Spalio mėnesio horoskopas. Ko laukti turi Zodiako ženklai?

Ruduo ir toliau atskleidžia savo potencialą. Prasideda antrasis šio sezono mėnuo, tad pats metas sužinoti naudingą informaciją, kaip šiuo metu kiekvienam Zodiako ženklui pritraukti sėkmę į savo gyvenimą.

REKLAMA

Visų pirma, verta atkreipti dėmesį į tai, kad Venera ir Merkurijus bus stiprūs visą spalį. Venera bus Svarstyklėse, o Merkurijus nebebus retrograde. Mėnuo turėtų būti kiek įmanoma produktyvesnis bet kurioje gyvenimo srityje, nes žvaigždės padės mums pagreitinti norų išsipildymą. Stenkitės būti atsargesni nuo spalio 22 d., nes visos šešios pavojingos šio mėnesio dienos bus mėnesio gale.

REKLAMA

Avinas

Spalio mėnesį Avinas dažnai gali pakeisti savo nuotaiką. Apskritai tai neturės įtakos bendrai sėkmei, tačiau gali pakenkti reputacijai. Kaip tik dėl šios priežasties astrologai rekomenduoja šio ženklo atstovams pasinaudoti momentiniais sėkmės ritualais, kad iškilus problemoms jie neturėtų stiprios įtakos šių žmonių sėkmei. Jei staiga viskas pasidaro per sunku, svarbu prisiminti paprastą frazę: „Nėra žalos be naudos“.

Jautis

Tai Jaučio laikas. Šie žmonės galės mėgautis gyvenimu, siekdami maksimalaus produktyvumo versle. Šio ženklo žmonės galės greitai rasti išeitį iš sunkių gyvenimo situacijų. Jų intuicija bus pakankamai stipri. Darbe ir meilėje galite saugiai pritaikyti kūrybiškus įgūdžius. Nestandartinis požiūris padės Jaučiui išsiskirti iš kitų žmonių. Vaistas nuo visų negerovių spalio mėnesį bus optimizmas. Nereikia galvoti, kad visos problemos yra amžinos.

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniai gali drąsiai pasikliauti artimų žmonių ir antrosios pusės pagalba. Nėra nieko blogo prašyti jų paramos. Dvyniams astrologai pataria užsiimti savistaba. Atėjo laikas pabandyti ieškoti nesėkmės gyvenime priežasčių. Jei šio ženklo žmonėms sekasi gerai ir nėra pagrindo nerimauti, jie gali bandyti pradėti naują verslą, susirasti naują darbą, pabandyti sutikti įdomų žmogų. Dabar svarbiausia vengti arogancijos bendraujant, kad neišgąsdintumėte tų, kurie jums tikrai artimi.

Vėžys

Daugeliui Vėžių viskas bus gerai nuo pirmųjų mėnesio dienų, tačiau į pabaigą gali prasidėti problemos dėl entuziazmo ir apskritai noro dirbti. Motyvuojančios citatos sugrąžins gyvenimo malonumą ir padės nusiteikti teigiamai. Šiems žmonėms prireiks šiek tiek daugiau užsispyrimo, todėl nugalėtojais gali tapti tik patys drąsiausi ir atkakliausi šio ženklo atstovai. Labai svarbu mokytis iš kitų. Tai padės sutaupyti laiko ir energijos. Taip pat svarbu įsiklausyti į savo vidinį balsą.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio, zodiako

Liūtas

Šį mėnesį Liūtai turėtų pradėti nuo informacinio lauko valymo. Taip bus daug lengviau įjungti darbo režimą. Astrologai griežtai nerekomenduoja skubėti ir priimti skubotus sprendimus. Svarbu išlikti atsargiems. Šie žmonės dabar yra savo intelektinės formos viršūnėje. Tie, kurie bus tinkamai nusiteikę ir nustos abejoti savimi ir savo jėgomis bei rūpinsis savo sveikata, bus labai sėkmingi.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės atstovai gali tapti finansiškai sėkmingiausiais žmonėmis. Jiems nuolatos padės žvaigždės ir Visata. Visata saugos juos nuo pavojų ir problemų. Mergelės atstovams nereikėtų visko atiduoti į likimo rankas, kitaip gyvenimas klostysis ne pagal pačioms Mergelėms patogų ir gerą scenarijų. Jei netikėtai rugsėjis baigiasi nelaimių ruožu, naudingi patarimai ir ritualai padės kuo greičiau jo atsikratyti. Ateina laikas, kai Mergelės atstovai gali tapti geriausia savo versija.

Svarstyklės

Žvaigždės spalio mėnesį padės Svarstyklėms uždaryti visus pažeidžiamiausius taškus. Svarbu dirbti su savimi ir stengtis pakeisti savo pasaulėžiūrą bei įpročius. Bendraujant su aplinkiniais didžiausia problema gali būti šališkumas. Astrologai pataria vengti jo pasireiškimo, ypač meilės sferoje. Geriau planuoti naujus dalykus mėnesio pradžioje, nes dėl neigiamų dienų gausos spalio pabaigoje naujos pradžios gali atnešti daugiau rūpesčių nei naudos.

REKLAMA

Skorpionas

Mėnuo bus labai palankus Skorpionams, tačiau tai nereiškia, kad problemų visai nekils. Specialūs ženklai padės Skorpionams apeiti galimas smulkias bėdas. Darbe Skorpionų impulsyvumas bus pagrindinis jų priešas. Turite būti metodiški ir atsargūs. Spalį šiame pasaulyje viešpataus meilė, ryžtas, noras padaryti pasaulį geresne vieta. Skorpionai turi sekti šią tendenciją. Vienatvė ir nenoras bendrauti su žmonėmis gali sukelti problemų ir nesėkmių.

gruodžio, zodiako

REKLAMA

Šaulys

Šauliui spalį teks daugiau bendrauti su žmonėmis. Norėdami sudominti pašnekovą, galite pasinaudoti ekspertų patarimais. Bendravimo įgūdis pravers tiek meilėje, tiek versle. Kad nesukeltumėte sau streso, reikia leisti sau pailsėti nuo reikalų, pakeisti aplinką. Taip pat nereikėtų prarasti budrumo, nes tai bus labai svarbus laikotarpis, kai gali nutikti kažkas lemtingo, tačiau Šaulys to nepastebės. Reikia sulėtinti tempą ir pradėti pastebėti svarbias smulkmenas.

Ožiaragis

Ožiaragiai gali pradėti pertvarkyti savo namus – pradėti remontuoti, pirkti baldus. Taip pat galite išvalyti namus nuo blogos energijos ir neigiamos įtakos iš išorės. Tai padės išvengti nuotaikų kaitos ir sustiprins energiją bei sveikatą. Astrologai mano, kad spalis bus pats tinkamiausias metas pabandyti susitaikyti su artimaisiais ir draugais. Atėjo laikas, kai reikia pripažinti savo klaidas arba jas atleisti kitiems. Ožiaragiai pagerins savo karmą.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniai gali praleisti laiką ir energiją ieškodami naujo pomėgio. Paprastas numerologinis skaičiavimas padės pagreitinti šį procesą. Taip pat spalio mėnesį galite ieškotis naujo darbo, ieškoti sielos draugo. Romantika ir bendravimas – tai, kas suteiks Vandeniui stiprybės ir pasitikėjimo savimi. Nereikia atsisakyti savo žodžių ir pažadų, jei nenorite prarasti savo reputacijos darbe ir versle. Taip pat svarbu, kad namuose būtų nepriekaištinga tvarka – reguliariai valykite ir atsikratykite senų nereikalingų daiktų. Venera ir Merkurijus yra Vandenio pusėje, todėl jų gyvenimas pasikeis į gerąją pusę.

Žuvys

Žuvys spalį turėtų būti atsargesnės renkantis socialinį ratą. Astrologai pataria naudoti keturis būdus, kaip dažniau atpažinti energetiškai pavojingus žmones. Toks požiūris bus labai teigiamas galutiniam rezultatui. Kai kurios bėdos gali prasidėti nuo spalio 20 d. Problemų apogėjus bus pačioje mėnesio pabaigoje, todėl svarbu nerizikuoti veltui. Žuvys neturėtų kištis į kitų žmonių reikalus. Bet kurioje situacijoje turite išlikti ramūs.

bruožas, nuobodžiausi

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].