Likimas kartais atneša mums išbandymų, kurie sukelia nusivylimą ir liūdesį. Tačiau būna ir taip, kad jis atsiunčia ką nors nepaprasta, šilta ir gera. Visi norime, kad šalia būtų mūsų artimieji, norime jausti kieno nors palaikymą ir rūpestį, norime dar daugiau.

Dažnai pagauname save galvojančius, kad su mums visiškai niekas nevyksta, kad gyvenimas teka monotoniška vaga, o mes stovime tarsi nuošalyje. Tokiomis akimirkomis norisi išsiveržti iš nelaisvės ir išrėkti visam pasauliui, kad esame, kad esame čia, kad norime dėmesio!

Likimas gali būti žiaurus, bet ne todėl, kad mums lemta kankintis visą gyvenimą. Tiesiog atsitinka taip, kad reikia iki dugno išgerti karčią taurę, kad vėliau būtų lengviau. Visata siunčia mums išbandymus, kuriuos mes įveikiame po vieną, tampame panašūs į robotus ir tiesiog einame į priekį. Tačiau pasibaigus šiam laikotarpiui prasideda visiškai kitoks gyvenimas, toks, kurį mes visada piešėme savo svajonėse.

Astrologai numato lemtingą metą, per kurį ir įvyks perėjimas iš juodojo gyvenimo etapo į šviesią ateitį. Kam jis prognozuojamas jau spalio pabaigoje?

Žuvys

Netrukus Žuvų atstovams prasidės profesionalaus pakilimo laikotarpis ir ne tik. Jiems seksis apskritai viskas. Likimas suteiks jiems galimybę pradėti nuo nulio tai, ką jie kadaise pametė, sugadino ar paprasčiausiai nesugebėjo laiku išsaugoti. Jie jau išgėrė sielvarto taurę iki dugno, tad dabar belieka paleisti praeitį ir žengti į priekį. Žvaigždės suteiks jiems tokią galimybę. Dabar svarbiausia nepraleisti šios sėkmės akimirkos.

Svarstyklės

nervai, likimo, kino

Spalio pabaigoje Svarstyklių atstovai supras, kad daugelį metų gyveno taip, tarsi būtų plaukę pasroviui. Ir srovė juos nešė žemyn, žemyn, žemyn. Dabar atėjo ramybės metas, kai jų gyvenimo upė pasieks ramią tėkmę ir bus galimybė pagaliau iš jos išlipti. Jie sulauks likimo ženklų, tačiau juos būtina teisingai iššifruoti, kad būtų galima toliau gyventi taip, kaip jie nori, o ne taip, kaip reikia. Jiems pavyks, jei jau dabar surikiuos mintis, surinks visas jėgas į kumštį ir atsistos, irsis prieš srovę, tiesiai į savo laimę ir savo norų išsipildymą.

Ožiaragis

ožiaragis, rugpjūtį, rugpjūčio

Po Ožiaragio ženklu gimusiems žmonėms lemtingas metas suteiks galimybę žymiai pagerinti jų finansinę situaciją ir padėtį visuomenėje. Niekada anksčiau jie taip netroško tapti lyderiais, dar niekada nenorėjo laimėti taip stipriai kaip dabar. Labiausiai tikėtina, kad jie turi žiūrovą, iš kurio norėtų išgirsti aplodismentus, sulaukti komplimentų ir pagyrų. Tai yra pozityvus uolumas, todėl likimas padės jiems nekristi veidu į purvą jiems svarbaus žmogaus akyse ir išeiti iš visų situacijų kaip nugalėtojui!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].