Nežinote, kaip įtikti moteriai? Bet tikrai norisi sužavėti išrinktąją. Mes jums pasakysime, kaip užkariauti bet kurios moters širdį.

Jums gali tekti patiems išsiaiškinti tikslų planą, tačiau kai kurios astrologų instrukcijos tikrai padės sujaudinti bet kurią, net ir šalčiausios moters širdį.

1) Avinas.

Avinas yra neįtikėtinai stiprus, galbūt vienas galingiausių iš visų ženklų. Tai suteikia jiems tam tikro neprieinamumo, nes jie yra vyriškai griežti.

Šios moterys yra nusiteikusios, turi specialius principus pagal kuriuos renkasi vyrus sau. Tikimybė, kad pavergsite Avino širdį yra, bet ji maža. 

Vienintelis dalykas, ką čia galima padaryti, yra laukti. Turite išsiaiškinti slapčiausias svajones ir mylimiausias Avinų moters veiklas, kad turėtumėte kažkokią sąlyčio vietą. 

2) Jautis.

Galite užkariauti šią moterį ne tik pinigais, nes daugelis klaidingai mano. Jautis yra labai jautrus vidiniam vyrų grožiui, taip pat vilioja jų tikslumas.

Žodžiu, Jautis reikalingas vyrams, kurie nėra greiti, tačiau konservatyvūs ir suprantami. „Vyšnia ant torto“ mažos paslapties pavidalu nepakenks.

Galima suvilioti šią moterį su tinkamu pasiruošimo lygiu, tačiau niekas negalės jos išlaikyti, jei vyras savyje neišsaugos šios paslapties. 

3) Dvyniai.

Vyras, norintis moters, gimusios po Dvynių ženklu širdies, turėtų turėti gerą humoro jausmą ir padidintą erudiciją, nes Dvyniai mėgsta kalbėtis įvairiomis temomis.

Nepasakysime, kas jūsų laukia ilgainiui, bet jei jums pavyks rasti bendrą kalbą su Dvyniais, tada šios moters širdis jau yra jūsų.

Įsimylėjimo laikotarpis visada stulbinantis. Užkariaukite tokias moteris juokeliais ir aistromis, o ne pinigais.

4) Vėžys.

Norėdami įtikti šiai moteriai, turite pasiekti aukščiausią pasitikėjimo formą. Priešingu atveju galite net nebandyti jai padaryti įspūdžio.

Šios moterys gali mąstyti stereotipiškai, todėl dažniausiai jos mėgsta stiprius, sėkmingus, malonius, rūpestingus vyrus. Visos šios savybės yra geros potencialiam tėvui.

Jei esate pasiryžęs praleisti likusį savo gyvenimą su Vėžio ženklo moterimi, o ne tik savaitgalį, tuomet turite realią sėkmės galimybę. Svarbiausia būti sąžiningiems.

5) Liūtas.

Ankstyvosiose pažinties stadijose liūtės mėgsta žaisti su vyrais. Taip atsitinka, kad jos nepalieka jiems jokios sėkmės galimybės. Šias moteris sunku suprasti.

Deja, turėsite taikytis su atsisakymu, jei jį gausite iškart. Jei norite suvilioti moterį-Liūtą, turite parodyti kai kurias savybes, išskiriančias jus iš visų. Nebijokite flirtuoti – jos tai myli.

6) Mergelė.

Tokios moterys yra labai gražios, tačiau turi rimtą charakterį. Pirma, Mergelė yra puiki tvarkinga ir netoleruoja netvarkos. Ir ypač nešvarių batų.

Mergelė priklauso žemės elementui, jos akys retai pakyla į dangų, daug dažniau jos žiūri žemyn, po kojomis. Todėl vertinti vyrą pradeda nuo batų.

Taigi svajotojai turi mažai šansų sulaukti pasisekimo. Mergelės nemėgsta vyrų, kurie skiria mažai laiko su jomis bendrauti.

7) Svarstyklės.

Svarstyklių atveju veikia minčių pritraukimo dėsnis, nes šios sąžiningos atstovės yra beveik telepatės. Jei tikrai įsimylėsite svarstyklių ženklo moterį, jos tai supras.

Nepasiduokite bandymui išreikšti save. Tada viskas vyks daug lengviau. Svarbu išmokti tikėti, kad svarstyklės žino jūsų mintis, jos tai labai gerai jaučia.

Šioms moterims nereikia įrodyti savo meilės, nes jos turi stipriausią intuiciją, kuri jas gelbsti daugelyje situacijų ir padeda surasti meilę. 

8) Skorpionas.

Jei norite laimėti moters-skorpiono širdį, pabandykite įvykdyti jos norus. Kiekvienas žmogus turi svajonę. Jei įgyvendinsite tokios moters svajonę, tada ji jus palepins.

Net jei tiesiog bandysite, bandymas taip pat bus įvertintas. Skorpiono moterys matys jūsų atsidavimą, sąžiningumą ir ryžtą, kuris joms padarys ilgalaikį įspūdį.

9) Šaulys.

Šaulys neturi parodyti savo charakterio. Jie myli, kai žmogus prie jų šiek tiek prisitaiko ir gyvena su jais tuo pačiu ritmu. Negalite lengvai paversti tokios moters savo sielos drauge.

Turite turėti tam tikrą bendrą hobį ar pomėgius, kad paprastas bendravimas savaime virstu santykiais.

Šaulys nepripažįsta nuobodulio, nes niūrūs vyrai joms yra pačio „žemiausio rango“, kad ir kaip grubiai tai skambėtų. Jos nekenčia nuobodulio, todėl turite būti geros nuotaikos.

10) Ožiaragis.

Tai moterys, kurias sunku lengvai pasiekti. Taip, jūs galite jas pavergti, suvilioti, bet reikia jomis pasitikėti, jos negali pradėti pasitikėti pirmuoju sutiktu vyru.

Dažniausiai šios moterys dievina aukštą statusą ir gerą finansinę būklę, tačiau tai nereiškia, kad jei neturite milijonų, tai su šia moterimi neturite šansų.

Ožiaragiai yra šeimos moterys. Jos svajoja apie vaikus, apie laimę, apie stabilumą, todėl nėra prasmės jų ko nors kaltinti. Jos taip pat linkę į pasipiktinimą.

11) Vandenis.

Norėdami patikti Vandenio moteriai, turite išmokti kantrybės. Jos nuotaika gali greitai ir netikėtai pasikeisti. Norėdami laimėti jos širdį, turėsite išmokti klausytis.

Šios moterys, vyruose vertina labiausiai jų protą, o ne piniginę. Jei jums reikia suvilioti Vandenio ženklo moterį, tada geriau pradėti nuo komplimento. 

Jei jums smagu kartu, tada galite manyti, kad užkariavote šią moterį. Net negalvokite jai priekaištauti dėl kažko, nes tokiu atveju jūs labai greitai būsite perkeltas į draugų zoną.

12) Žuvys.

Kad šio ženklo moteris taptų jūsų, privalote išmokti būti romantiški. Su Žuvimis jums nereikia alkoholio, brangaus automobilio ir statuso visuomenėje.

Viskas, ko jums prireiks, yra nuoširdi meilė, noras daryti malonumą ir intelektas. Žuvys nėra kerštingos, tačiau įžeidimo jos neatleis. Bet jos gali jums atleisti visa kita.

Jei manote, kad galite apsimesti, jog esate puikus romantikas, tada su Žuvimis tai absoliučiai neduos norimo rezultato. Šios moterys melą pajaučia geriausiai.

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].