Šaulys yra ženklas, žmonių kurie gimsta nuo lapkričio 22 iki gruodžio 21 dienos.

Šio zodiako ženklo žmonės žinomi dėl savo drąsos ir pasitikėjimo savimi. Ir net tada, kai gyvenimas bando juos, jie nepasiduoda – išsisuka arba suteikia permainų. 

Šauliai yra realūs žmonės, turintys praktinį požiūrį į gyvenimą. Be to, jie turi nemažai kitų privalumų.

Šaulys = intelektas.

Šaulys gali lengvai padaryti įspūdį kitiems vien tuo, kaip kalba. Taigi, jei norite kalbėti apie iškastinį kurą, radioaktyvųjį skilimą ar termobranduolinę fiziką, jie mielai palaikys pokalbį.

Jie jaučia, kaip reaguoti į jūsų nuotaiką ir kaip su jumis bendrauti. Jie žino, kaip manipuliuoti žmonėmis, ir dažnai naudoja šį įgūdį.

Šauliai žino, kada slėpti savo jausmus, o kada nuleisti garą, o tai yra protingo žmogaus bruožas. Jie žino, kada pasakyti teisingus dalykus, o kada tylėti. 

Jie gali skaityti žmogų taip, lyg jis būtų trumpas pasakojimas. Jie gali supainioti žmones ir iškraipyti jų pačių teiginius, kad įrodytų, jog jie teisūs.

Šaulys = didelė širdis.

Šis ženklas išsiskiria šiluma ir nuoširdžiu dosnumu. Jie negalvos prieš padėdami artimui. Tai žmonės, pasirengę veikti, kad padarytų jums įspūdį.

Šaulys = aplaidumas.

Tarp rizikos ir nereikalingų pastangų yra tiksli riba. Kartais neapgalvoti ir neatsargūs Šaulio veiksmai nusuka į šoną. 

Kai jie nesidomi tam tikra sritimi ar nenori nieko daryti, bus nepaprastai neatsargūs.

Jie taip pat gali būti neatsargūs santykiuose. 

Jei jie myli, jie tikisi to paties mainais, bet jei nesulaukia pakankamai dėmesio ar meilės, jie vėsta ir tampa paviršutiniški.

Atsikratyti Šaulio yra gana paprasta – tiesiog ignoruokite dvi dienas ir jis dings. Jų emocinis amžius prilygsta 2 metų vaikui.

Šaulys = filosofas.

Jie visada kalbės apie gėrį ir blogį, tarsi gimę filosofai. Jei Šaulys pasirinks filosofiją kaip karjerą, tada jis ten bus savo vietoje.

Jie žino faktus ir žino, kaip iškasti faktus. Jiems užtenka kelių vadovėlių, kad jie išmoktų tiesos apie religiją. Šaulys yra gana religingas. 

Tačiau jie gali lengvai manipuliuoti faktais. Jie greitai atranda žmonių skausmo taškus ir muša ten, kur labiausiai skauda.

Kadangi jie yra pakankamai emocingi ir protingi, jie galvoje gali įsivaizduoti skirtingus scenarijus. 

Jie gali grįžti į XIV amžių savo proto rūmuose, kad išsiaiškintų įvykių, pakeitusių visą pasaulio kelią, priežastis.

 

 

Šaulys = pasitikėjimas savimi.

Jie blaiviai neįvertina savo galimybių. Tai atsitinka, kai Šaulys tampa arogantiškas ir per daug įsitikinęs, kad niekada nepadarys klaidos.

Kartais jie yra šiek tiek narcizai ir gali manyti, kad visas pasaulis neteisingas. Markas Tvenas yra labai geras Šaulio pavyzdys. 

Visi sakė, kad jis blogas rašytojas, tačiau jis nepasidavė ir toliau sunkiai dirbo. Ir netrukus įrodė, kad jie visi klydo.

Šaulys dažnai galvoja, kad pripažinęs faktą, kad klysta, jis taps blogesnis už savo priešininką.

Šaulys = nekantrumas.

Kadangi jie neturi laiko būti kantrūs, jie pasikliauja daiktų išvaizda ir linkę pamiršti paslėptus niuansus. 

Kadangi jie yra labai išradingi, jie galvoje sugalvoja tam tikrus scenarijus, kurie gali būti nesusiję su tikrove. Ir kai tikrovė yra akivaizdi, tada jie turi sulaužyti savo stereotipą.

Šis bruožas kartais jiems kelia problemų, ir jie nesupranta, kaip su tuo susitvarkyti, bet anksčiau ar vėliau jie randa išeitį.

Šaltinis

 

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].