avinas yra vaikiškai nuotaikingas, jis nekreipia dėmesio į kitų jausmus.

Paprastai Avinas pirmas neprasideda ginčų, bet jis nesuteiks galimybės jų baigti. Kartais jie yra nekantrūs ir nepastovūs- ypač tada, kai jie turi daryti tai, ko nėra pasirengę.

Bet jie nusiramina greitai, kaip ir supyksta ir net atleidžia tiems, kurie sukėlė šį įniršį. Geriausias būdas nuraminti piktą Aviną- išlikti ramiu ir nereaguoti. 

Jie yra iš tų žmonių, kuriems visada lengva „atleisti ir pamiršti“. Tačiau tai visai nereiškia, kad kitą kartą jie nesielgs panašiai.

Jautis

Ką daro, kai pyksta: ilgai verda, o tada sprogsta.

Jautis paprastai yra gana patenkintas. Išvesti jį iš proto yra labai sunku. Bet jei jums pasisekė- saugokitės! 

Iš pradžių Jautis subtiliai užsimins, kad nėra laimingas, o jei nepaisysite jo užuominų, susidursite su ugnikalnio išsiveržimu.

Jei Jautis supyko, tai pyktį laikys ilgą laiką. Duokite jam laiko susivokti ir atleisti, kitaip jūs to gailėsitės.

Tačiau, kai Jautis yra pakankamai ramus, kad galėtų aptarti tai, kas įvyko, tada geriau suteikti jam galimybę pasisakyti. Priešingu atveju jis gali dar labiau supykti.

Kai pyktis praeina, Jautis paprastai atleidžia labai greitai- nebent jūs padarėte kokį nors šiurkštų nusikaltimą, kuris, jų manymu, yra neatleistinas.

Daugeliu atvejų jie vis tiek išlaikys malonų toną bendraudami su jumis, tačiau niekada negalėsite atkurti santykių, kurie buvo tarp jūsų prieš ginčą.

Dvyniai

Ką daro, kai pyksta: nepaliaujamai kalba.

Pats ženklo pavadinimas rodo dvigubą Dvynių prigimtį. Todėl labai sunku numatyti, kaip jie elgsis supykę.

Išoriškai jie gali atrodyti visiškai ramūs ir susikaupę, tačiau jų tariami žodžiai įskaudins jus iki pat sielos gelmių.

Dvyniai mėgsta skaudinti liežuviu. Tai jiems geriausia ir nepriklauso nuo jų nuotaikos. Piktasis Dvyniai gali rėkti, tyčiotis tačiau gali ir atvirkščiai.

Bet kokiu atveju, jei Dvyniai pyksta, būkite pasirengę. Iš pradžių jų pyktis gali pasireikšti grubumu ar sarkazmu, tačiau netrukus tai lengvai perauga į kaltinimų srautą.

Laimei, jie nėra linkę ilgai pykti. Kol nepasakysite Dvyniams, ką daryti ar kaip elgtis, jie visada gali jums atleisti.

Vėžys

Ką daro, kai pyksta: patiria prieštaringus jausmus.

Vėžys yra labai meilus, suprantantis, ištikimas ir mylintis ženklas. Ir viskas, ko jam reikia iš kitų, yra abipusiškumas. Jei jis jaučiasi nemylimas, neįvertintas ar įžeistas jis supyksta.

Jei jis jūsų nepaveiks, vėžys pereis prie pasyviai agresyvios taktikos. Jei to nepaisysite, greičiausiai jis užsidarys savo gaubte.

Dėmesio: neignoruokite to toliau, tai blogai baigsis. Priešingai, parodykite jam savo meilę ir rūpestį.

Vėžys atsiskyrėlio režime gali elgtis taip, tarsi iš tikrųjų nenori su jumis kalbėtis, tačiau tai dažniausiai tėra apgaulė. Paprastai jis iš tikrųjų nori susitaikyti, tik vengia žengti žingsnį.

Jei ignoruosite arba atstumsite Vėžį, jis tai įvertins kaip dar vieną jūsų abejingumo įrodymą, kuris tik padidins atotrūkį tarp jūsų.

Būdami mylimi ir ištikimi iš prigimties, Vėžiai to paties tikisi ir iš artimųjų. Paprastai jie neilgai trukus pamiršta nuoskaudas, nebent jūs padarėte labai rimtą nusižengimą.

Liūtas

Ką daro, kai pyksta: graužiasi ir verkia.

Ginče su Liūtu laimi tas, kuris garsiausiai urzgia. Bet kokia smulkmena gali jį įskaudinti, ir jūs galite būti tikri, kad jis nedelsdamas informuos jus apie savo nepasitenkinimą.

Jis plėšys ir melsis, šauks ir rėks, pyksis ir mėtys daiktus- trumpai tariant, jis iškels sceną. Kuo garsiau, įnirtingiau, skandalingiau- tuo geriau (jo požiūriu, žinoma).

Pirmoji Liūto reakcija konfliktinėje situacijoje yra kalbėjimas, negalvojant apie tai, kaip tai skaudina kitus.

Tikėtina, kad Liūtas jums papasakos daugybę nemalonių dalykų, tačiau tai jam atsitinka visiškai neapgalvotai ir automatiškai, todėl neimkite to į širdį. 

Jis tiesiog išreiškia savo įniršį liedamas jį kiekvienam, kas pasimaišo po kojomis. Atvėsęs, Liūtas nelaiko nuoskaudos. 

Be to, visiškai įmanoma, kad netrukus jis su jumis bendraus taip, lyg nieko nebūtų nutikę. Jis greitai įsižeidžia, bet lygiai taip pat greitai pyktį pakeičia gailestingumu.

Jei jūsų veiksmai ar pareiškimas tapo kivirčo priežastimi, yra viltis, kad Liūtas jums atleis, tačiau jis niekada neatsiprašys už savo elgesį.

Mergelė

Ką daro, kai pyksta: verda savo sultyse.

Mergelė yra vienas kantriausių ir mylimiausių ženklų. Jos gali nepaprastai ilgai ištverti, kol pasirodys pirmieji susierzinimo ir pykčio požymiai.

Daugelis Mergelių taip ilgai laiko nuoskaudą, kad tai priveda prie skrandžio sutrikimo ir kitų sveikatos problemų. Kiti dažnai nesupranta jų, o tai sukelia įvairius sumišimus.

Jie stengiasi išvengti tokių situacijų, nes jaučia gėdą, kai turi atvirai pykti. Bet jei jie nuspręs neslėpti savo jausmų, Mergelės pyktis yra toks stiprus, kad jis jaučiamas visur.

Negana to, net įniršę Mergelė išlieka pasyviai agresyvios. Paprastai jos vengia konfliktų ir ginčų bet kokia kaina.

Apskritai, Mergelės nepamiršta, joms nėra būdinga šiurkštumas. Jei kas nors nepateisino pasitikėjimo, ji greičiausiai niekada nebegalės juo pasitikėti.

Svarstyklės

Ką daro, kai pyksta: slapta verda.

Neatsitiktinai Svarstyklės simbolizuoja pusiausvyrą- tai yra taikos palaikymo ženklas. Gimę po šiuo ženklu visada stengiasi išlaikyti pusiausvyrą ir lygybę santykiuose su kitais.

Todėl jie linkę tylėti, slėpti savo jausmus. Svarstyklės yra labai svarbios dėl jų žavesio ir patrauklumo, o pyktis, jų nuomone, yra būdas sugadinti įspūdį apie save.

Kadangi Svarstyklės yra vienas jautriausių ženklų, tam tikromis aplinkybėmis bet kas gali juos įpykdyti.

Kai tik kyla ginčas, Svarstyklės mieliau atsitraukia. Kartais jos gali palikti porą meilių atsisveikinimų.

Net būdami konflikto akivaizdoje, jie bandys suvaržyti, atidžiai mąstyti ir slėpti savo tikruosius jausmus nepriekaištingo mandagumo akivaizdoje.

Jei pakartotinai įžeisite Svarstykles, jie ims pykti ant jūsų. Taip pat jų prigimtis yra pastebėti menkiausius erzinančius niuansus ir prireikus panaudoti prieš jus.

Skorpionas

Ką daro, kai pyksta: sėja emocinį chaosą.

Kaip sužinoti, kad Skorpionas pyksta? Pažvelkite jam į akis. Paprastai Skorpiono akys pyktį parodo daug anksčiau nei žodžiai ar gestai.

Kaip ir kai kurie kiti čia aprašyti požymiai, Skorpionas yra vienas iš tų, kuris linkęs saugoti savo pyktį. Bent jau kurį laiką.

Paprastai jis iš pradžių būna piktas, o paskui planuoja savo veiksmus remdamasis savo mąstysena.

Paprastai tai užtrunka ilgai, kol pasiekia virimo tašką ir sprogsta. Taigi, jei netikėtai tylą seka piktas žvilgsnis, geriau atsitraukti saugiu atstumu.

Nemėginkite priversti Skorpiono kalbėti, jei jis dar nėra pasirengęs, kitaip jūs to gailėsitės. 

Šaulys

Ką daro, kai pyksta: mėtosi žaibais ir griaustinais.

Nesąžiningumas, išdavystė, žiaurumas- visa tai akimirksniu gali supykdyti Šaulį, o jo pyktis baisus. Jei paliesite jį, apie tai sužinosite iškart ir paskubėkite išsisukti. Bėkite.

Šauliai ugnies ženklas, todėl nenuostabu, kad jie greitai užsidega. Šiuo metu jie gali nedelsdami pašalinti skriaudėją iš draugų- tiek internete, tiek realiame gyvenime.

Vis dėlto, bendraudamas su dauguma žmonių, Šaulys yra gana kantrus, todėl vargu ar jūs dažnai su tuo susidursite.

Pirmasis pyktį keliantis susierzinimo požymis yra sarkazmas. Kai Šaulį kas nors supykdo, tai tiesiogine prasme sukelia sarkazmą. 

Dauguma Šaulių bando pažaboti savo nuojautą žinodami, kad nusiraminus jiems bus gėda dėl prarastos savikontrolės.

Svarbiausia yra užtikrinti, kad Šaulys nesukurtų dramos vien tik iš nuobodulio. Šaulys mėgsta spręsti problemas ir įveikti sunkumus.

Ožiaragis

Ką daro, kai pyksta: spardosi.

Ožiaragio elementas yra žemė, todėl dažniausiai jis yra gana lankstus. Tačiau tuo pat metu jis gali pateikti griežtus reikalavimus, būtinus palaikyti taiką namuose. 

Ožiaragiai vertina drausmę ir atsakomybę, tiek savyje, tiek kituose. Greičiausiai jie tiesiog nori, kad jų asmeninė erdvė būtų tokia, kokia jiems patinka.

Niekada negali žinoti, kada Ožiaragis piktas. Be to, iš pradžių net negalite pastebėti, kad jis pyksta. Faktas yra tas, kad Ožiaragiai stengiasi nepasiduoti emocijoms, ypač neigiamoms. 

Jiems neįprasta pakelti balsą – jie mieliau plepa ir įžūliai ignoruoja. Galų gale jie gali trumpam prarasti nuotaiką ir susijaudinti, bet greitai nusiraminti.

Paprastai Ožiaragis jums atleis, bet pirmiausia jis būtinai paaiškins, kad apie jus buvo geresnės nuomonės ir jūs jį nuvylėte.

Vandenis

Ką daro, kai pyksta: išeina į astralinį lauką.

Paprastai Vandenis yra labai atsipalaidavęs ir jūs turite pabandyti juos suerzinti. Tačiau jie nekenčia ginčų, ypač beprasmių ginčų su užsispyrusiais žmonėmis.

Supykę, jie labiau linkę apsimesti, kad tokie nėra. Vandenis, kaip taisyklė, mieliau vaikščiotų ar važiuotų gindamas savo poziciją nuožmioje kovoje.

Ignoravimas, pasinėrus į savo mintis, yra idealus būdas išspręsti konfliktus Vandenio požiūriu.

Galbūt ateityje jis visam laikui jūsų vengs. Viskas priklauso nuo to, kokie jūsų santykiai. Jei neseniai susipažinote, Vandenis greičiausiai nešvaistys energijos santykių atkūrimui.

Žuvys

Ką daro, kai pyksta: skuba nuo vieno kraštutinumo prie kito.

Su Žuvimis viskas priklauso nuo to, kurią dieną susidūrėte. Jei jų diena nevykusi, jie gali išlieti susikaupusį pyktį ant jūsų, jei netyčia juos įskaudinsite.

Įprastą dieną dauguma Žuvų stengsis bet kokia kaina išvengti konfliktų. Žuvims būdinga melancholija, kuri yra gerai, nes dažniausiai jie nėra pikti.

Bet jei jie supyks, tada padariniai bus baisūs, ir pirmiausia sau: Žuvys priklauso tai žmonių daliai, kurie mieliau viską išlieja ant savęs.

Norėdami nusiraminti ir pasveikti, Žuvys labiau norės gerti ar rūkyti, o ne rūšiuoti. Jei tai nepadeda, greičiausiai jie turi gerai išsiverkti.

Galbūt šio ženklo atstovai iš nusivylimo ir pykčio labiau linkę verkti, nei pyktis ir griauti viską aplinkui. Tada jiems visada reikia šiek tiek laiko nutolti ir grįžti į save.

Kalbant apie kerštingumą, Žuvys yra pajėgios tam tik kraštutiniais atvejais, tačiau tai, kiek ilgai jie laikys nuoskaudą, priklauso nuo aplinkybių.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].