Spalio mėnesį 5 Zodiako ženklai bus apsaugoti nuo nesėkmių

Spalio mėnesį ne visi Zodiako ženklai patirs sunkumų ir nesėkmių: kai kuriems pavyks bėdas aplenkti. Dėl retrogradinio Marso pobūdžio visiems žmonėms truks energijos. Bloga mintis būti atviram ir energingai judėti pirmyn Marso retrogrado metu. Visi darbai bus atliekami bet kaip. Geriausiu atveju juos teks perdaryti vėliau, blogiausiu atveju – atlikdami juos, suklysite. Marsas visą spalį konkuruos su Saturnu, kuris stengsis padidinti nedidelį žmonių aktyvumą.

Spalį visiems bus sunku susitvarkyti net su menkiausiomis užduotimis. Stenkitės šį mėnesį neturėti didelio fizinio krūvio, daug nesportuokite, nedarykite remonto, nesiekite aukštumų darbe, nekovokite su priešais ir konkurentais. Kitos planetos spalio mėnesį taip pat atrodo blogai: Saulė visą rudenį skleis gana negatyvią energiją, Venera beveik visą spalį, išskyrus pirmas ir paskutines mėnesio dienas, Jupiteris ir Uranas taip pat didins žmonių nuovargį, o Merkurijus nuo mėnesio vidurio bus atgalinis.

spalio

Taigi, šiuo metu neturėsime kuo pasikliauti ieškodami papildomo energijos šaltinio. Gerą nuotaiką skleis tik Saturnas ir Neptūnas. Saturnas suteiks ištvermės, o ne jėgų. Jis išmokys kantriai ištverti sunkumus. Neptūnas gali pasiūlyti pamiršti savo bėdas.

Saturnas sustiprins žmonių dvasią ir suteiks stabilumo darbams, o Neptūnas suteiks įkvėpimo. Turintys įkvėpimo net ir silpni žmonės sugeba daug ką padaryti. Pirmoje šio mėnesio pusėje Jupiterio ir Neptūno susitikimas įkvėps Ožiaragių vystymąsi ir socialinius pasiekimus. Jie bus sėkmingi ir energingi. Gera energija susijungs su kantrybe ir toliaregiškumu, kurį Saturnas padovanos Ožiaragiams. Jie galės pagaliau susitvarkyti su ilgalaikiais reikalais, kurių rezultatas bus matomas tik po metų.

ožiaragis, devizas, vasaros

Spalio 24-25 dienomis Saturno ir Veneros sąjunga pridės sėkmės Jaučio, Svarstyklių bei Mergelės ženklo atstovams. Jie pajus, kad turi jėgų kovoti su kažkuo rimtu ir ilgalaikiu, pavyzdžiui, jie pasiryš užmegzti santykius ar pradėti komercinį projektą, kuris kada nors ateityje uždirbs geras pajamas.

Spalio 27 dieną Mėnulio ir Neptūno susijungimas Žuvyse taip sustiprins Žuvų vaizduotę ir intuiciją, kad jos lengvai prasiskverbs į nematomus tikrovės klodus ir pamatys visus paslėptus, neapčiuopiamus įvykių niuansus. Šio ženklo atstovai taip lengvai pasieks savo tikslus, kad sužavės visus aplinkinius.

spalio

Kiti astrologiniai dalykai, kurie suteiks energijos

Spalio 2 ir 31 dienos pilnatys bus galingi energijos šaltiniai. Jos pridės energijos Avinams ir Jaučiams. Didžiausią energijos pliūpsnį Avinas patirs spalio 2 dieną, o Jautis – spalio 31 d. Avinas bus energingas spalio pirmosiomis dienomis, pilnaties energija jį veiks gana ilgą laiką. Šiomis dienomis jie vienu prisėdimu padarys tai, ko negalėjo padaryti paskutinius kelis mėnesius. Avinai turi sutelkti energiją tam, ką reikia padaryti, jie turi vengti energijos švaistymo linksmybėms ir rizikai. Jaučiai spalio 31 dieną bus linkę kardinaliai pakeisti savo gyvenimą. Urano dalyvavimas pilnatyje rodo, kad Jautis sugebės akimirksniu mobilizuotis ir išpildyti savo troškimus.

jautis, pinigų horoskopas

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].