Skorpiono zodiako ženklo astrologinė vasario mėnesio prognozė

Vasario įmanomas naujas planas, atsiras naujas žmogus, kuris ateis į jūsų gyvenimą, arba naujas vaikas, kurį turėsite. Atsiras naujų galimybių, atsiras jūsų laisvė, jei jausitės užsiblokavę, pasitraukę ar tiesiog dirbdami nemėgstamą darbą ar užstrigę nesveikuose santykiuose laikas viską keisti. Jūs turėsite pasirinkimo laisvę, veiksmų laisvę, netgi galėsite pradėti kažką nuo nulio ir tai bus sėkminga. Galbūt tai ir buvo tai, ką visada norėjote padaryti, tai, kas jums visada patiko, tačiau jus varžė baimė, abejonės. Galbūt jūs ką nors svarstėte ir pagaliau vasario mėnesį imsitės tam tikrų veiksmų, kad įgyvendintumėte savo planus, projektus, norus, tikslus. Tai gali būti kelionė, susitikimas, verslo pasitarimas, tačiau geriausia tai padaryti per pirmąsias 10 vasario dienų, daugiausia iki 16-osios, nes 17-tą dieną Merkurijus pradės judėti atgal.

Galbūt jūs eisite mokytis, įstosite į ilgai svajotus kursus, išlaikysite vairavimo egzaminą, ir gausite vairuotojo pažymėjimą, tai puikūs veiksmai gyvenime. Vasaris jums yra aktyvus mėnuo ir jūs pasiruošę įgyvendinti savo planus. Nepaisant to, kad norite ir esate pasirengę veikti, gali kilti abejonių dėl tam tikro pasirinkimo, kuria linkme eiti, tačiau čia jums svarbu priimti šį pasirinkimą vieniems, nepasikliaujant aplinkinių nuomone. Galbūt santykiuose enkatės tarp dviejų partnerių, tačiau turite pasirinkti ir ryžtingai elgtis, tada viską išspręsite, pasirinkimas bus trumpalaikis.

meilė

Šį mėnesį galite daryti tai, ko norite, gal net geriau, nei tikėjotės. Galima gauti gerą poziciją ar darbą, reklamuoti verslą, kuris bus pelningas. Apskritai viskas susitvarkys, jei šiek tiek sustosite. Visą vasario mėnesį judėsite, turėsite puikią sveikatą, savijautą, nebus tinginystės, depresijos, norėsis kažką veikti. Šiuo laikotarpiu nebūsite vieni, tai bus pusiausvyros harmonijos, tiek vidinės, tiek išorinės, laikotarpis. Tai gali būti būti buto ar namo pirkimo, perkėlimo, remonto metas. Vasarį meilė, supratimas, šeimos temos bus labai svarbios. Galbūt turėsite klestinčius, pilnaverčius santykius kurie jums patiks ir kuriuose liksite ilgą laiką.

Turėsite pokyčių, tačiau šie pokyčiai yra į gerąją pusę. Jūsų gyvenimas pasikeis ir net pertvarkos ir posūkio momentu iš pradžių galbūt nesuprasite ir būsite išsigandę, tačiau jūsų gyvenimas pasikeis į gerąją pusę ir šis posūkis įvyks vasario mėnesį, svarbiausia – pasitikėti likimu.

Patarimas: Nebijokite pokyčių, viskas, kas daroma jūsų gyvenime, daroma į gerąją pusę. 

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].