Spalį pasikeis šių Zodiako ženklų likimas. Kas jų laukia?

Peržvelkime astrologines prognozes kai kuriems Zodiako ženklams. Manoma, kad spalį pasikeis jų likimas. Ko šių ženklų atstovai gali tikėtis iš permainų?

Avinas

Avinas

Jums numatomi transformacijos procesai spalio 6–12 dienomis. Tai bus intensyvus laikotarpis, kai atrodys, kad visi įvykiai supuolė tuo pačiu metu, ir per trumpą laiką daug kas pasikeis. Pagrindinis sunkumas bus kontroliuoti vykstančius įvykius, nes šiomis dienomis astrologinė Marso ir Plutono įtaka bus agresyvi, destruktyvi ir susijusi su didele nervine įtampa, traumomis, avarijomis, sprogimais, ekstremaliomis situacijomis darbe ir nusikaltimais.

Negalėsite kontroliuoti įvykių, jums atrodys, kad jie rutuliojasi greita tėkme, kuri jus neša į nežinomus, tačiau didelius pokyčius. Viskas, ką galėsite padaryti, yra nesielgti kvailai, nepridaryti sau daugiau problemų ir pagalvoti, kaip galima panaudoti šią nelabai palankią energiją savo labui.

Pagrindiniai laikotarpio privalumai bus tai, kad ugdysite savo valią ir pakeisite įpročius. Pajausite norą atlaikyti bet kokį stresą vardan didelio tikslo. Jūsų ateities planai smarkiai pasikeis. Kad gyvenimas nenukryptų į blogą pusę, jums reikia vengti pavojingos veiklos ir situacijų, kuriose galite susižeisti.

Liūtas ir Svarstyklės

liūtas, savaitės horoskopas, finansinė balandžio, moterys

Spalio 15-16 dienomis Plutono sąveika su Saule nulems pokyčius Liūto ir Svarstyklių gyvenime. Šis astrologinis reiškinys dovanos neįtikėtiną vidinės energijos antplūdį, bet tuo pačiu metu bus destruktyvus, susijęs ne su kūryba, o su naikinimu.

Kartais gyvenime reikia ką nors sunaikinti, kad įgytumėte laisvės ir atsirastų vietos naujiems dalykams. Tiesa, šįkart tai vyks ne pagal jūsų valią, o dėl priverstinių ir labai ūmių aplinkybių. Liūtas jausis labai energingas. Jam bus nurodyta išvalyti savo aplinką nuo nereikalingų žmonių. Gali kilti sunkus konfliktas su artimuoju ar kaimynu. Liūtas būtinai nustatys priešininkui savo sąlygas, o jei šis nesutiks, jis nedvejodamas ištrins asmenį iš savo gyvenimo.

nervai, likimo, kino

Svarstykles labai spaus aplinkybės. Jos privers jas pasikeisti. Turėsite padaryti tai, ko niekada nemanėte sugebantis: susidoroti su pavojumi, būti valdingu sunkioje situacijoje, galiausiai mesti rūkyti ar laikytis dietos.

Jautis ir Mergelė

Spalio 21–22 dienomis Plutono ir Veneros sąveika atneš didelių pokyčių Jaučio ir Mergelės ženklo atstovams. Jiems pokyčiai bus lengvi ir neskaudūs. Viskas pasikeis savaime ir pakankamai maloniai. Ši planetų sąveika sustiprins šių žmonių jausmingumą, suteiks jiems seksualinės energijos, sustiprins estetinį pasaulio suvokimą ir atneš naują aistrą, bet nebūtinai romantišką. Tai gali būti ir karštas susidomėjimas menu ar noras ką nors įsigyti.

Jautį užvaldys aistra žaidimams, kūrybinei saviraiškai, naujam pomėgiui. Jo gyvenime greitai ir visam laikui pasirodys naujas pomėgis, kuris pakeis Jaučio požiūrį į pinigus.

Mergelė atras savo jausmingą prigimtį. Jūs dar niekada negalvojote, kad galite būti toks aistringas ir priklausyti ne nuo logikos, o nuo estetinio suvokimo ir romantiškos prigimties. Vidinius pokyčius lydės išvaizdos transformacija – nuo visiško įvaizdžio pakeitimo iki plastinės operacijos.

Ruduo yra puikus metas pokyčiams!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].