Puiku, kai metai prasideda kažkuo geru. Visi nori, kad nuo Naujųjų metų iškart aplankytų sėkmė, ir prasidėtų naujas gyvenimas. Šį sausį yra keli Zodiako ženklai, kuriems būtent taip ir nutiks.

Juos aplankys kažkokia sėkmė, kažkoks džiaugsmingas renginys, kuris bus puiki pradžia Naujųjų metų pradžioje. Laimingų dienų bus ir likusiems Zodiako ženklams, jiems tereikia daugiau pasistengti.

Pirmieji laimingieji sausio 11–12 dienomis bus Dvyniai ir Mergelės.

Merkurijaus ir Jupiterio jungtys padovanos jiems naudingas pažintis, reikalingą informaciją, svarbų laišką su teigiamu atsakymu, arba laimingą kelionę.

Dvyniams sėkmė bus siejama su užsieniu ar užsieniečiais: sėkminga kelionė į užsienį, laiškas iš kitos šalies, reikalinga pažintis su užsieniečiu.

Mergelės gaus džiugių žinių ar svarbų susitikimą, susijusį su darbu – iš darbo pokalbio gaus teigiamą atsakymą, sužinos apie gerą laisvą darbo vietą, sėkmingai išvyks į komandiruotę, susitiks su darbe svarbiais žmonėmis.

Tik šie Zodiako ženklai gali nesavanaudiškai mylėti kitus

Kiti ženklai šiomis dienomis turi būti atviri naujiems įvykiams, nebijoti eksperimentuoti, pasitikėti jiems naujai išgirsta informacija, teigiamai vertinti pažįstamus neįprastoje aplinkoje.

Sausio 28 ir 29 dienomis pasiseks Liūtams. Saulės ir Jupiterio jungtis jiems atneš sėkmės. Šis aspektas suteikia šlovę, garbę, sėkmę individualioje iniciatyvoje, kilimą, šlovę, visuomenės pripažinimą, naujų plačių savirealizacijos perspektyvų.

Šiems Zodiako ženklams ypatingai pasiseks rugsėjį!

Liūtų sėkmė bus susijusi su dideliu populiarumu, auditorijos plėtra, šlove, romanu su išskirtiniu asmeniu, sėkminga santuoka, svarbiu susitarimo pasirašymu, kuris atvers dideles perspektyvas.

Kiti ženklai šiomis dienomis turi ieškoti naujų galimybių neįprastomis aplinkybėmis, išbandyti kažką naujo, pelnyti interneto auditorijos pripažinimą ir ieškoti sėkmės interneto projektuose.

Atskirai reikia papasakoti apie Vandenį. Kadangi Jupiteris bus jų ženkle ir ten įvyks jungtys su Merkurijumi ir Saule, jis taip pat bus vienas iš laimingiausių Zodiako ženklų. Šio ženklo atstovams pasiseks saviraiškoje, savirealizacijoje, parodant save, keliant savo statusą, ieškant naujų tobulėjimo būdų.

horoskopas

Pagrindinė sėkmės sąlyga bus originalumas. Vandeniai turėtų būti savimi, gyventi pagal savo interesus, daryti tai, ko jiems asmeniškai reikia, o ne kažkam kitam, nieko nemėgdžioti, būti originaliais ir neįprastais.

Atvejai, kai zodiako ženklai neturi lygių. Kurioje srityje esate geriausias?

Tačiau sausio 19–26 dienomis niekas neturėtų pasitikėti sėkme. Šiomis dienomis veiks Marso ir Jupiterio kvadratas. Tai privers žmones norėti nuveikti ką nors puikaus. Atrodys, kad jei dabar įdėsite pastangų, pasieksite ką nors neįtikėtino.

lapkritis

Iš pradžių įvykiai atrodys daug žadantys, tiesiog kaip tikra likimo dovana. Bet kuo toliau jie vystysis, tuo labiau paaiškės, kad pastangos yra tiesiog švaistomos. Klausimas arba nėra vertas dėmesio, arba yra per daug kliūčių, arba jūs apskritai vaikėtės miražo.

Lengviausiai į spąstus gali patekti Jaučiai. Aplinkybės vilios juos galimybėmis, kurių sunku atsisakyti. Jiems teks tik sunkiai dirbti, rodyti iniciatyvą, kažką daryti, pritaikyti savo įdirbį. Bet jei  Jaučiai tai padarys, pamatys, kad veltui švaistė savo energiją. Šie reikalai neduos didelės naudos.

Kiti ženklai taip pat turi būti atsargūs, ypač kalbant apie pinigus, daiktus, materialinę gyvenimo pusę, su kompiuteriu susijusias naujoves, perėjimą prie naujos programinės įrangos, naujus projektus internete, dalyvavimą virtualiuose konkursuose ir renginiuose.

Meilės horoskopas: kaip seksis spalio 12–18 dienomis?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].