Šie Zodiako ženklai gali susituokti bet kuriame amžiuje. Šiame straipsnyje sužinosite, kuriems Zodiako ženklams yra lengviausia ryžtis šiam žingsniui.

REKLAMA

Šie Zodiako ženklai lengviau nei kiti ryžtasi santuokai:

1. Svarstyklės

Moterys, gimusios po šiuo žvaigždynu, džiaugiasi ypatinga Veneros apsauga, kuri joms suteikia grožį, žavesį ir gebėjimą vilioti. Tokios merginos lengvai  pavergia bet kurio vyro širdį ir joje palieka gilų pėdsaką. Svarstyklės neįsivaizduoja gyvenimo be savo sielos draugo, joms reikia paramos ir apsaugos. Štai kodėl jos susituokia anksti. Jeigu išrinktasis nuvils ir neatitiks Svarstyklių keliamų reikalavimų, jos nesunkiai nutrauks santykius. Vis dėlto, vienišos jos ilgai neliks: Svarstyklės sugeba žavėti bet kokio amžiaus vyrus ir gali ne kartą susituokti. Net ir sulaukusios 80 metų!

REKLAMA

2. Jautis

Šio ženklo moteris taip pat globoja Venera, kuri suteikia joms ypatingo žavesio. Jaučio ženklo moterims nuo pat jaunystės netrūksta gerbėjų. Jos yra protingos, ramios ir puikios pašnekovės. Šio ženklo atstovės vienu metu gali susitikinėti su keliais gerbėjais, tačiau ištekėjusios jos tampa ištikimomis ir mylinčiomis žmonomis bei puikiomis namų šeimininkėmis. Jei šio ženklo atstovė neištekėjo  ankstyvoje jaunystėje, galimybė žengti šį svarbų žingsnį jos gyvenime pasitaikys dar daug kartų. Jai tereikia teisingai pasirinkti ir išbandyti savo jausmus. Ištekėti sulaukus 50–60 metų – ne problema.

3. Avinas

REKLAMA

Ryškios, nenugalimos, pasitikinčios savimi Avino ženklo atstovės dažnai būna apsuptos minios gerbėjų. Vis dėlto, šio ženklo moterys jaunystėje nekuria ilgalaikių santuokos planų. Jos neturi idealaus amžiaus santuokai: Avino ženklo moterys lengvai sukuria šeimą bet kuriuo savo gyvenimo momentu. Jos yra tokios impulsyvios, kad sprendimas susituokti gali būti priimamas vos per penkias minutes. Vis dėlto, pasitaiko ir išimčių: kai  kurios šio ženklo moterys santuokai ryžtasi sulaukusios 45–50 metų. Toks amžius – tikrai ne riba.

4. Žuvys

REKLAMA

Paslaptingos, svajingos Žuvys nuolat traukia priešingos lyties atstovų žvilgsnius. Daugumai šio ženklo merginų reikia vyriškos paramos. Vis dėlto, romantiškos šio ženklo atstovės gali laukti savo princo metų metus. Šio žvaigždyno atstovės dažnai tuokiasi labai anksti – 18-20 metų amžiaus. Šio ženklo moterys, besirinkdamos sutuoktinį, linkusios klysti. Būtent todėl kelios santuokos joms nėra neįprastos: jos kartos bandymus rasti savo idealą bet kuriame amžiuje. Sulaukus 35–40 metų, tikimybė sukurti patikimą šeimą labai padidėja.

5. Dvyniai

REKLAMA

Dvynių ženklo moterys mėgsta flirtą, kuris retai virsta rimtais santykiais, vedančiais į santuoką. Šio ženklo merginos dažnai ieško idealaus partnerio, tačiau šios paieškos kartais gali trukti visą gyvenimą. Sulaukusios 20 metų, Dvynių ženklo atstovės būna labai nepastovios ir mėgstančios flirtuoti su priešingos lyties atstovais.  Sulaukusios 30-40 metų, jos neretai susituokia antrą kartą. Vis dėlto, ši santuoka ne visada būna sėkminga.

6. Vėžys

REKLAMA

vestuvėms

Sentimentalios, romantiškos šio ženklo merginos gimsta namų šeimininkėmis. Nuo mažens jos svajoja sukurti šeimą. Kuo vyresnė šio ženklo atstovė, tuo stipriau ji jaučia poreikį ištekėti. Dažniausiai jos tuokiasi anksti, 18-20 metų amžiaus. Jei dėl kokių nors priežasčių santuoka iširo, ilgai jos nebūna vienos. Šio ženklo atstovės turi paslaptingą bruožą: bėgant metams jos įgauna nenugalimą žavesį ir išteka už gerokai jaunesnių partnerių. Antrą galimybę jos gauna sulaukusios 30–35 metų.

REKLAMA

7. Liūtas

Šio ženklo atstovės neskuba tuoktis, tačiau jos tikrai moka palikti vyrams ilgalaikį įspūdį. Šio ženklo merginos tiki, kad pirmiausia jos turi įgyti išsilavinimą, save realizuoti, džiaugtis gyvenimu.  Optimalus santuokos amžius Liūto ženklo moteriai yra 28-30 metų. Vėliau ji gali iš naujo įvertinti vertybes, o karjeros siekiai bus pirmoje vietoje.

REKLAMA

8. Šaulys

Šaulio ženklo moterys patraukia dėmesį bet kokioje minioje: jos yra ryškios ir ekstravagantiškos asmenybės. Kartais šio ženklo merginos išteka anksti, 18-20 metų. Vis dėlto, jei jos nesusituokia būdamos tokio amžiaus, vėliau jos neskuba priimti sprendimo. Šaulio ženklo atstovės yra gana nepriklausomos ir tuo didžiuojasi. Jos dažniausiai tuokiasi būdamos 30–33 metų, kai suvokia, kad reikia kurti šeimą. Jos šį žingsnį žengia prasmingai, tampa ištikimomis žmonomis ir atsakingomis mamomis.

REKLAMA

9. Ožiaragis

Paslaptingos, santūrios Ožiaragio ženklo atstovės vyrams yra tikra paslaptis. Jos yra atkaklios, kryptingos, tačiau linkusios į pesimizmą. Ankstyvoje jaunystėje jos dar būna nepasiruošusios santuokai. Jei jos susituokia būdamos 20 metų,  sukurta šeima retai būna stipri, santykiai žlunga. Optimalus santuokos amžius yra 25-30 metų. Sulaukusios 30 metų šio ženklo moterys išteka labai retai, nes pripranta prie nepriklausomybės. Joms sunku rasti žmogų, kuriam būtų priimtinas jų sunkus charakteris.

REKLAMA

10. Skorpionas

REKLAMA

Šio ženklo atstovės išvaizdoje slypi kažkoks magnetizmas, kuris traukia kitų žvilgsnius. Tokios moterys dažnai  yra apsuptos gerbėjų, daužo vyrų širdis, bet neskuba ištekėti. Šio ženklo atstovės kelia didelius reikalavimus būsimam sutuoktiniui, joms labai sunku įtikti. Jeigu Skorpiono ženklo atstovė neištekės iki 28-33 metų, ateityje potencialiam partneriui keliami reikalavimai taps dar didesni. Taigi, ir sumažės tikimybė susituokti.

11. Vandenis

REKLAMA

Laisvę mėgstančios Vandenio ženklo atstovės jaunystėje apie santuoką net negalvoja. Šio ženklo atstovės labai retai kuria ankstyvas santuokas. Joms svarbu  džiaugtis laisve ir gyventi tik sau. Su amžiumi ateina supratimas, kad reikia kurti šeimą. Prieš lemiamą žingsnį jų laukia ilgi apmąstymai  ir dvejonės. Dažniausiai tuoktis jos nusprendžia būdamos 30-35 metų. Vėliau jos tuokiasi tik labai retais atvejais.

12. Mergelė

REKLAMA

Pedantiškos, tvarkingos Mergelės ženklo atstovės santykiuose vadovaujasi ne emocijomis, o sveiku protu. Jos yra ramios, švelnios, moteriškos, tačiau nepasižymi audringu temperamentu.

Šie Zodiako ženklai gali lengvai susituokti bet kuriame amžiuje.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].